Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B8] A4 AirRide by wojtsen


wojtsen

Rekomendowane odpowiedzi

Leżący policjant to nic. Najgorsi są Ci stojący :grin:

witja

yeblem z krzesla :polew:

dooobre :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto robi robote... nie myslalem o sciemnieniu przednich szyb aby zrównać auto ?

zerwę to g... z tyłu w tym tygodniu ;)

jak się jeździ na 10,5 względem 9 ? nie ma różnicy

nie ma zadnych minusow przy takie szerokosci nawet na przedniej osi ?

wypas:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma zadnych minusow przy takie szerokosci nawet na przedniej osi ?

wypas:naughty:

Cos za cos kolego:P Przy profilu 30 i naciagu opony praktycznie nie ma:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem wpadnij z miernikiem ;)

:polew:

Pisałem już pare razy ae się powtórzę Fura jest kosmos. Kolor gleba koło ryje mi głowę. Dsjesz dalej z projektem Panie Wojtku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem wpadnij z miernikiem ;)

nie mam miernika ;), ale mam nadzieję, że gdzieś kiedyś uda mi się zobaczyć Twoje wypociny na żywo bo Belzi mówi, że robi robotę ;).

Powodzenia w dalszych modach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś coś więcej napisać o poduszkach, tzn jakie programy, jakie sterowanie czy wszystkimi czterema kołami jednocześnie, jaki koszt, jak z twardością na wyższym poziomie i czy masz aplikacje na smartfona jak w AccuAir? ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poduchy 6" dunlop, sterowanie oś przód i tył, samopoziomowanie czujnikami ciśnienia z przycisku, sterowanie bezprzewodowe. Nie mam sterowania z telefonu, accuair to ogromne koszty. Na wyższym poziomie auto twardsze niż na gwincie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6' to pod wyższe obciążenie, 3 bałwankowe? do końca roku chce złożyc taki zestaw, tylko jeszcze nie bardzo wiem, czy dać z zapasem 3 bałwankowe, czy może jednak 2wu wystarczą:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6' to pod wyższe obciążenie, 3 bałwankowe? do końca roku chce złożyc taki zestaw, tylko jeszcze nie bardzo wiem, czy dać z zapasem 3 bałwankowe, czy może jednak 2wu wystarczą:decayed:

6" dwu bałwankowe, są po prostu mega grube i solidne niż pospolite 130 rubeny. Nie wiem tylko czy Ci do B5 się taka szeroka poducha zmieści. Zagadaj z Czesławem Customizerem . Jeśłi założysz 2 bałwanki to tak jak Łukasz pisze, nie podniesiesz zbyt wysoko auta jeśli porządnie zglebisz. Zadzwoń do Cześka może on Ci zrobi dobre okucia na 6"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6' to pod wyższe obciążenie, 3 bałwankowe? do końca roku chce złożyc taki zestaw, tylko jeszcze nie bardzo wiem, czy dać z zapasem 3 bałwankowe, czy może jednak 2wu wystarczą:decayed:

6" dwu bałwankowe, są po prostu mega grube i solidne niż pospolite 130 rubeny. Nie wiem tylko czy Ci do B5 się taka szeroka poducha zmieści. Zagadaj z Czesławem Customizerem . Jeśłi założysz 2 bałwanki to tak jak Łukasz pisze, nie podniesiesz zbyt wysoko auta jeśli porządnie zglebisz. Zadzwoń do Cześka może on Ci zrobi dobre okucia na 6"

no własnie z tył jest bardzo mało miejsca, a na przód by musiała być, bo jednak 2.8 troche waży, dzięki za info :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przodu daj 3 a na tył zagadaj do cześka ma fajne cienkie poduszki takie jak mi upchał do quattro, omijaj rękawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film będzie na święta gotowy, tutaj jest trailer mały

a tymczasem jeszcze kilka fajnych szotów od Elka

wl41ur.jpg

2vboaqf.jpg

1zv7rja.jpg

b3rern.jpg

wardc0.jpg

2dbsadd.jpg

200xo44.jpg

smuh5e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...