Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ZATOR 2014 - VI Urodziny Zlotów Śląskich


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

a czy znajdzie sie jeszcze jedno miejsce dla mnie? hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mały edit podziału na domki :wink:

a co to za zmiany ? i dlaczego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mały edit podziału na domki :wink:

a co to za zmiany ? i dlaczego ?

Dołaczyła jeszcze Ala takze cala ferajna bedzie hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy znajdzie sie jeszcze jedno miejsce dla mnie? hehehe

Jakoś sie zbierymy, z tego co wiem, to diman mo jeszcze dużo wolnego placu jak coś :wink:

Ja jak miałbym w piątke jechać to już na bank musiałbym dystanse ściągać :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z pilka? co z muzyka? ma ktos jakis sprzet?

w temacie piłki nie zabieram głosu bo mam tylko te 2 odpustowe co rok temu nimi graliśmy :grin::grin::grin:

Poza tym, możemy zrobić ściepe i kupić jedną a porządną przed samym wyjazdem na 3 stawach :wink:

Co do audio... to mogę zabrać głośniki z kompa 2+1 - myślę, że dałyby radę, pod to tylko jakiś tablet albo odtwarzacz i będzie ok :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIestety nie wiem czy pogram, kolano cały czas spuchnięte :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to jade z Majkelem s-linem :decayed: masz tam jakiś program chociaż czy trzeba będzie pomagać nogami :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to jade z Majkelem s-linem :decayed: masz tam jakiś program chociaż czy trzeba będzie pomagać nogami :grin:

Weź se na wszelki wypadek dodatkową parę butów na gruuuubej podeszwie - seria AVF :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel - dotransportuj mi Ośka do 3 stawów a ja go tam przejmę do siebie bo wracać i tak będziemy razem

A jak się coś zmieni że będzie mógł lecieć od razu ze mną to jeszcze dam znać :wink:

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

Ps. Jak ktoś wie że nie będzie ruszał o 17.00 z 3stawów to niech napisze - bo jak wiadomo ruszamy z SK punkt 17.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel - dotransportuj mi Ośka do 3 stawów a ja go tam przejmę do siebie bo wracać i tak będziemy razem

A jak się coś zmieni że będzie mógł lecieć od razu ze mną to jeszcze dam znać :wink:

myślisz, że będzie wolał A5 jechać niż B6... wątpie :decayed:

I tak i tak polece przez Knurów, więc to dla mnie żaden kłopot po niego zjechać, ale to się jeszcze w środe albo w czwartek zdzwonimy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorę piątek wolny żeby od rana spakować się do B5 :kwasny:

Ktoś będzie musiał ode mnie przejąć wuszty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok - to zabieraj go i odstaw w SK - ja lecę po Majkiego więc po Ośka to nie po drodze a z SK już polecimy w 3 osoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś będzie musiał ode mnie przejąć wuszty :wink:

Jak będą niepoliczone to mogę je przejąć :grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ----------

ok - to zabieraj go i odstaw w SK - ja lecę po Majkiego więc po Ośka to nie po drodze a z SK już polecimy w 3 osoby

ok, ale głowę daje że nie będzie chciał się przesiadać do serii :decayed::grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ----------

Miron, jak będzie trzeba coś jeszcze kupić albo zorganizować to daj znać i to ogarnę* :wink:

*za wyjątkiem alkoholu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok - to kup mi alkohol :grin:

edytowałem poprzedni swój post, jako bankowiec powinieneś dostrzec drobny druczek na jego dole :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ja pt pojadę prawdopodobnie Zabrze->Kraków->Kęty więc pojadę prosto na Zator ale to będę wiedział w czwartek.

Jeśli macie do zabrania coś co musi być w lodówce transportowane :wink: to mam taką sporą pod gniazdo zapalniczki/230. Tyle że ona chłodzi a nie mrozi!

P.S. Mirku zapodaj koordynaty na ośrodek

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ----------

A lodówka jest taka że jak ją wpakuje do hultaja to w bagażniku się może piłka jeszcze zmieści :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisz sobie River Park Zator w google :wink:

---------- Post dopisany 26-05-2014 at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany 25-05-2014 at 23:27 ----------

No i można odliczać dni - a w czwartek już nawet coś konkretnego o pogodzie powinniśmy wiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 4 dni o tej porze będą 4 godziny do wyjazdu i 4godziny 15minut przed pierwszym knockoutem technicznym :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...