Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro


xBladex

Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie na tych fotach miałem sie wzorować :) ale przy ori bose to inaczej trzeba sie do tego zabrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Houdini napisał:

Kiedyś znalazłem takie oto foty, które mam w planach odwzorować u siebie. Jakiś pro ziomek to robił. Może i Ciebie zainspirują emoji6.png96a0b453bf928f1673f71b286d881ed9.jpg3ad7c9da792699ed6508294aba771e26.jpg9ab4bc2c802b33bcde41ac993b0903dc.jpg

Damian to już jest mistrzostwo świata na tych fotach..ale kto wie może i z tych fotek wezmę przykład i sie coś zrobi podobnego. :wink: Na olx znalazłem coś takiego jeszcze:

https://www.olx.pl/oferta/mata-pianka-wygluszajaca-z-aluminium-maska-podwozie-drzwi-3mm-CID628-ID5mU3d.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.04.2017 o 21:37, Houdini napisał:

Gdzieś na jakimś forum car audio czytałem że te maty dekarskie przy wysokiej temperaturze lubią sobie popłynąć, puścić klej i zrobić bałagan

Nic nie płynie :D Bajki opowiadają... W 306 miałem też maskę od spodu oklejona i nic nie splywalo na silnik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie płynie [emoji3] Bajki opowiadają... W 306 miałem też maskę od spodu oklejona i nic nie splywalo na silnik [emoji3]


Czyli coś takiego miałeś?

https://www.olx.pl/oferta/mata-wygluszajaca-bitumiczna-boll-50x25-cm-50x50-cm-okazja-CID99-IDivtqJ.html

Kolejny mały modzik do wnętrza..[emoji6]
a5153287a779c6af4fc0cd48f61cecf1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Czyli coś takiego miałeś?

https://www.olx.pl/oferta/mata-wygluszajaca-bitumiczna-boll-50x25-cm-50x50-cm-okazja-CID99-IDivtqJ.html

Kolejny mały modzik do wnętrza..[emoji6]
a5153287a779c6af4fc0cd48f61cecf1.jpg

Od razu Ci powiem że będziesz to przerabiał [emoji6] między klamką a blachą drzwi jest tak mało miejsca że pierwsze nałożenie boczka z podświetleniem skutkuje jego połamaniem [emoji17] trzeba pozbyć się tego czarnego plastiku, później będę w domu to zrobię foto jak to u mnie wygląda. No chyba że ja źle się do klamek dobrałem i zjebałem sprawę [emoji14]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat pod maską testowałem ta wąska w rolce z Alu. Ale to co pokazujesz też miałem okazję testować. Do zlewow z nierdzewki takie kawałki małe przyklejaja, żeby nie dudnila woda ;)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Od razu Ci powiem że będziesz to przerabiał [emoji6] między klamką a blachą drzwi jest tak mało miejsca że pierwsze nałożenie boczka z podświetleniem skutkuje jego połamaniem [emoji17] trzeba pozbyć się tego czarnego plastiku, później będę w domu to zrobię foto jak to u mnie wygląda. No chyba że ja źle się do klamek dobrałem i zjebałem sprawę [emoji14]


Jak znam życie to pewnie tak łatwo nie będzie , coś się wymyśli i dzięki za info. Jakbyś mógł to wyślij te zdjęcia i jak to w nocy wygląda.. oczywiście w wolnej chwili.

Co do tych mat bitumicznych to będę swoją lawetą wygluszał tymi lub tą szarą w rolce.

Wysłane z mojego HUAWEI CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

Zawartość dodana 0 minutes later


Jak znam życie to pewnie tak łatwo nie będzie , coś się wymyśli i dzięki za info. Jakbyś mógł to wyślij te zdjęcia i jak to w nocy wygląda.. oczywiście w wolnej chwili.

Co do tych mat bitumicznych to będę swoją lawetą wygluszał tymi lub tą szarą w rolce.




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam mały dylemat. Fotel kierowcy przetarł się i nie wiem czy go dać do tapicera żeby to jako tako zrobił i odkładać na Recaro czy zrobić fotel tak jak ma być..
9a750a9693bcf921d957cb07daaae739.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no recarosy ładuj [emoji4]


Też tak myślę że to będzie najlepszy wybór, ale tylko w materiale.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie też mogę polecić recaro [emoji6] kurde znowu zapomniałem zrobić Ci fot tego podświetlenia klamek. Postaram się ogarnąć na weekendzie [emoji6]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie też mogę polecić recaro [emoji6] kurde znowu zapomniałem zrobić Ci fot tego podświetlenia klamek. Postaram się ogarnąć na weekendzie [emoji6]


Spoko.. nie pali się.. [emoji6]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu [emoji2]

0908867d62d16a39bddde13e611e0b50.jpg

Chodzi głównie o to że ten czarny plastik łamie się o blachę drzwi. Ja rozwierciłem stary plastik, łącznie z diodą i na gorący klej wrzuciłem inną. Wydaje mi się że to że słabo świeci to może być wina słabej diody, ale nie mam teraz czasu się tym zająć [emoji17]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu [emoji2]

0908867d62d16a39bddde13e611e0b50.jpg

Chodzi głównie o to że ten czarny plastik łamie się o blachę drzwi. Ja rozwierciłem stary plastik, łącznie z diodą i na gorący klej wrzuciłem inną. Wydaje mi się że to że słabo świeci to może być wina słabej diody, ale nie mam teraz czasu się tym zająć [emoji17]

Coś się pomyśli z kumplem.. żeby to miało ręce i nogi ..

Wysłane z mojego HUAWEI CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.04.2017 o 17:34, xBladex napisał:

 


Też tak myślę że to będzie najlepszy wybór, ale tylko w materiale.

 

jak coś to wiszą na olx w materiale:wink:

https://www.olx.pl/oferta/audi-a4-b5-recaro-2001r-avant-CID5-IDlLe9g.html#d0dc2d1ac9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Dokładnie takie bym chciał kupić.. Ale pewnie szybko to nie nastąpi.

Wysłane z mojego HUAWEI CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, xBladex napisał:

 


Dokładnie takie bym chciał kupić.. Ale pewnie szybko to nie nastąpi.

Wysłane z mojego HUAWEI CAM-L21 przy użyciu Tapatalka
 

 

Skoro nie nastapi to szybko, to może po prostu kupić jeden fotel w normalnym stanie żeby miał to ręce i nogi? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie nastapi to szybko, to może po prostu kupić jeden fotel w normalnym stanie żeby miał to ręce i nogi? [emoji6] 


Z kupnem może być ciężko, takiego fotela z dobrym stanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...