Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZATOR 2014 - VI Urodziny Zlotów Śląskich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Co do wódy to ja biore kwaretkę max przy takiej eksploatacji u państwa pucek to więcej nie zmogę i to jest na dwa dni :kwasny::decayed:

ja biore 1L i 0,7 jak braknie to kierowca lawety co po ucha przyjeżdża dokupi

a jakie on nie kupi to się rano w sobotę najbardziej trzeźwego wypoczętego ( pajda) się wyśle

:grin:

że co.... nie bądź taki do przodu :whistling:

Cały rok trenowales?

ale po co ....

Opublikowano

Nie no tak tylko spytałem

Opublikowano
Co do wódy to ja biore kwaretkę max przy takiej eksploatacji u państwa pucek to więcej nie zmogę i to jest na dwa dni :kwasny::decayed:

ja biore 1L i 0,7 jak braknie to kierowca lawety co po ucha przyjeżdża dokupi

a jakie on nie kupi to się rano w sobotę najbardziej trzeźwego wypoczętego ( pajda) się wyśle

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

poparskałem monitora w robocie.....kurfa.....szef mnie chciał pierdolnąć jak zobaczył co zrobiłem :thumbdown::facepalm::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

z was są jednak.... ehhhh

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
Co do wódy to ja biore kwaretkę max przy takiej eksploatacji u państwa pucek to więcej nie zmogę i to jest na dwa dni :kwasny::decayed:

ja biore 1L i 0,7 jak braknie to kierowca lawety co po ucha przyjeżdża dokupi

a jakie on nie kupi to się rano w sobotę najbardziej trzeźwego wypoczętego ( pajda) się wyśle

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

poparskałem monitora w robocie.....kurfa.....szef mnie chciał pierdolnąć jak zobaczył co zrobiłem :thumbdown::facepalm::grin::grin::grin::grin:

kuuuuuuuuuuuurwa właśnie sobie przypomniałem, że te dwaipół jeździ ino w jedną mańkę :polew:

Opublikowano
:grin::grin::grin::grin::grin: no :polew::polew::polew::polew::polew::polew:
Opublikowano
  • Autor

0,5 jak każdy zabierze to na łeb wystarczy

Opublikowano
0,5 jak każdy zabierze to na łeb wystarczy

Na 2 dni no nie zartuj

Opublikowano
Co do wódy to ja biore kwaretkę max przy takiej eksploatacji u państwa pucek to więcej nie zmogę i to jest na dwa dni :kwasny::decayed:

ja biore 1L i 0,7 jak braknie to kierowca lawety co po ucha przyjeżdża dokupi

a jakie on nie kupi to się rano w sobotę najbardziej trzeźwego wypoczętego ( pajda) się wyśle

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

poparskałem monitora w robocie.....kurfa.....szef mnie chciał pierdolnąć jak zobaczył co zrobiłem :thumbdown::facepalm::grin::grin::grin::grin:

kuuuuuuuuuuuurwa właśnie sobie przypomniałem, że te dwaipół jeździ ino w jedną mańkę :polew:

:whistling::whistling::whistling:

...mogłeś jechać AVF-em tam i nazat... to nie :jezyk:

Opublikowano

szkoda ze niema tam juz boiska do siatkowki ;/ albo go niewidzialem hehe

niech ktos zabierze jakiegos lapka czy mp3 z muzyczka i jakies kabelki zeby podpiac pod jakis sprzet,

bierze ktos glosniki? jak nie to mozemy wziasc sprzet od keżora wiec niech sie ktos okresli zeby nie bylo jak pare lat temu ze niebylo grajka i trzeba bylo specjalnie jechac...

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
szkoda ze niema tam juz boiska do siatkowki ;/ albo go niewidzialem hehe

niech ktos zabierze jakiegos lapka czy mp3 z muzyczka i jakies kabelki zeby podpiac pod jakis sprzet,

bierze ktos glosniki? jak nie to mozemy wziasc sprzet od keżora wiec niech sie ktos okresli zeby nie bylo jak pare lat temu ze niebylo grajka i trzeba bylo specjalnie jechac...

Miron ma przewoźne studio

Podniesiemy tylną klapę i zobaczymy jak B&O radzi sobie w terenie :grin:

Opublikowano

łofak, trza znaleźć inną drogę.. :kwasny:

1341131713_by_wiki200071_500.jpg?1341131713

Opublikowano

Kurtwa a ja musze na krakow jechac wpierw. Moze obleci sie to przez jaworzno

Opublikowano
Co do wódy to ja biore kwaretkę max przy takiej eksploatacji u państwa pucek to więcej nie zmogę i to jest na dwa dni :kwasny::decayed:

ja biore 1L i 0,7 jak braknie to kierowca lawety co po ucha przyjeżdża dokupi

a jakie on nie kupi to się rano w sobotę najbardziej trzeźwego wypoczętego ( pajda) się wyśle

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

poparskałem monitora w robocie.....kurfa.....szef mnie chciał pierdolnąć jak zobaczył co zrobiłem :thumbdown::facepalm::grin::grin::grin::grin:

kuuuuuuuuuuuurwa właśnie sobie przypomniałem, że te dwaipół jeździ ino w jedną mańkę :polew:

Miszka:punish:

:polew::polew::polew: dobre

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.