Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT


niestandardowy

Rekomendowane odpowiedzi

No pompy i serwa nie podmienialem. Zauwazylem ze gdy nacisne pedal hamulca tak na prawde delikatnie wszystko wraca do normy. Moze zmniejszyc tam luz miedzy pedalem a serwem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozostaje pompa hamulcowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kiedyś w passacie tak, okazało się że problem leżał po stronie klocków które były, hmm, za szerokie w miejscu w którym wchodziły w prowadnicę. Tłoczek dociskał i klocek już się nie cofał. Pomogło podszlifowanie schodków na klocku i oczyszczenie prowadnic na zacisku - pisałeś już że to robiłeś ale może nie wyszorowałeś do żywego? No i może to wina klocków tak jak u mnie kiedyś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klocki serii DS chodza luzno, az za luzno moim zdaniem. Ale kupilem jeszcze jeden komplet premiera i nadal to samo... po prztjezdzie bede nadal meczyl temat...

Tylko nie mam pomyslow co jeszcze sprawdzac... bo tak w sumie juz wszystko sprawdzalem. Jedynie pompe podmieniac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klocki serii DS chodza luzno, az za luzno moim zdaniem. Ale kupilem jeszcze jeden komplet premiera i nadal to samo... po prztjezdzie bede nadal meczyl temat...

Tylko nie mam pomyslow co jeszcze sprawdzac... bo tak w sumie juz wszystko sprawdzalem. Jedynie pompe podmieniac...

Chyba najważniejszy element układanki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkrecilem schowek pod kierownica i tam jest sruba regulacyjna od pedalu hamulca, bodajze na 19 srube z kontrą. do czego ona sluzy? bo na moje jedynie do ustawiania wysokosci pedalu chyba do niczego innego co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby wymienić serwo musisz je odkręcić od pedału hamulca. Radzę od razu przygotować nowy czujnik świateł stop.
Generalnie z wymianą tego jest trochę zabawy (mało miejsca między grodziami)- ale da radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawiłeś heble? Długo się nie udzielasz więc mam nadzieję że nie zawiodły Cię te hamulce, a jestem ciekawy co Ci tam poleciało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak... Doszedlem do ladu z hamulcami. Ale nie powiem Ci co bylo bo wszystko dalem nowe. Wezyki, zestawy naprawcze tloczkow, prowadnice zaciskow. Praktycznie stare jest tylko zelastwo...

yyy...

nowe graty :)

QuNtFwy.jpg

uqtpxW2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Webasto świetna sprawa! Przydaje się nie tylko w zimie. :wink4: Ja mam od tamtego roku i nie raz się przydało. :good: Skompletować graty trudna sztuka ale się udało. Mnie na szczęście trafił się kompetencji z jednego autka. :)

Działaj, działaj. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za :)

Też się rozglądam za takim cudem :)

mam w sumie dwa piece :)

bedzie na handel ale po sprawdzeniu u Mario. nie bedzie drogi ;)

a jako sam piec tez mozna wstawiac, sterowanie jedynie z fisa... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...