Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3


arre

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie ze mozna na spotach drzwi otwarte dla wszystkich :wink:

a zolty jest eksperymentalnie jak skoncze to wrzuce foto

wg mnie wyglada niezle a jak sie znudzi to 5 minut i folia zdjeta :kox:

---------- Post dopisany at 08:50 ---------- Poprzedni post napisany at 08:45 ----------

a ze sie spytam jezdziles Michal tym klekotem w osce? tak samo jedzie jak moja padlina? ;)

Trakcyjnie bardzo podobnie, też jest sztywny. A co do mocy to tylko 101km, także d*py nie urywa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnicę w trakcji to pewnie czuć dopiero na mokrym/oblodzonym, na zimę to bym sobie spowrotem rwd sprawił, albo najlepiej awd :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michu93 zajedz jak bedzie snieg do Jeleniej to Cie przewioze po szklarskiej :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a niech wam bedzie krytykanci... mozecie teraz krytykowac i bluzgac jak to to nie pasuje :decayed:

i tak h*ja po ciemku widac :polew:

image.jpg

image.jpg

przy okazji sie pochwale ze nowy zegar w koncu na poklad zawital :jerk::kox:

gajgerek_lepszy.jpg

---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ----------

a pees nad popielniczka sie zastanawiam caly czas :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee, ja bym proponował żebyś wrzucił zdjęcie za dnia, bo teraz to jest wyostrzone fleszem. w dzień może to jako tako będzie wyglądało, ale mam zastrzeżenia do umiejscowienia przełącznika nitra i cb :decayed:

ale z klimatronikiem naprawdę przegiąłeś, lepiej będzie jak cały będzie nieoklejony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedzialem ze tak bedzie :polew:

hehe ja to traktuje jako eksperyment a ze lampa przeswietlila to swoja droga :grin:

czikita stajl :lol1::guma:

sobie jezdze narazie z czikita ;) znudzi sie to 5 minut i sladu nie ma :kox:

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

a co do nitra to pasuje tam w miejsce zaslepki - ja sie kuchenki akurat nie wstydze chociaz korek wstydu mam pod klapka

a cb jest w miejsce w ktorym mam pod reka akurat i to miejsce dyskusji nie podlega :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mówię, żeby się wstydzić nitra, nie jestem przeciwnikiem lpg :wink: ale ze względów estetycznych schowałbym przełącznik :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mówię, żeby się wstydzić nitra, nie jestem przeciwnikiem lpg :wink: ale ze względów estetycznych schowałbym przełącznik :decayed:

kurde az takim pedantem nie jestem by wskaznik lpg chowac... ani mi on grzeje ani ziembi

a wierz mi ze czasem sie przydaje jak trzeba pare kuni wiecej wycisnac :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł git, bo wnętrze by sie przydało troche ożywić ale poszukał bym czegoś mniej w oczy kującego :decayed: Zostaw ramke wokól biegów i ten panel na samej górze a reszte zerwij :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomaluj w piano black i będzie ok.

To co jest teraz podchodzi pod wnętrze w którym ktoś chciał coś koniecznie zmienić ale za bardzo nie wiedział co, więc wymyślił żółty karbon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: jak uważasz z tym kolorem, ja bym tak nie zrobił :decayed:

co do reszty co sie michu przyczepił sie nie doczepie do umiejscowienia cb radia ale do...

DO CB RADIA, co to za kaszalot? :decayed:

Yosan? jak tak to nie bylo tematu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no pisalem ze kolor to eksperyment... bede rozwazal szczotke alu lub jakis bardziej karbonowy karbon ale sam nie wiem jeszcze...

cb to lafajet atena czy jakos tak... proste bezawaryjne bardzo dobrze zbierajace radyjko :)

---------- Post dopisany at 19:06 ---------- Poprzedni post napisany at 19:05 ----------

a piano black napewno nie pojde... trumne w srodku mam teraz :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpytam się bo mam fotele takie jak założyciel tematu :

post-87363-1406905720,9209_thumb.jpg

W siedzeniu kierowcy jak i pasażera mam przetarte zewnętrze "lotki" (od strony drzwi)

Robić to u jakiegoś tapicera czy szukać nowych foteli na rynku angielskim np. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lafayette atena jest :ok2:

Dajesz srodek konsoli w hydrografike carbon jak z carsdream :kox::decayed: po calosci mega to wygląda, folia carbon - fake carbon to taka lipa jak dla mnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...