Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!


hornet

Rekomendowane odpowiedzi

Ja rzucam od poniedzialku...[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 08:13_________________________________________________Tylko jeszcze nie wiem ktorego :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 września 2 miesiące bez fajki :kox:

jednak 13tka jest szczęśliwa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi stuknely wlasnie 2 dni:P

Najgorsze przed Tobą. Jak wytrzymasz tydzien to masz już połowe sukcesu za sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No 1szy tydzien najgorszy :decayed:

ale +8 kilo to na serio ładnie dajesz czadu chyba spisz przy lodówce :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przybrałem na wadze 35 kg. Niestety jeszcze zanim rzuciłem palenie. Kiedy zacząłem się odchudzać przestałem w międzyczasie palić. Zrzuciłem 6 kg i d*pa blada. mimo różnych diet stanąłem na 105 i więcej się nie da :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile masz wzrostu? Ja 182 cm i 98kg. Kierowcy ciężarówek maja te przypadłość, że się zaokrąglają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od rzucenia fajek czyli 2 lata przybrałem 20 kg...

U mnie podobnie, ale zacząłem więcej piwska żłopać :naughty::drinks: do tego mam pracę siedzącą.

Ostatnio miałem mały epizod z powrotem do palenia po prawie 3 latach... była ostra imprezka a że od jakiegos czasu z powrotem mnie ciągnęło pozwoliłem sobie skopcić kilka sztuk. Potem przez jakiś miesiąc, może półtora spaliłem 2 paczki szlug paląc okazjonalnie 1-2 pety dziennie, czasem kilka dni nic. Teraz od kilku tygodni nie popalam.

Ogólnie rzecz biorąc nie zarzekam się że więcej nie będę palił, że rzuciłem to definitywnie... niestety, kto raz dał się wciągnąć w nałóg, już z niego w 100% nie wyjdzie. Mogę o sobie powiedzieć "nałogowy palacz obecnie nie palący".

Moja rada dla innych, szczególnie młodych: nigdy nie zaczynajcie to nie będzie z tym problemu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też przybyło. Pewnie wróciłem do 90 jak nie ponad :angry:

Bebzun urósł ale jakoś to się zrzuci. Od listopada siatkówka się zaczyna dwa razy w tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj 13 i mijają 3 miechy bez fajek :decayed:

ostatnie dwa dni to była męka, mieliśmy w firmie audyt poważnego klienta - normalnie to ze 2-3 ramy bym skopcił, ale przetrwałem :silacz:

Pozdrawiam i zapraszam do niepalenia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie palę już 2 lata i 2 miesiące,

w wakacje po kilku browarach dałem się namówić na fajkę wodną ( że niby z Maroka czy z innych koorva Tunezji :evil: )

miałem taki cug, że tę wodę niemal wypiłem jak przez rurkę :cygaro:

nie powiem, było przyjemnie... :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...