Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] 1.9TDI Quattro by Emsi


alani2

Rekomendowane odpowiedzi

100_3504.jpg

100_3505.jpg

Nie było czasu umyć budują koło mnie drogę i cały czas sie kurzy mi na samochód ...:( Rekin stoi podłączony i jak narazie nie widze różnicy między oryginalną anteną co była w szybie ale stylistyka +++

100_3496.jpg

100_3500.jpg

W miare wygląda ale bez tej dolnej dokładki :( ...

zaraz ide montować hidy to potem jeszcze jakieś zdjęcie dorzucę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniaj te lampy bo Ci żyć nie damy :whistling: z resztą jak trochę pojeździsz i zobaczysz, że świecą w księżyc a do tego złapiesz mandat za hidy pomimo których i tak g będziesz w nocy widział (a w deszczu to już w ogóle) to zatęsknisz jeszcze za przedliftowymi lampiszonami.

A rekin to chyba nie do tej marki :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xenony siedza ładnie świeci wszystko, tylko jeden mankament... nie na ten pas co trzeba ;/ lampy szrot nie polecam ładnie wyglądają ale świecą nie tam gdzie trzeba :( Może ktoś wie jak wyregulować soczewke tzn góra dół ok silniczki ale lewo prawo da rade ? Choć troche zanim nie kupie lamp poliftowych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

one wyglaaja łądnie jak są poza autem jeszcze, bo na aucie to kupa o której od poacztku istnienia furmum mozesz poczytać:grin: targaj cos z angola na alegro, za grosze wyrwiesz jeśli człowieki niekumate, tam jest przekładnia do przestawienia kąta soczewki:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100_3509.jpg

100_3514.jpg

100_3523.jpg

100_3525.jpg

Zajebiaszczo wygląda a teraz defekt...

100_3524.jpg

Będe może jutro je rozpoławiał i próbował przestawić troche żeby świeciły tam gdzie mają świecić :)

---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 18:04 ----------

Co do lamp angielskich to szukam właśnie całego Anglika lifta 99-01r Quattro silniki wszystkie oprócz 2,5tdi jak najbogatszą wersje, ale jak narazie tyle że szukam bo nic sensownego nie ma ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam tych lapm rozpoławiać później bd ci parowac itp itd mam takie same musisz pokombinować coś na mocowaniach górnych wcisnąć lampy bardziej do środka mi sie to udało w miare świecą. :):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak to będzie wyglądało wciśnięte...

---------- Post dopisany 03-09-2013 at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany 31-08-2013 at 19:24 ----------

Miła niespodzianka :D Był kurier przyniósł mi pare zabawek ,,car audio'' przy rozbieraniu wnętrza wynalazłem za schowkiem na stronie pasażera

KENWOOD KCA-BT200 Zestaw do połączenia Bluetooth - Ceneo.pl Miły gratis pewnie jeszcze od Pana Niemca :P teraz pytanie jak to podłączyć z radiem Alpine iDA-X311RR dokładniejszy opis podał później co montuje jak i dlaczego :P napewno jakieś fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedaj te lampy na alledrogo byle daleko ;) i kup chociaż depo jak nie polifty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś był jak wcześniej pisałem u mnie Pan z niespodziankami a oto fanty jakie mi przyniósł :)

100_3530.jpg

100_3531.jpg

100_3532.jpg

A więc jak już obejrzałem fanty ;) zabrałem sie do rozbieranie auta i zdążyłem puścić kilka kabli :)

100_3527.jpg

100_3528.jpg

100_3529.jpg

Jutro ciąg dalszy zabawy :)

Ps: co do lamp znalazłem łosia sprzedaje je za 450zł a sobie zamontuje z lifta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o które ci chodzi :P bo kupiłem 2 komplety tak jak na zdjęciu :D

1 Alpine 165mm w przednie drzwi z przesyłką 350zł

2 Lanzar max 8 czyli 200mm w półkę z tyłu z zabudową w bagażniku cena za 1szt 170zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mijaliśmy sie ostatnio przed 6 rano , bodajże prawy hid świecił dużo słabiej jak lewy :decayed:

btw. wali po oczach prawie jak przy spawaniu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ładne autko, ale nie rozumiem twojego toku myślenia wiesz że h*ja świecą te lampy a mimo to jeździsz na nich ,zamiast je pogonić nikt źle ci nie życzy. Tylu ludzi zwraca ci na to uwagę wiec pewnie coś w tym jest zmień bo stwarzasz niebezpieczeństwo sobie i innym ludziom na drodze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mijaliśmy sie ostatnio przed 6 rano , bodajże prawy hid świecił dużo słabiej jak lewy :decayed:

btw. wali po oczach prawie jak przy spawaniu :kox:

Tak jak na Foto powyżej ;/ ... muszę rozebrać je i spróbować nastawić soczewkę bo ori jest skierowana na lewy pas

Mati 23 na razie c**jowo świecą jak będę miał chwile to rozpołowię i będe próbował coś z tym szczynić jak wyjdzie lipa dalej to będą na sell i zamówię sobie polifty

---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ----------

Na razie czynie cały czas z elektryką pod car audio oraz wygłuszam autko i zbytnio nie mam czasu na

razie na lampy ;/

---------- Post dopisany 07-10-2013 at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany 04-10-2013 at 20:54 ----------

I audiczka mnie zawiodła ;/ dziś w nocy leciałem gołdap-białystok dojechałem do ełku zaczęła falować na obrotach i po pewnym czasie zgasła .... 3 nad ranem, sam w samochodzie, większość kolegów na rano do pracy ;/ samochód udało mi sie przepchać na pobliski parking a ja z marszu na dworzec PKS i powrót do Gołdapi.... Pierwszy raz nie dowiozła mnie do celu, myślę że to chyba pompa paliwa bo wygląda jak by nie dostawała paliwa

Ps szukam dobrego mchanika do generałki war-maz oraz podlasie proszę o namiary

---------- Post dopisany at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany at 13:27 ----------

Pomóżcie bo nie wiem co robić... Remont generalny koszt 4-5tys zł a może inny silnik np Awx wrzucić ? SILNIK AUDI A4 B6 AWX 1.9 TDI KPL Z OSPRZĘTEM (3577357487) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. 3100zł z osprzętem tylko czy da rade spasować z Quattro a może zrobić żeby jeździła za drobne pieniądze i stawiać na Allegro a sobie szukać coś innego ? np A4 b6 czy jak ? Nie mam pojęcia co z tym fantem zrobić ;/ pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ci sie stało z tym silnikiem? podłaczyłes chociaz kompa? ktos sprawdzał ten silnik?

Swap na awxa to na gotowo z 6koła, niedawno podejmowałem taką samą decyzje... gdyby nie to że trzeba z elektronika walczyc byłby awx, tylko nie znalazłem chętnego który by mi to ogarnął w dobrej cenie, ostatecznie kupiłem słupek i zrobiłem przekładke, głowica na nowych gratach paski nowe(na rolkach zrobiłem niecałe 20tys), cenowo wyszło z robotą i częsciami 2tys, ale miałem jeszcze pare awarii przy okazji sie ogarneło i łaczna kwota za naprawy wyszła 3100zł:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn o 16.00 będę jechał Vitarką z lawetą po Autko stoi w ełku i jakoś muszę je tu ściągnąć <70km> hol odpada za duże km za słabe hamulce. Nie była jeszcze podłączana pod PC wgl nie mogę jej odpalić kręci i wgl ale nie chce zaskoczyć nawet na pycha próbowałem palić na 3 i 4 biegu podczas holowania z centrum na obrzeża ełku i też lipa jak by wgl nie dostawała paliwa a mam ponad pół baku więc obstawiam Pompę paliwową ale nie ma co sie bawić albo generalkę albo swap. za nie całe 300km na zegarach strzeli 250tys a ciekawe czy i ile była cofana więc jeśli generalką to od razu liczniki na 0km i od nowa wszystko jeżeli swap to na pewno Deasel i koniecznie spasowane zeby dalej było ,,Q'' jedyne co mi na myśl przychodzi to AWX z A4 B6 były w ,,Q'' może by sie udało ;/ Teraz biorąc pod uwage mój silnik to wygląda tak Generałka plantowanie głowicy itp + zmiana oleju w skrzyni + sim + pewnie spszęgło więc nie wiem czy dam rade w 5 tys sie wyrobić ;/ i zastanawia mnie czy nie lepiej kupic AWX i przełożyć kompletny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm:

sprawdź co sie stało a nie już herezje piszesz z takim kosztami, jak pompa padła to kupujesz uzywke ustawiasz i odpalasz, za 900zł w mało okazjonalnej cenie masz 11ke:whistling:, jak cos sie w silniku pocałowało w co wątpie(bo miałbyś niezły stukot) to kupujesz słupek AFNa za 600-1000zł przekładasz swój osprzęt(ja za taka usługe zapłaciłem 400zł(wymiana słupka) i masz kolejny silnik. Pierw obadaj co sie stało później myśl o nowym silniku, u mnie powodem zmiany był pękniety blok silnika i ciagły wyciek oleju:whistling:

swap na AWXa to zakup komplet nego silnika ze 3koła, uszczelki, śrubki rozrząd kompletny to mysle + 1,5kafla, przerobienie elektryki(?zł), zmiana licznika - kodowanie(?), program(500-1000zł) sprzegło(500zł) i masz 165km za ~6koła na gotowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik kompletny AWX audi A4 B6 1.9TDI 130KM Jaworzno ? Tablica.pl za 3 tys pewnie by oddał a teraz takie pytanie jeśli a4 b6 jest w fwd to da rade ten sam silnik zrobić w ,,Q'' za napęd odpowiada tylko skrzynia tak ? i pytanie czy spasował bym do AWX swoją 5-biegową skrzynie żeby narazie nie pchać sie w takie koszta ? czy od razu muszę szukać i skrzyni od B6 quattro ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...