Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro


xBladex

Rekomendowane odpowiedzi

Aj kurde nic się przed Wami nie da ukryć... Tak Recarosy

 

[emoji3][emoji6]

 

c769ea476e90234fd90a6e70173c9a72.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem je na olx [emoji4] kusily mnie trochę bo były w cenie zwykłych kubełków w skórze myślałem zrobić zmianę bez dużych kosztów ale widzę że znalazł się amator na nie [emoji16]

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amator ?? Co masz na myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz wanish i na auto:wink:

Graty mimo ze szmaciaki ale recarosy:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin u Danon Car Detailing już ugadamy.. myślę że do końca Maja wleca na pokład.. Pany przy okazji jak je mam jeszcze po za autem to bym wymienił ślizgi foteli.. one są w wszystkich fotelach takie same? Czy Recaro ma inne?

 

Dzięki [emoji6]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, xBladex napisał:

Amator ?? Co masz na myśli.

Myślę że chodziło Amator = Chętny w tym przypadku ;) też nad nimi myślałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że chodziło Amator = Chętny w tym przypadku [emoji6] też nad nimi myślałem [emoji4]

Też mi się wydaję że tak to miało zabrzmieć..

 

 

Ma ktoś schemat instalacji podłączenia spryskiwaczy reflektorów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, xBladex napisał:

Ma ktoś schemat instalacji podłączenia spryskiwaczy reflektorów?

Z przekaznikiem ? Czy bez?  Bo jak bez to  poprostu wepnij  się w prunda  od spryskow  szyby  a jak z przekaznikiem  to zaraz ci wstawię ten przerywacz/przekaznik jaki był oem

schemat_pod_czenia_zasilania.jpg

Edytowane przez BlackHazelAudi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak najlepiej to zrobić? Przekaźnik gdzieś mam chyba 389.. chce to zrobić po ludzku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, xBladex napisał:

A jak najlepiej to zrobić? Przekaźnik gdzieś mam chyba 389.. chce to zrobić po ludzku.

zalezy czy chcesz zeby załaczało sie to osobno czyli jak nie masz wlączonych swiateł to spryski nie rusza wtedy potrzebujesz ten przekaźnik/przerywnik a jak chcesz na krotko bez tej kostki to uwaga bo wyssie ci szybko plyn jak 2 pompki pojda na raz i wtedy nie wazne czy tylko szyby bedziesz chcial uzyc bedzie tez na lampy szło wiec decyzja nalezy do ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to najlepiej zrobić to na osobnym przycisku w razie kontroli czy czego tam używać i tak tego nie będziesz bo i tak klosza nie wymyje i druga sprawa cała maska i wszytko ujebane zaraz ja wykorzystałem przycisk ASR i u mnie robi za uruchomienie sprysków

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym tą pierwszą opcję z przekaźnikiem.. w przedlifcie bym musiał gdzieś w innym miejscu dodatkowy przycisk zamontować..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, xBladex napisał:

Wolałbym tą pierwszą opcję z przekaźnikiem.. w przedlifcie bym musiał gdzieś w innym miejscu dodatkowy przycisk zamontować..

zawsze mozesz oczywiscie jak nie uzywasz tylnej wycieraczki wstawic to w manetke ;) ja mam sedana i własnie mam zamiar tak zrobic (bo manetka z Kombi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mozesz oczywiscie jak nie uzywasz tylnej wycieraczki wstawic to w manetke [emoji6] ja mam sedana i własnie mam zamiar tak zrobic (bo manetka z Kombi)
No właśnie używam jej.. to gdzieś bym jakieś miejsce znalazł na pewno.. jeszcze zapytam kumpla co będzie mi to podpinał jak mu będzie najlepiej to zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, xBladex napisał:
16 minut temu, BlackHazelAudi napisał:
zawsze mozesz oczywiscie jak nie uzywasz tylnej wycieraczki wstawic to w manetke emoji6.png ja mam sedana i własnie mam zamiar tak zrobic (bo manetka z Kombi)

No właśnie używam jej.. to gdzieś bym jakieś miejsce znalazł na pewno.. jeszcze zapytam kumpla co będzie mi to podpinał jak mu będzie najlepiej to zrobić.

no to nic ci nie pozostało jak oem podłaczyc tylko musisz ta kostke wpiać (piny chyba sa przygotowane nawet pod to przynajmniej ja miałem przygotowane :D (a wg specyfikacji katalogowej win nie bylo czegoś takiego jak ksenony czy zbiornik z czujnikiem w zestawie chociaz w sumie to zaden dowod poprostu Audi zostawiało pewnie takie rzeczy jakby ktoś chciał rozwinać swoje auto w funkcjonalności :D )  chwala im za to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak to podpiąć oem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem  to od manetki do przekaznika ciągniesz kable od Spryskow szyb przekaznik ma za zadanie uruchomić się tylko po włączeniu lamp czyli wiązka od lamp do przekaznika  zresztą na schemacie wszystko masz co do czego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że właśnie nie mam schematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, xBladex napisał:

Tylko że właśnie nie mam schematu.

schemat ponoć jest w ksiązce "sam naprawiam" jak nie kupiłes to wieczorem ci cykne fote tego schematu i wstawie tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jeszcze nie kupiłem.. jeśli możesz to wyślij..a książkę i tak kupię..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...