Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zapaszki do auta


miki

Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuje za info, a myslałem, że taka cudowna rzecz, ze tyle ludzi kupuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem strippera właśnie, pewnie przyjedzie z resztą kosmetyków po świętach ale plan mam taki żeby drewienka zalać z california scents tym. No i plus psikanie od czasu do czasu żeby podkręcić zapach. Dałem 50 zł za zapach którego nigdy nawet nie czułem, wszyscy się tak jarają więc mam nadzieję że mi podejdzie :)

EDT

Stripper to taki zapach który chce się wąchać. Zalewanie drewienek o zapachu bubble gum niewiele dało. Miałem dwa razy złamany nos i co prawda mam przez to osłabiony węch, ale ja go za bardzo nie czuję w aucie pomimo tego że ćwierć dużej butelki wypsikałem na raz wieczorem - rano czułem lekko ten zapach. Tyle ode mnie, jest delikatny i ładny.

Edytowane przez Awra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje trzy grosze, bo zamówiłem na test gum i cherry:

- drewienka Balboa Bubble Gum - mega intensywne, ale... zapach jak dla mnie nie do przyjęcia w samochodzie, tragedia,

- cherry - też intensywne, zapach ciut bardziej do przyjęcia od Bubble Gum, ale... jednak zbyt słodki i uciążliwy jak dla mnie.

Stripper jest najlepszy jednak, szkoda, że tak krótko trzyma, i szkoda, że nie robią drewienek z nim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, a stosował ktoś może zapachy z serii Yankee Candle? Ostatnio obiła mi się ta nazwa o uszy i podobno bardzo ciekawe zapachy (sam jeszcze nie testowałem). Ktoś może polecić jakiś szczególny zapach z tej serii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory CS byla moim numerem 1 jesli chodzi o zapachy zwłaszcza guma balonowa, jednak ostatnio zauważyłem ze strasznie sie zepsuly te zapachy. Chodzi mi o ich trwałość po 1,5 tyg juz ledwo sa wyczuwalne i to nie jest jeden egzemplarz ktory trafiłem tylko kilka po kolei. Kiedys pachnialy prawie po 2 miesiace teraz 2 tygodnie, jest obecnie na rynku cos trwalego o podobnym zapachu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi właśnie dzisiaj przyszedł Stripper, zapach....piękna sprawa :P faktycznie czuć jakby jakaś dziewczyna wyperfumowana wcześniej jeździła :decayed: jutro zobacze reakcje dziewczyny czy będzie coś podejrzewała :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CS faktycznie i ja zauważyłem ze juz tak długo nie trzyma.

Widzę że kolega tez to potwierdza.

Aktualnie i ja jestem na etapie szukania jakiegoś trwałego zapachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie ale jednak ten stripper słabo sie utrzymuje, psikałem już we wszystkie możliwe miejsca gdzie zapach mógłby sie dłużej utrzymać, ale niestety szybko przemija. Zapach chyba najlepszy jaki do tej pory miałem ale jeśli chodzi o częste rozpylanie go, to troche lipa. Poleci ktoś jakiś trwały zapach? Albo sposób na ten w spray'u żeby sie dłużej utrzymywał? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem Coronado Cherry i Melon Mango - Cherry super, dlugo sie trzymal, a melon mango ladnie pachnial, ale malo intesywnie i nie za dlugo , teraz zamowilem znowou corronado cherry i dodatkowo :

Balboa Bubblegum , Shasta Strawberry , Napa Grape i mamusce do sklepu Citrus Spash . Zobaczymy jak sie sprawią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że ostatnio te CS coronado cherry okazuje się nietrwałe, postanowiłem tym razem kupić w aeorozolu też CS coronado cherry. Powiem tak, nie działa. Strata pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o zapachu New Car od wunderbauma? Orientuje się ktoś czy dostane gdzieś powiedzmy półlitra koncentratu do samodzielnego napełniania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że coś chce pokombinować z zapachem, wypróbuje CS, tylko teraz pytanie, dzie waszym zdaniem najlepiej położyć puszke? ;) Uchwytu na kubek nie mam, tylko mały schowek, schoweczek, zwał jak zwał bo nawet paczki prezerwatyw tam nie idzie włożyć :decayed: Pod fotel, czy może gdzieś indziej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że coś chce pokombinować z zapachem, wypróbuje CS, tylko teraz pytanie, dzie waszym zdaniem najlepiej położyć puszke? ;) Uchwytu na kubek nie mam, tylko mały schowek, schoweczek, zwał jak zwał bo nawet paczki prezerwatyw tam nie idzie włożyć :decayed: Pod fotel, czy może gdzieś indziej?

Ja mam pod fotelem kierowcy. Puszke przyczepiłem czarnymi opaskami bo strasznie latała po samochodzie. Nawiewy pod fotelem fajnie rozwiewają zapach

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że coś chce pokombinować z zapachem, wypróbuje CS, tylko teraz pytanie, dzie waszym zdaniem najlepiej położyć puszke? ;) Uchwytu na kubek nie mam, tylko mały schowek, schoweczek, zwał jak zwał bo nawet paczki prezerwatyw tam nie idzie włożyć :decayed: Pod fotel, czy może gdzieś indziej?

Ja mam pod fotelem kierowcy. Puszke przyczepiłem czarnymi opaskami bo strasznie latała po samochodzie. Nawiewy pod fotelem fajnie rozwiewają zapach

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Tyle, że u mnie w B5 brak nawiewów pod fotelem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie jest to glupi pomysł przymocować pod fotelem na opaski... Dobry efekt się utrzymuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma nawiewy pod d*pami to zapewne jest spoko, u mnie nie ma, wiec ciekaw jestem jakby to wyglądało :) Myślę, że zaryzykuje i kupe CS jutro i będę działał :) Albo zaraz zamówię :decayed:

Zamówione, w sumie wymyśliłem jeszcze jeden patent żeby ładnie rozpylało zapach - przykleić puche do tuneli obok nawiewów na nogi, tylko żeby nic z tego nie wyleciało :grin:

Edytowane przez enczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziś na myjni trafiłem zapaszek Car Scents Santa Barbara Berry bardzo ładnie pachnie niby zapach jagodowy ale podchodzi coś pod gumę balonową. :) Zobaczymy ile czasu będzie trwały. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma nawiewy pod d*pami to zapewne jest spoko, u mnie nie ma, wiec ciekaw jestem jakby to wyglądało :) Myślę, że zaryzykuje i kupe CS jutro i będę działał :) Albo zaraz zamówię :decayed:

Zamówione, w sumie wymyśliłem jeszcze jeden patent żeby ładnie rozpylało zapach - przykleić puche do tuneli obok nawiewów na nogi, tylko żeby nic z tego nie wyleciało :grin:

Szybko wywietrzeje xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi właśnie dzisiaj przyszedł Stripper, zapach....piękna sprawa :P faktycznie czuć jakby jakaś dziewczyna wyperfumowana wcześniej jeździła :decayed: jutro zobacze reakcje dziewczyny czy będzie coś podejrzewała :D

Popieram super,maly atomizer starcza na pół roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...