Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nimbus Grau Perl Effekt


mrogal

Rekomendowane odpowiedzi

a Ty myjesz czasem tego parcha? :thumbdown:

łot kurfa wymyślił... U mnie cały ujepany a felgi zamiast srebrnego koloru są grafitowe od kurzących spowalniaczy :P a wczoraj to dodatkowo po sam dach żem go ujepał w błocie :P

Nie ma miętkiej gry zima idzie po co myć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tam na północy nie czujecie ducha detailingu :decayed:

na wschodzie :bicz:

on może powiedział o rafalekxie a dla nich warszafka to juz północ :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tą ramke zrób bo jest.... bongo :wink4::kox: tak to nawet mi sie podoba :tongue4::good:

wyglad docelowy, konsola ni jak nie pasowana jeszcze i 2 zaslepek brakuje

pionek11.jpg

pionek55.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie w sumie patrze mogłeś zapodać wyłacznik radia w przyciskach o góry :wink4: a ten piertolnik USB zbunkrować za jednym przyciskiem :mysli:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 14:56_________________________________________________Kupiłbyś przycisk z pokrętłem wyjepał pokrętło i ładnie wbudował gniazdo USB i do tego pendrife tego typu

http://allegro.pl/najmniejszy-pendrive-modecom-mini-8gb-nano-usb-wwa-i1852242277.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale teraz malo kto bedzie je umial uruchomic :gwizdanie:

no w sumie :decayed: a jak założysz jeszcze to co maiłes wczoraj to mało kto bedzie w ogóle wiedział że jakieś radio masz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłbyś przycisk z pokrętłem wyjepał pokrętło i ładnie wbudował gniazdo USB i do tego pendrife tego typu

http://allegro.pl/najmniejszy-pendrive-modecom-mini-8gb-nano-usb-wwa-i1852242277.html

gniazdo na pena bedzie za przyciskiem za zaslepka dokladnie, nie chce zeby mi jakikolwiek patyk wystawal :) bedzie tak zrobione ze wpinam pena i zakladam zalepke i nima :decayed:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 15:00_________________________________________________

ale teraz malo kto bedzie je umial uruchomic :gwizdanie:

no w sumie :decayed: a jak założysz jeszcze to co maiłes wczoraj to mało kto bedzie w ogóle wiedział że jakieś radio masz :naughty:

:kox: no fakt nie ma lipy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli ogarnąłeś przekaźnik :good:

nie wygląda źle, tylko coś łyso teraz w tej konsoli bez klimatronika :gwizdanie:

ta bylo tak jak mowil sprzedawca :)

snaczek S4 se jebne nie bedzie lyso :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...