Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jednomas z tarczą 240mm do 1.8T.


Dev

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie a czy docisk z VW LT 2.5 o nr 074141025C będzie pasować z tarczą od 2.5 i zamachem od 80 ABK ?


I obojętnie czy docisk będzie od dwumasu czy jednomasu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ot tak o nie bedzie pasowal, na jednomas musisz nabic nowe kolki ustalajace bo byl fabrycznie pod inna mniejsza tarcze 228mm a nie 240

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem zestaw na 2 i 3 biegu w zakresie 2000-3000rpm trzęsie budą przenosi się na całym aucie...

Podczas przyspieszania słychać pod kierownicą tak jak by wisiał woreczek z kulkami od łożyska i one się o siebie odbijały

wydukane na T3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to moment kiedy auto powinno najlepiej się odpychac gdy się wciśnie gaz w podłogę wtedy tak telepie

wydukane na T3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienię poduszkę skrzyni i podpore wału może to coś da :-(

Jakiej firmy polecacie? Jaki koszt mniej więcej

wydukane na T3

u mnie nic nie telepie w całym zakresie obrotów

Masz quattro

wydukane na T3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde to nie wiem :-( telepanie nie ustaje muszę jeździć pow 3000rpm i wtedy but to tego nie ma w innym wypadku dzieje się tak jak by dwumas miał się zaraz rozsypać na 2-3 i4 po niżej 2500 :-/

wydukane na T3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiła firma nie wykluczam tej możliwości ale wtedy powinno być cały czas a nie tylko przy niektórych obrotach np przy spokojnym przyspieszaniu tego nie ma

wydukane na T3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam w planach przełożyć skrzynie na manuala 5b ze sprzegłem 228mm i dwumasem od AWX i są plany na 250 km to czy jest sens zakładać jednomas do takiej mocy czy da rade sprzegło i dwumas od AWX na taką moc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczą

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie wiedziałem wcześniej że do avf szło sprzęgło 240mm na dm. Nie bawił bym się wtedy w jednomas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dwumas nei pasuje plugnlpay do 1.8t, od awxa tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak przewrotnie troche, 1.8t awt + skrzynia ENV lub FTM, która jest na tarcze 240mm i ma dwumas. Co można założyć? zestaw valeo 1masu pod silnik dawcy skrzyni? nie rozumiem trochę czym sie tu kierować. zwykły zestaw jaki był juz milijard razy omawiany tutaj na 1mas? chciałbym /raczej/ zachować dwumas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ENV/FTM podchodzi pod zestaw AWX to w sumie po nic. mniej rzeźby dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ten docisk z Vw LT 2.8tdi to ma być docisk z kola dwu masowego? bo takie chyba seryjnie jest w Lt 2.8 ? Oglądałem takie zestawy z Lt 2.8 i w jednych są tarcze ze sprężynami w drugich bez choć tarcze i tak dajemy inna jeśli robimy sprzęgło do a4. jaki docisk kupic bo sa niby od 2.8tdi Vw LT ale numery maja inne. Z gory dzieki za Odpowiedz ( chodzi mi o to czy docisk z Lt 2.8 z dwumasu bedzie dalo sie zalozyc na kolo jedno masowe np z ABK po przerobkach )

Edytowane przez Chudy8809
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...