Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zmieniacie juz opony na letnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja też od dwóch dni śmigam na letnich, może kilka dni za wcześnie, ale przynajmniej bez kolejek w zakładzie wulkanizacyjnym :)

Opublikowano

Zmieniać, zmieniać bo szkoda opon, a zima na bank już nie przyjdzie.

Opublikowano

Wyszedłem z tego samego założenia i dzisiaj wrzuciłem letnie 17zoll :decayed:

Opublikowano

Ja tez od wczoraj na letnich:banan:

Opublikowano

Ja jeszcze z tydzień poczekam bo dopiero zamówiłem.

Opublikowano
ja właśnie przed chwilką wróciłem z garażu, w końcu auto wygląda normalnie

http://s12.postimg.org/ekc1fzp09/DSC_0232.jpg

Na biedronach to ja w zimie latam ale już ostatni raz. Dezenty 18" będą na śnieg a w lecie nowe łopaty - również 18 .

zależy kto jakie ma upodobania mi się akurat biedronki na moim aucie podobają wiadomo że inni mają swoje upodobania i jeden będzie miał 15" a drugi 18" zależy od gustu oraz od portfela

Opublikowano

@fidotp jakie oponki zamówiłeś ?

Opublikowano

215/50/17

Opublikowano

Chciałem zmienić ostatnio, ale rano muszę jeszcze skrobać więc wolę poczekać kilka dni...

Opublikowano

Ja od 2 tygodni na letnich. ;) rano w granicach +4 ale przynajmniej przez resztę dnia nie piszczą ;)

Opublikowano
Zmieniać, zmieniać bo szkoda opon, a zima na bank już nie przyjdzie.

nie bądź taki pewny, w tamtym roku było sporo śniegu na wielkanoc

Opublikowano

W tamtym roku luty nie byl taki ciepły jak tegoroczny, ja zmieniam jutro

Opublikowano

również już na letnich śmigam... jak u znajomego byłem na wulkanizacji to już mini ruch jest

Opublikowano

Właśnie wróciłem po zmianie na letnie :wink:

Opublikowano

Ja się jeszcze wstrzymam tydzień temperatura spadła jest poniżej 10 w nocy 3 więc zimowka lepiej się spisze. Jak w przyszłym tygodniu nic się nie zmieni wchodzą letnie.

Opublikowano

mój sie własnie m.in. glebi, wieczorem będzie juz sezon letni:banan:

Opublikowano
mój sie własnie m.in. glebi, wieczorem będzie juz sezon letni:banan:

A ja rano na trawniku widziałem troche śniegu :decayed:

Opublikowano

wg prognozy pogody niedługo mają przyjść jakieś przymrozki

Opublikowano

Koledzy już nie usprawiedliwiajcie tego, że macie jeszcze zimówki :decayed: U mnie aktualnie około 10-12 na plusie, ptaszki śpiewają, słońce świeci :kox: Nie oszukujmy się - szkoda zimowych opon na taką pogodę.

Opublikowano
Koledzy już nie usprawiedliwiajcie tego, że macie jeszcze zimówki :decayed: U mnie aktualnie około 10-12 na plusie, ptaszki śpiewają, słońce świeci :kox: Nie oszukujmy się - szkoda zimowych opon na taką pogodę.

+1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.