Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kozak, kozak i jeszcze raz kozak ! malinka :wink:

Opublikowano

O ja pierdziu jaki spas… pogratulować! :thumbup1:

Opublikowano

kolego jest grubo

Opublikowano

no kurde porządnie :shock3: a negatyw proponuje jak u gościa obok :grin:

Opublikowano
  • Autor
no kurde porządnie :shock3: a negatyw proponuje jak u gościa obok :grin:

to mój kumpel, wzajemnie nakrecamy sie nowymi pomysłami :wink:

10363631_635995336492683_8753927388976230045_n.jpg

---------- Post dopisany 12-06-2014 at 14:55 ---------- Poprzedni post napisany 04-06-2014 at 23:00 ----------

Pare zdjęc ze spotów, w roli głównej i w tle :wink:

IMG_1518.JPG

IMG_1564.JPG

IMG_1597.JPG

IMG_1605.JPG

IMG_1619.JPG

w końcu dobra jakość :banan:

Opublikowano

tylne koło kot:kox::jerk::jerk::jerk: ale opone to wytnie w mig:grin:

Opublikowano

Dobrze mieć takiego kumpla :decayed: wzajemne nakręcanie się zmusza do działania a nie człowiek siedzi i myśli co by tu .....

Opublikowano

Kiedy wpadnie jakaś dobra sesja? Bo w sumie już tylko tego brakuje:naughty:

Opublikowano
  • Autor
Kiedy wpadnie jakaś dobra sesja? Bo w sumie już tylko tego brakuje:naughty:

Kolezka który robił te foty jest ze mną ugadany :decayed:

Tył nie ociera, po dołożeniu 1 klipa jest git :decayed: ( bez niego stała temperatura nadkola 40-50 stopni )

przód obciera, ale jak jest powyżej 30 stopni ciepła to przestaje :grin:

Opublikowano

Fajnie lezy:)

Ten fioletowy 5 gen. to milka od tomao??

Opublikowano
Fajnie lezy:)

Ten fioletowy 5 gen. to milka od tomao??

tak, to jego Milka :)

Opublikowano

dobrze tu sie dzieje :naughty: ja chcę więcej więcej zdjęć :slina:

Opublikowano

Na foto tak widać czy po prostu jest kiepsko pomalowana fura?

Opublikowano
  • Autor

Jest kiepsko, sam malowałem ze znajomymi, uczyliśmy się i jest jak jest :decayed: ale moge sobie na to pozwolić :wink:

---------- Post dopisany 17-06-2014 at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany 15-06-2014 at 19:03 ----------

Panowie chyba będę potrzebował waszej pomocy, mam problem ze spuszczeniem przodu jeszcze około 2 cm. Aktualnie od nadkola (przód) jest okolo 58-58.5 cm i nie chce zejsc dalej - wahacze opierają się o bude (amortyzator wyciągnięty) - robił ktoś kiedys cos z tym? jakies wycinanie lub uklepywanie? musi to być zrobione solidnie :wink: druga sprawa to czy skracał ktoś kiedys amortyzatory? one też mnie blokują z zejsciem w dół :kwasny: i jeszcze jednak sprawa - w przednich górnych wahaczach jest ta czesc która wchodzi do zwrotnicy i ta która mocuje sie do tego trójkątnego mocowania amortyzatora (kielicha?)- czy da sie wybic tą gomowo-stalową tulejke z wahacza ?

Opublikowano

ja jak miałem wachacze oparte o bude to bylo 56,5 na gwincie fk, teraz mam 57 i jakoś sie jedzie :decayed:

Opublikowano

da się wybić tą tulejke, zaś żebyś zszedł niżej musisz wyciąć dziurę w kielichu na wahacze :wink:

Opublikowano
10403665_10201778984748710_6468093689083656123_n.jpg?oh=bad3fae9843291cabda6a79d38569a55&oe=53A270FD&__gda__=1403149906_ee1901ea525b331f40517c1047361e9a
Opublikowano
  • Autor

Okej dzieki, wytne tą dziure ale pewnie przydało by sie jakieś wzmocnienie? i powalcze nad wybiciem tej tulejki, dzięki :decayed:

Opublikowano

U mnie wachacze oparły się o bude na 56,5 z przodu :whistling: Dziwne że u Ciebie nie chce zejść niżej, pojeździj trochę buda sama się uklepie i zejdzie jeszcze trochę:wink:

Opublikowano

Szafa dobrze pisze,buda sie uklepie na kielichu od góry będziesz widział guzy od wahaczy:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.