Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nimbus Grau Perl Effekt


mrogal

Rekomendowane odpowiedzi

mrogalik nie wytrzymał :polew: popuścił jebaka :polew:

eeee no felga pikna :kox: glebunek i felga idealne :kox: Ale faktycznie ramka jednak czarna coś innego trza wykminić czerwonego :mysli:

no ramex jutro poleci w czern chyba, bo mi nie robi z niczym jednak :kwasny:

no kórwa jak sie przejechalem po miescie sloneczko nagrzalo wnetrze to zem nieszczymal :polew::decayed::naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kórwa jak sie przejechalem po miescie sloneczko nagrzalo wnetrze to zem nieszczymal :polew::decayed::naughty::kox:

miętka pytka ni ma co... Ja twardy jestem wytrzymam... do jutra :polew::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no felga kozak jak ch***j :kox: :kox: :kox: :kox:

jeszcze jedna fotka bardziej boczkiem, gleba chyba Si? nie :mysli:

spy2.th.jpg[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 14:06_________________________________________________

no kórwa jak sie przejechalem po miescie sloneczko nagrzalo wnetrze to zem nieszczymal :polew::decayed::naughty::kox:

miętka pytka ni ma co... Ja twardy jestem wytrzymam... do jutra :polew::wallbash:

ja dzis musze kórwiszony pod uczelnia jeszcze zgluszyc :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gleba sisisisi :kox: Kuźwa teraz ja z moim paździochem nie mogę stawać obok Twojej ;( :wallbash:[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 14:08_________________________________________________

ja dzis musze kórwiszony pod uczelnia jeszcze zgluszyc :polew: :polew: :polew: :polew:

"Chcesz tanio zar#chać to kupujesz kilogram cukierków i idziesz pod przedszk..." :polew: nie mogię tego dokończyć, cytat kumpla z pracy :polew: Panie wszystkie gimnazjaliski w LC Twoje :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gleba sisisisi :kox: Kuźwa teraz ja z moim paździochem nie mogę stawać obok Twojej ;( :wallbash:

do budy z tym kundlem :polew:

nie no swirexuje :naughty: mowie ci bierz od kola z żółtych tańców springi za grosze pogoni :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowie ci bierz od kola z żółtych tańców springi za grosze pogoni :kox:

:no: ;( nie mogie ;( zimą nie będę się czołgał ;( Panie już mam dość po tej zimie a mam tylko 1BE :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowie ci bierz od kola z żółtych tańców springi za grosze pogoni :kox:

:no: ;( nie mogie ;( zimą nie będę się czołgał ;( Panie już mam dość po tej zimie a mam tylko 1BE :wallbash:

pier**lisz synu az uszy puchna :polew:

ale zobacz jaki teraz banan na mordzie :kox:

coprawda zrobilem rundke to auto podskakuje jak woz drabiniasty ale h*j tam :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pier**lisz synu az uszy puchna :polew:

ale zobacz jaki teraz banan na mordzie :kox:

coprawda zrobilem rundke to auto podskakuje jak woz drabiniasty ale h*j tam :cool1:

:decayed: Przyjedź se poskacz po dziurach w LU :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pier**lisz synu az uszy puchna :polew:

ale zobacz jaki teraz banan na mordzie :kox:

coprawda zrobilem rundke to auto podskakuje jak woz drabiniasty ale h*j tam :cool1:

:decayed: Przyjedź se poskacz po dziurach w LU :kox::decayed:

masz dzieci masz k*wa dzieci?!?!? :polew: :polew:

w niedziele bede na spocie to se razem poskaczemy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz dzieci masz k*wa dzieci?!?!? :polew: :polew:

w niedziele bede na spocie to se razem poskaczemy :good:

jeszcze chyba nie :polew: Chociaż jedna próbowała mi coś wmówić :polew:

Mnie nie będzie w niedzielę :decayed::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawaj ramkę w czerń a znaczek na czerwono i do tego obowiązkowo ściema wszystkich szyb i fajny będzie black/red madafaka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawaj ramkę w czerń a znaczek na czerwono i do tego obowiązkowo ściema wszystkich szyb i fajny będzie black/red madafaka :kox:

szyby na wakacijo a znaczek sie obada :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 14:56_________________________________________________

mrogal wyslij mi tamte twoje felgi, bo moich mi sie niechce polerowac, a ja ci dam moje nie wypolerowane to se wypolerujesz, bo CI sie nudzi pewnie w domu :decayed:

polerki pomienialem na te wlasnie :wink4::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha :decayed: ktos zrobil interes zycia ? :mysli::decayed:

no :naughty: A ten mrogalik jeszcze się zastanawiał czy brać te felgi :naughty: I kto Cię przekonał Panie mrogalski? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha :decayed: ktos zrobil interes zycia ? :mysli::decayed:

ale ja czy ktos kto dostal polereczki? :gwizdanie: ja jestem ukontentowany 5 za 5 zamianka poszla te byly do odswiezenia wiec poszly w czern, bioracy moje kolka tez byl zadowlony :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos kto dal CI bbsy zrobil interes zycia :decayed: nie oplacało mu sie w ogóle, :kox: chociaz twoje po polerce byly to i tak bbsy bardziej chodliwy towar

pawsowalo mu ze po polerce, pasowalo mu ze 16 zoll

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrogal, sorry ale zalatuje WT teraz.

Ramka na czarno, dekle na czarno a ranty felg na czerwono - wtedy będziesz kozak i +1000 do lansu.

Znaczek chyba też bym na ciarno pierdyknął z przodu

Niech mu ktoś VT zrobi, bo inaczej się może zapierać, że tak jest dobrze, że każdy ma swój gust itd. itp. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrogal, sorry ale zalatuje WT teraz.

Ramka na czarno, dekle na czarno a ranty felg na czerwono - wtedy będziesz kozak i +1000 do lansu.

Znaczek chyba też bym na ciarno pierdyknął z przodu

Niech mu ktoś VT zrobi, bo inaczej się może zapierać, że tak jest dobrze, że każdy ma swój gust itd. itp. :decayed:

ramka jutro bedzie czarna, a dekle sa Si ! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz lepiej kiedy mody pójdą w moc.

nie wiem :/ napewno zglosze sie na to co solarkowi bylo robione :good: to pewne :good:

a potem zobacze, sprzeglo sie szykuje i szklanki dzwonia wiec najpierw to a potem w moc :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej firmy masz te felgi i w jakiej są cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...