Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nimbus Grau Perl Effekt


mrogal

Rekomendowane odpowiedzi

ale co bez lusterek?

nie komplet jak dla mnie :good:

i pomaranczowe dope na dupce :naughty::kox:

no, no, no :kox:

macie jeszcze jedno to Dope :gwizdanie:

czekac czekac :gwizdanie:

ok, jak coś to pamiętaj o mnie :good:

Nie ma takich bajerów :tongue4: Tylko LC sie tak bawi :decayed::naughty::kox::evil:

dokładnie takich rzeczy nawet w erze nie ma :wink4: a w LC są i to tylko 3 egzemplarze :evil: :evil: :evil: :evil:

:decayed::good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie takich rzeczy nawet w erze nie ma :wink4: a w LC są i to tylko 3 egzemplarze :evil: :evil: :evil: :evil:

Ale przecież ja też taki prawie jak z LC więc 4 egzemplarze :wstydliwy::naughty: A tak serio to jeszcze nie wiem czy chcę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj elektronika do kluczyka pasowała bez problemu a jaki miałeś stary kluczyk

zwykly plastikowy, bezpilotowy[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 07:16_________________________________________________

jeden chlopak robil w foli M3 carbonowej i nie bylo zle :wink4: a jak nie to wal na srebno :decayed:

one sa srebrne z fabryki

to lustra zostaw :good: dope, OOOO na grilu i fela styknie :wink4: za bardzo pomarańczowo moze byc :kox:

84452639aaa3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oranżyk musi fajniejszy :good:

ten to troche za bardzo ukrainski, ale Rafalekx'owi sie podoba ukraincowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oranżyk musi fajniejszy :good:

ten to troche za bardzo ukrainski, ale Rafalaekx'owi sie podoba ukraincowi

:polew: :polew: a moze jaka zieleń :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak sie trzyma

takob na rogach sie obija niestety, guma pracuje i farba odpeka, i mimo iz malowalem podladem do plastiku i zwyklym podkladem to odpeka troche, na wiosne to poprawie tylko na gume dam cos ala podklad na bazie silikonu, zobaczymy jaki bedzie efekt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inny podklad i bedzie :good: do bezbarwnego mozesz jeszcze dodac uelastyczniacz (jak malujesz pistoletem) :good:

tak też będzie pękać :wallbash: na samym rogu gumy na krawędzi auta tam gdzie listwa wystaje :gwizdanie: najlepiej by było nabyć te plastikowe listwy ala S4 i podniemic z tą gumą, albo całkiem to zlikwidować :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inny podklad i bedzie :good: do bezbarwnego mozesz jeszcze dodac uelastyczniacz (jak malujesz pistoletem) :good:

tak też będzie pękać :wallbash: na samym rogu gumy na krawędzi auta tam gdzie listwa wystaje :gwizdanie: najlepiej by było nabyć te plastikowe listwy ala S4 i podniemic z tą gumą, albo całkiem to zlikwidować :evil:

tak wlasnie myslalem nad tymi z allegro listwami zawsze to sztywne i nie bedzie sie tak naginac i obkruszac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zime teraz otwierając drzwi zawadziłem o zmrozony śnieg i problem gotowy, w wakacje bede chyba malował kawałek drzwi bo tam parch jeden spod listwy chce wyjść to usune to wp***u wszystko będzie gładko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inny podklad i bedzie :good: do bezbarwnego mozesz jeszcze dodac uelastyczniacz (jak malujesz pistoletem) :good:

tak też będzie pękać :wallbash: na samym rogu gumy na krawędzi auta tam gdzie listwa wystaje :gwizdanie: najlepiej by było nabyć te plastikowe listwy ala S4 i podniemic z tą gumą, albo całkiem to zlikwidować :evil:

tak wlasnie myslalem nad tymi z allegro listwami zawsze to sztywne i nie bedzie sie tak naginac i obkruszac

masz link to zapodaj :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inny podklad i bedzie :good: do bezbarwnego mozesz jeszcze dodac uelastyczniacz (jak malujesz pistoletem) :good:

tak też będzie pękać :wallbash: na samym rogu gumy na krawędzi auta tam gdzie listwa wystaje :gwizdanie: najlepiej by było nabyć te plastikowe listwy ala S4 i podniemic z tą gumą, albo całkiem to zlikwidować :evil:

tak wlasnie myslalem nad tymi z allegro listwami zawsze to sztywne i nie bedzie sie tak naginac i obkruszac

masz link to zapodaj :tongue4:

nie moge znalezc linka, ktos kiedys wrzucal Kowi chyba nawet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...