Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Temat odnośnie kół do Audi A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podroba bo orginal był tylko 19 i 20 cali bodajże. Orginal ma chyba 8.5j x 19 ET 32 piasta 66

Opublikowano

podróba, tyle tego teraz robia ze az sie dziwie kto to kupuje ze im sie to oplaca

Opublikowano

Ktoś musi inaczej by nie produkowali

Opublikowano

Co sądzicie o takim zestawie?

http://allegro.pl/show_item.php?item=5099472960

Ile według Was jest to warte?

Szukam jakichś felg 17" z oponami 215/50 do srebrnego avanta B6. Będą pasować? :-)

Opublikowano

Będą

Edytowane przez Fido

Opublikowano

Panowie proszę o podpowiedź czy będzie to pasowało i jak będzie to wyglądało wizualnie:

opona: 235/45 R17 + felga: 7,5Jx17 ET 35 (przy zawieszeniu s-line)

cel to wysunięcie na tyle żeby dobrze wyglądało ale nic nie ocierało, może coś należy zmienić aby efekt był lepszy ?

Ponadto na co jeszcze zwrócić uwagę przy zakupie opon i felg ?

Co myślicie o felgach 18" na nasze drogi przy codziennej jeździe ?

Dzięki

Opublikowano

ja jeżdżę na co dzień na letnich 18 przy zawieszeniu s-line i jest ok fajny wygląd i dobry komfort

Opublikowano

Panowie proszę o podpowiedź czy będzie to pasowało i jak będzie to wyglądało wizualnie:

opona: 235/45 R17 + felga: 7,5Jx17 ET 35 (przy zawieszeniu s-line)

cel to wysunięcie na tyle żeby dobrze wyglądało ale nic nie ocierało, może coś należy zmienić aby efekt był lepszy ?

Ponadto na co jeszcze zwrócić uwagę przy zakupie opon i felg ?

Co myślicie o felgach 18" na nasze drogi przy codziennej jeździe ?

Dzięki

Wg mnie 7,5x17 nie daje za dużego pola manewru. Ok, felga sama w sobie może ładnie wyglądać i wzbogacić linię boczną auta. Ale zgrywanie tego z nadkolem bym sobie odpuścił. Takie koło jest trochę wąskie (chociaż opona z kolei szeroka ;) ). Wiem że s-line jest niższy, ale to jeszcze nie jest ten pułap żeby fajnie zgrać koło z nadkolem. Szczególnie od tyłu takie wypchnięte koła na "wysokim" aucie nie wyglądają najlepiej.

Podsumowując, w dużym skrócie ja osobiście nie skreślam felg 17", ale wypychać ich nie ma co :wink:

Na codzień to i na 20" można jeździć. Wiadomo, że styl jazdy musi się zmienić. No i kwestia ogólnie otoczenia w którym jeździsz (z akcentem na duże miasta z koleinami, torowiskami itp).

Opublikowano

Panowie proszę o podpowiedź czy będzie to pasowało i jak będzie to wyglądało wizualnie:

opona: 235/45 R17 + felga: 7,5Jx17 ET 35 (przy zawieszeniu s-line)

cel to wysunięcie na tyle żeby dobrze wyglądało ale nic nie ocierało, może coś należy zmienić aby efekt był lepszy ?

Ponadto na co jeszcze zwrócić uwagę przy zakupie opon i felg ?

Co myślicie o felgach 18" na nasze drogi przy codziennej jeździe ?

Dzięki

Trewor ma rację przy 17 niestety nie poszalejesz jeszcze na takiej gumie. Jak 17 to tylko jakiś ori wzór z B6.

Co do 18 to stan dróg się znacznie poprawił, więc spokojnie możesz wrzucić. Aż takiej przepaści między 17 nie ma.

Opublikowano

Co polecacie przy 18", żeby dobrze wyglądało i dało się jeździć ?

Edytowane przez Macco(lm)

Opublikowano

Co polecacie przy 18", żeby dobrze wyglądało i dało się jeździć ?

Z tym dobrym wyglądaniem to istotna jest jeszcze szerokość felgi ;)

Opublikowano

Co polecacie przy 18", żeby dobrze wyglądało i dało się jeździć ?

Z tym dobrym wyglądaniem to istotna jest jeszcze szerokość felgi ;)

Dokładnie, przy 8" nie poszalejesz. Ja mam 8.5j i 225/40 i jest minimalny naciąg, ale to jeszcze zależy od opony. Mam Bridgestony, dwa modele i jeden idzie troszkę w naciąg, a drugi jest prawie normalnie.......nie wiem dlaczego.

Jak chcesz kompromisu, to kup 8,5J, do tego 205/45/18 i masz Ob. zachowany, komfort podobny jak na 225/40, ale nawet fajny naciąg. Miałem tak w Borze, no i przy gwincie fajnie już to można spasować.

Opublikowano

Co polecacie przy 18", żeby dobrze wyglądało i dało się jeździć ?

Z tym dobrym wyglądaniem to istotna jest jeszcze szerokość felgi ;)

Dokładnie, przy 8" nie poszalejesz. Ja mam 8.5j i 225/40 i jest minimalny naciąg, ale to jeszcze zależy od opony. Mam Bridgestony, dwa modele i jeden idzie troszkę w naciąg, a drugi jest prawie normalnie.......nie wiem dlaczego.

Jak chcesz kompromisu, to kup 8,5J, do tego 205/45/18 i masz Ob. zachowany, komfort podobny jak na 225/40, ale nawet fajny naciąg. Miałem tak w Borze, no i przy gwincie fajnie już to można spasować.

z Twoich fotek przed gwintem też dobrze wyglądał, ale nie mam pewności czy to były już 225/40 przy 8,5J ?

Opublikowano

Na 1BV miałem czarne RSy, tam jest 8J, opona 225/40.

Opublikowano

Panowie jaka jest wysokość od ziemi do rantu blotnika przy 1bv i kole 17" 235/45?

Tył mi ładnie siedzi a przód jakoś tak wysoko mi się wydaje se jest

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Siemanko, bądźcie tak mili i podzielcie się mądrością - http://allegro.pl/172-felgi-18-5x112-audi-a3-s3-a4-s4-a6-s6-a8-s8-i5120503551.html zgraja sie z Dunlop 225/40 R18? A4 B6 z 2004. Z góry dziekuję :)

Edytowane przez Sylwestro101

Opublikowano

Dystans tak z 20-25mm i będzie ładnie

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Bez przesady. Przy dystansie 25mm to tam wyjdzie et 20

Edytowane przez barb123

Opublikowano

Mam takie pytanie . ET oznacza osadzenie felgi na piaście mam rozumieć. Do a4 b6 podobno pasuje idealnie ET 35.. znalazłem felgi które mnie interesują ale one mają ET 48, 8J18H2 18 cali .... Czy takie felgi mogą mi obcierać o błotnik? dodam ,że mam fabryczne zawieszenie 1BE czyli obnizone o 20 mm... Bardzo proszę o odpowiedź!

Edytowane przez Dawid231

Opublikowano

Witam serdecznie, posiadam felgi 17", szerokość 7,5" ET 45 zawieszenie 1BA (koza :grin: ) i mam pytanie czy przy rozmiarze 225/50 R17 opony te będą obcierać o elemnty zawieszenia?

Zastanawiam się również nad rozmiarem 215/50 R17 czy ktoś z was ma fotki jak taki zestaw wygląda.

Z góry dzięki

Edytowane przez szczuras85

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.