Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 Diesel


kaFFFar

Rekomendowane odpowiedzi

Mega wygląda ten lakier z czarnymi lampami , ogolnie auto fajne:wink:

Dzięki wielki

---------- Post dopisany at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany at 13:00 ----------

a daj linka na PW do twoich koncowek :decayed:

Pw poszło . Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde a mnie ciągle ta dokładka nie może przekonać w zwykłym zderzaku :decayed:

I racja, wywal ją i schowaj do czasu założenia esowskiego zdesia(jesli taki planujesz, bo w serii to "dokładka dokładki", a duzo lepiej sie zaprezentuje zdesio na gładko przy tym kolorku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo kurde, powiem Ci, że te koła chyba będą inspiracją na mój letni setup :D

Lampki masz ori USDM przyciemnione czy sam robiłeś ten pomarańczowy element? :>

Lampy robił mi gwerty :)

---------- Post dopisany at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany at 09:33 ----------

kurde a mnie ciągle ta dokładka nie może przekonać w zwykłym zderzaku :decayed:

I racja, wywal ją i schowaj do czasu założenia esowskiego zdesia(jesli taki planujesz, bo w serii to "dokładka dokładki", a duzo lepiej sie zaprezentuje zdesio na gładko przy tym kolorku

Teraz w niedziele jadę na spot do Olsztyna i będzie tam pare osób z a4 -klub i chce zobaczyć co powiedzą na żywo bo tak naprawdę ta dokładkę jest mniej widoczna niż na zdj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłbyś fotkie tej dokałdki bardziej z bliska i jasne zeby były(tylko nie lampą doświetlane, bo wtedy to wszystko negatywne odczucia robi):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok postaram sie dzisiaj zrobic fote :D

---------- Post dopisany at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany at 11:44 ----------

troche nowych zdj .pzdr

IMG_0177_tonemapped.jpg

dm-AGO3RGLT.jpg

IMG_0186_tonemapped.jpg

IMG_0197_tonemapped.jpg

IMG_0209_tonemapped.jpg

dm-XS4DF022.jpg

dm-CYOQITHE.jpg

dm-XA67SAR8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z dokladka jest za***iście. ile Cie kuleczka wyszly. mi sie mega podobaja do b5 pasuja duze i potężne łopaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że mimo kiepskich zdjęć dokłądka naprawdę fajnie pasuje, jeśli by dokładke zespawać z zderzakiem i pomalować to wyglądało by to jeszcze lepiej:naughty: W każdym razie przydało by się też minimalnie niżej :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że mimo kiepskich zdjęć dokłądka naprawdę fajnie pasuje, jeśli by dokładke zespawać z zderzakiem i pomalować to wyglądało by to jeszcze lepiej:naughty: W każdym razie przydało by się też minimalnie niżej :whistling:

dokladke nizej czy audi

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że mimo kiepskich zdjęć dokłądka naprawdę fajnie pasuje, jeśli by dokładke zespawać z zderzakiem i pomalować to wyglądało by to jeszcze lepiej:naughty: W każdym razie przydało by się też minimalnie niżej :whistling:

dokladke nizej czy audi

?

Raczej Audi :decayed:

Tylko kwestia czy jak pójdzie niżej to czy Ci nie będzie przeszkadzać w codziennym użytkowaniu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że mimo kiepskich zdjęć dokłądka naprawdę fajnie pasuje, jeśli by dokładke zespawać z zderzakiem i pomalować to wyglądało by to jeszcze lepiej:naughty: W każdym razie przydało by się też minimalnie niżej :whistling:

a mi w kolorze by się nie bardzo widziała:whistling: ja bym ją widział w prawdziwym cabonejro:naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...