Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Płyn do wspomagania FEBI M6162 ??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ktoś wie co to za płyn do wspomagania?? Dobry jest do A4 95rok?

Opublikowano

dobry ... jest to olej mineralny .. zamiennik oryginalnego płynu G002000/G004000

Opublikowano

i 1L kosztuje na przykład 21.57 zł

Opublikowano

Wyskoczyłem nawet do garażu żeby sprawdzić oznaczenia. Zalałem dokładnie taki sam kilka latek temu (chyba ze 3) i niunia lata bez problemu. Dobry jest.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jutro zawoze niunie do mechanika wymieniac rozrzad itd... od razu wymienilbym plyn we wspomaganiu, moze mnie ktos uświadomic ile plynu wchodzi do wspomagania w B5 1,6 101 KM

Opublikowano
ile plynu wchodzi do wspomagania w B5 1,6 101 KM

okolo 1 l :one:

Opublikowano

Płyn OK - w zasdzie spotyka sie stwierdzenie że zamiennnik dla oryginału.

Bylo już nie raz na forum można poszukać.

Co do wymiany - tak wchodzi ok. 1 litra, ale jak nie jestes pewien pochodzenia poprzedniego płyny warto układ przepłukać, zatem potrzebujesz dwie butelki.

Płyn ten ma podobnie jak płyn hamulcowy własności higroskopijne.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Orientuje się ktoś ile biorą w ASO za wymianę płynu do wspomagania ?

Opublikowano

Ile biorą za wymiane płynu w ASO to Ci nie powiem... ale poszukaj na forum, kilka razy bylo pisane jak wymienic samemu... ja skorzystałem z instrukcji i to zrobiłem, zadna filozofia ;)

Opublikowano

Widziałem opis i chociaż nie mam lewych rąk to jakoś nie mam przekonania ;)

Opublikowano

Sam plyn-godny polecenia, chyba najlepszy dostepny zamiennik :th:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

A ile wchodzi do B6 1.9 TDI AVF ?

Opublikowano

A ile wchodzi do B6 1.9 TDI AVF ?

tez kolo 1 litra ale zawsze warto przeplukac uklad, wiec jesli chcesz przeplukac to potrzebujesz 2 litry

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

można ten płyn febi dolać do orginalnego?

ten w zbiorniczku ma kolor lekko brązowy.

Opublikowano

Ja bym radził wymienić cały niż dolewać.

Opublikowano

można ten płyn febi dolać do orginalnego?

ten w zbiorniczku ma kolor lekko brązowy.

możesz dolać nic sie niestanie ,ale polecam wymiane napewno stary płyn niema już swoich właściwości.

-mi potrzebne było 2 litry oleju do przepukania i 1 litr do zalania zeby płyn był zadowalająco przezroczysty ,zobaczymy jak długo :confused4:

Opublikowano

Ja dolalem febiego i wszystko gra;]

Opublikowano

a mi goscie ostatnio wtykali plyn febi 6161 -syntetyk, a na zbiorniczku pisze wyraznie "tylko mineralny" :wallbash: Powiedzieli,ze taki leja do vw,audi ,bmw itp..... sam juz nie wiem ,co z tym zrobic. Nigdzie nie moge dostac mineralnego i chyba poczekam do maja jak bede w polsce to wymienie :confused4:

PS. a znacie jeszcze jakies "mineralne" oprucz febi????

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.