Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sezon Rowerowy 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

kowi a teraz niech przerobi góraka i do lasu hehe

Opublikowano

No ja dzisiaj dałem sobie 33km po terenie, aż lepiej sie siedzi na forum:decayed:

Opublikowano
33km po terenie:decayed:

słuszna koncepcja :pali:

Opublikowano
Koledzy pomożecie? Przyszedł czas na zakup nowego bike'a :wink: Szukam czegoś z rodziny MTB w cenie ~2500 PLN. Głównie jazda w terenie zielonym :naughty: Na początek około 100km tygodniowo :wink: Jestem dość wysoki (202cm), więc pasowałoby coś odpowiedniego dobrać :decayed: Liczę na Wasze fachowe rady :wink:

Szukaj "dużych kół" czyli 29er'a

Dzięki za podpowiedzi :wink:

Oprócz tego rama 22,23" i będzie git

Opublikowano

No i sezon juz twardo zaczęty, z samochodu na rower sie przesiadłem i auto tydzien prawie stało :D będą lekkie oszczedności na mody :decayed: juz ponad 100kmm zrobione i to do samej pracy :naughty:

Opublikowano

no wlasnie oszczednosci :decayed:

tu mozna czasami ciekawe oferty znalezc :wink: Offers - Massive Savings

... swoja droga przed skladaniem roweru nie wiedzialem, ze czesci potrafia byc tak $$$$ :naughty::whistling:

np. dobre dwa pelne kola bez opon do MTB = komplet nowych 4x 17", 18" do samochodu :grin:

Opublikowano

IMAG0050.jpg

polecam ENDOMONDO :decayed:

Opublikowano

ja używam Runtastic PRO

Opublikowano

np. dobre dwa pelne kola bez opon do MTB = komplet nowych 4x 17", 18" do samochodu :grin:

to jakieś wujowe te koła :decayed:

Opublikowano

Cześć,

widzę, że macie o wiele większe pojęcie to proszę Was o doradzenie w sprawie zakupu rowerka. Wzrost 184 cm i waga 85 kg. Wybór ograniczam między:

- Scott Scale 650 2013;

- Scott Scale 35 2012;

- Scott Scale 30 2012;

- Cannondale Flash Carbon 4Z 2012;

- Cannondale Flash Carbon 4 2012.

Ze względy na lokalizację i lepszą niż katalogowa cena w rachubę wchodzą tylko ww. rowery. Podpowiedzcie który ma lepszy osprzęt, mniej awaryjny itd.

Z góry dzięki,

Staszek

Opublikowano
ja używam Runtastic PRO

Używam dokładnie tego samego. Trafiłem, że było za free ;) Super, że ma mapy offline.

Endomondo też kiedyś używałem i Runtastic jakiś taki lepszy.

Opublikowano

Jednak z rowerem tak jak z zakupem samochodu ciężko się zdecydować:decayed: Był już na wyciągnięcie ręki Cube Analog 29er ale ostatecznie padło na Rower Haibike Big Curve SE 29" :naughty: Trzeba było więcej mamony dołożyć ale myślę, że warto :wink:

Trochę jeszcze na niego sobie poczekam bo zamówienie z Germanów idzie 7-14dni :facepalm:

Opublikowano

już zamówiłeś ?

Opublikowano
już zamówiłeś ?

Tak już zamówione. Przez ten łamany tydzień (majówka) odbiorę dopiero w przyszłym tygodniu :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

i tak na majówke ma lac wiec nic nie stracisz;P

Opublikowano

Ciśnienia większego nie mam, także spokojnie :wink:

Opublikowano

Rowerek zacny, za 4 tysie to sprzedałem swoją poprzednią a4 :wink: myśle, że w testowaniu nowego rowerka deszczyk by nie przeszkodził, masz czas na opicie zakupu :naughty:

Opublikowano
Cześć,

widzę, że macie o wiele większe pojęcie to proszę Was o doradzenie w sprawie zakupu rowerka. Wzrost 184 cm i waga 85 kg. Wybór ograniczam między:

- Scott Scale 650 2013;

- Scott Scale 35 2012;

- Scott Scale 30 2012;

- Cannondale Flash Carbon 4Z 2012;

- Cannondale Flash Carbon 4 2012.

Ze względy na lokalizację i lepszą niż katalogowa cena w rachubę wchodzą tylko ww. rowery. Podpowiedzcie który ma lepszy osprzęt, mniej awaryjny itd.

Z góry dzięki,

Staszek

... zalezy jak bedziesz uzywal MTB :wink: chcesz poskakac troche podczas jazdy:kox: to zaden sie nie nadaje bo rama strzeli :wink:

osprzet na tych rowerkach jest zdecydowanie sredni +

a cena juz nie :decayed:nie lepiej cos poskladac...:wink:

Opublikowano
Rowerek zacny, za 4 tysie to sprzedałem swoją poprzednią a4 :wink: myśle, że w testowaniu nowego rowerka deszczyk by nie przeszkodził, masz czas na opicie zakupu :naughty:

Dzieki, dzieki :wink: otoz to opije zakup + posiedze nad planowaniem trasy na pierwsze testy:decayed::naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.