Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] szerokie s4


duffy

Rekomendowane odpowiedzi

jak juz ten kierunek obklejacie to zamontujcie tam konkretną żarówe bo nie widać tego jak świeci w dzień jak obklejone:kwasny:
no kuwra kowi w nocy w dzien w poludnie nigdy nie bedzie widac, zawsze bedzie walic na czerwono przy wstecznym

---------- Post dopisany at 19:39 ---------- Poprzedni post napisany at 19:38 ----------

a co Wy macie z klejeniem tego kierunku??:doh:

czerwony pasek tylko na wsteczny...

http://i1049.photobucket.com/albums/s389/michal_s87/Oficial/DSC_0122aa.jpg~original

taz mam na wstecznym ino, ale tak obklejone ze jak jebne wsteka to obwodka daje na bialo ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mówie o waszych kierunkach obklejonych, andrzeju ryju mówiłem Ci na zlocie ze nie widać:facepalm:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mówie o waszych kierunkach obklejonych, andrzeju ryju mówiłem Ci na zlocie ze nie widać:facepalm:

:decayed:

ty ryju on nie jest oblepiony tam sa diody jak u ciebie w stopie czerwone to u mnie dodatkowo w kerunku sa pomaranczowe zalozone tylko jak slonce pada to slabiej widac w pwlnym blasku , oklejony jest tylko wteczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka gratów, po roku wreszcie gwint AP i trochę części eksploatacyjnych żeby nie było, że o auto nie dbam :decayed:

DSCF1698.jpg DSCF1699.jpg P1100857.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepszy nowy AP niż używany KW

poza tym niezły ten gwint jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że AP nie będzie lepszy od ori zawiasu w RS4 B7 ale już w przypadku B5 to co innego. Do B7 to KWv3 albo Pss9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty:AP daje radę, tarcze i klocki zmienione, zaciski tył zregenerowane i dołożone przewody w oplocie :wink:

teraz na montaż czeka komplet wahaczy przód, końcówki drążków, przeguby oraz przewody w oplocie na przód, tarcze i klocki zdrowe, muszą się wysłużyć przed zmianą na coś większego

sceneria z zadupia ale kilka fotek z rotorami, z tyłu brakuje z 10mm dystansu:wink: wiosną wracają bbs ch po renowacji :naughty:

będę się też pozbywał fmic'a na rzecz coolerów z rs4

DSCF2106.jpg S0452107.jpg S0532120.jpg S0622130.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo te z rs4 wystarcza do tej mocy a przynajmniej będę miał kompletny zderzak z kratkami, halogenami i całą belką, rozpędziłem się chyba z tym fmiciem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepszy nowy AP niż używany KW

Buba nie przesadzaj:doh:

druga sprawa to wszystko zależy od tego jaki jest ten używany KW, bo są używane i używane:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy bo póki co to cały ten zderzak to jedno wielkie druciarstwo :facepalm:

No faktycznie nie wygląda to estetycznie. Tak jak koledzy piszą dopasować te z RS'a chyba nie będzie tak łatwo bo są większe, szersze i mogą się nie mieścić z tego co kiedyś czytałem. Bierz dobrego spawacza i heja niechaj reza! a bbs na czarny połysk/mat? zostawiasz rant i napisy czy wszystko pryskasz?

AP bardzo przyjemne sam na takim jeżdżę i jest aż nadzwyczaj komfortowo i dzisiaj przy 270 mnie nie bujało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bbs całe na bardzo jasny srebrny:wink: buba, rurki od kaska

ładna pogoda a zbliżała się wymiana to zrobiłem transfuzję:

DSCF2169.jpg

po wizycie czornego i krissa, moja pani stwierdziła, że:"mam obrzydliwe żółte lampki podświetlające tablice" oczywiście kriss tez się zbijał i... zmieniliśmy na ledy, które leżały w garażu od kilku miesięcy ale chłopaki mnie uświadomili, że ważna jest polaryzacja :doh:

DSCF2179.jpg

teraz już Patrycja się za mnie nie wstydzi :decayed:

---------- Post dopisany at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany at 19:21 ----------

S0732141.jpg S0852154.jpg S0892158.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...