Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nimbus Grau Perl Effekt


mrogal

Rekomendowane odpowiedzi

wersja finalna chyba tej ramki to to nie jest :mysli: :mysli:

mrogal zrobił w ramce wlot do intercoolera :decayed: jak już nie jdzie to dmucha w tą dziurkę :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wersja finalna chyba tej ramki to to nie jest :mysli: :mysli:

mrogal zrobił w ramce wlot do intercoolera :decayed: jak już nie jdzie to dmucha w tą dziurkę :decayed:

mało wiesz o zyciu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wujek a ogarnąłeś ten włącznik? :)

narazie to sie powstrzymalem od wyjepania radia za burte :gwizdanie:

cos Ci widomo o jakims module podtrzymania zasilania? Kondzia podlaczyc do radia? :mysli:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 13:27_________________________________________________

epicko wyglada ta ramka :kox::decayed:

Co Ty tam do mnie rozmawiasz sie po młodzieżowemu :mysli::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos Ci widomo o jakims module podtrzymania zasilania? Kondzia podlaczyc do radia? :mysli:

a że niby po co? nie ma pamięci?

ma, ale przekrece kluczuk juz sie uruchamia, po chwili odpalam silnik i jeb radio przygasa i znowu sie uruchamia, boje sie ze jak podlacze tak jak rozmawialismy to dalej mi bedzie podczas rozruchu wylaczac radio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos Ci widomo o jakims module podtrzymania zasilania? Kondzia podlaczyc do radia? :mysli:

a że niby po co? nie ma pamięci?

ma, ale przekrece kluczuk juz sie uruchamia, po chwili odpalam silnik i jeb radio przygasa i znowu sie uruchamia, boje sie ze jak podlacze tak jak rozmawialismy to dalej mi bedzie podczas rozruchu wylaczac radio

poszukaj na listwie pod kierownicą zacisku na którym +12v pojawia sie po przekręceniu kluczyka i nie znika w momencie rozruchu (nie jestem pewien, ale chyba jest taki - chłopaki tak łączyli wskaźniki doładowania)[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 18:39_________________________________________________Tyyy ale tak teraz myślę, przecież mówiłem Ci o takim połączeniu, że odpalasz radio z guzika, więc co to ma do rzeczy że przy rozruchu spada napięcie?

Rozruch->włączasz graja z guzika->balujesz-> gasisz silnik->radio wyłącza się automatycznie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie rs4? ;(

na zlocie VAGa koleś podszedł do Armiego i zapytał ile mocy ma ten jego RS4 :naughty:

koleś jak koleś ma prawo nie orientować, ale wtedy był to dziennikarz TVN turbo :polew: :polew: :polew: :polew:

Mrogalik jakos ten srebrny grill mi sie tu juz nie widzi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash: gril z rs4 czemu wyjepałeś

ale to byl grill motany made by me :decayed: rzezba daues sie nabrac?:>

a tak powaznie brakuje mnie grilla poliftowego i mam komplet grilli na kazda pogode :kox: a rs lezy se bedzie chcec przeloze go spowrotem w minuta piec [br]Dopisany: 13 Październik 2011, 11:33_________________________________________________

Mrogalik jakos ten srebrny grill mi sie tu juz nie widzi :decayed:

ze znaczek? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...