Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /


-miki-

Rekomendowane odpowiedzi

Świetny UP! :kox:

Kierka, koło! :good:

idę pomalutku Twoją ścieżką :grin:

Dobrze siadło :naughty:

przód 1 cm, tyl 0,5 cm w dół i będzie git :decayed:

Edytowane przez -miki-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłokietniki przygotowane pod instalacje telefonu mają dodatkowo przycisk z przodu do regulacji wysokośći podłokietmika, zwykły jak trochę podniesiesz to żeby go opuścić musisz go podnieść do samej góry bynajmniej tak miałem w starym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłokietniki przygotowane pod instalacje telefonu mają dodatkowo przycisk z przodu do regulacji wysokośći podłokietmika, zwykły jak trochę podniesiesz to żeby go opuścić musisz go podnieść do samej góry bynajmniej tak miałem w starym :wink:

Ja mam właśnie taki przycisk i wtedy nie potrzeba podnosić podłokietnika do samej góry aby zmienić wysokość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zima za oknami na całego...

Audi stoi w garażu od 4 miesięcy :facepalm:

chyba czas zacząć przygotowania do sezonu 2015

małe rezanko.. ;)

BAVYmaUl.jpg

YJZ36fUl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsze granie? :eusathink: Albo air... (Sugeruje się tym grubym, czerwonym przewodem :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzbierało się pare fantów co żeby je założyć trzeba praktycznie całe auto kopać. W pewnym momencie myślełem że tego nie poskładam :facepalm: trzeci tydzień auto rozgrzebane... Tak na szybko: pamięć foteli i lusterek, fotochrom zewnętrzny, składanie luster, grzanie przodu i tyłu, oświetlenie przestrzeni nóg, podświetlenie popielniczki tył i podłokietnika, airbagi przy tylnej kanapie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Raz" a dobrze! :kox::good:

Edytowane przez akjam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna sztuka , najładniejsza jaką tutaj widziałem na forum , ze względu na kolor , ale 1 rzeczy nie rozumiem , jak kolor sprint blue w zwykłym 2.0tdi ? nie ogarniam , trafić taką sztukę to chyba jak 6 w totka , myślałem że ten kolor występuje tylko w wersji S i RS , oświećcie mnie panowie :) Pozytywna zazdrość furki w tym kolorze :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do modelu B7 można było zamówić za 1500€ LZ5F.

Edytowane przez griga-st
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna sztuka , najładniejsza jaką tutaj widziałem na forum , ze względu na kolor , ale 1 rzeczy nie rozumiem , jak kolor sprint blue w zwykłym 2.0tdi ? nie ogarniam , trafić taką sztukę to chyba jak 6 w totka , myślałem że ten kolor występuje tylko w wersji S i RS , oświećcie mnie panowie :) Pozytywna zazdrość furki w tym kolorze :) Pozdrawiam

nie tylko, moje auto jest też w LZ5F :)

Do modelu B7 można było zamówić za 1500€ LZ5F.

Tu moja była:

t3qinp9b.jpg

To pewnie do B6 też :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa , taki kolor + białe fele i szok , ale trafić takie auto to jak 6 w totka , pozostaje jedynie folia lub malowanie całego auta , ale pomaluj auto to ci powiedzą później że auto bite :) .

Napatrzyłem się na tą sztukę i teraz inne nie bedą mi sie podobać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej pisałem gdyby nie kolor i quattro to bym tego auta nie kupił, na żywo dużo lepiej wygląda :wink:

mały up

rozbierania i składania ciąg dalszy :)

doleciało pare drobnostek

wL9AmSzl.jpg

C2iZBz2l.jpg

ps. do trzech tygodni wyjade z garażu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...