Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temat odnośnie kół do B5


dawid_464

Rekomendowane odpowiedzi

Et 48 to były łopaty z a8 d2 w polerce. Teraz mam 7.5 cala z et 35 wiec powinno być lepiej bo tamte były ciut za gleboko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód będzie sporo wystawał. Tył na styk o ile rozstaw jest taki jak w ośce. U mnie przy ET 35 z przodu jest dokładnie na styku z błotnikiem a z tyłu dystans 3-5mm myślę jeszcze by wszedł ale i tak wygląda bdb. Także ja bym chyba odpuścił.

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, podpowiedzcie mi co sądzicie o tej feldze? Wg mnie extra, ori vw 18" 8J i ET41... 1 sztuka idealna, 3 mają jakieś tam obcierki, ale nie straszne i nie rzucające się jakoś mocno w oczy. Opony wielosezony "jakiejś" firmy chyba minerwa 235/40 xl ale sporo bieżnika.
image.jpgimage.jpg

kwota, którą miałbym zapłacić to 2000 PLNów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi te koła do B5 nie pasują. Prędzej do jakiegoś Paska CC. Jeśli Tobie leżą i masz 2 tysie to kupuj. 18 do B5 to według mnie najbardziej optymalny rozmiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha :grin: Dla mnie volkswagen skończył się na korku , pierwszym sirocco i golfie 2 i nie siedzę w temacie nowszych wynalazków. Mając 2 tyś na 18 myślę , że możesz przebierać w ofertach i znaleźć coś naprawdę fajnego.

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

mam pytanie czy koło od a8 http://images7.fotosik.pl/305/ad532512bfecea17.jpg tego typu pasuja bez problemu do a4 b5? chodzi mi o wielkość piasty no bo rozstaw to raczej 5x112

tak zeby nie było luzu bo nie chce mi sie bawic w dobieranie piersceni na piaste a tez chyba nie zawsze sie znajdzie odpowiednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było dużo podrobek tych kol i większość nie są ori audi ale generalnie pasują tylko oponę odpowiednią trzeba dobrać

Osobiście nie widzę takich kol w b5:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez własnie nie wiem czy widze, ale mówei najpierw zapytam zanim bede miał patrzeć :decayed:

a co do podróbek to wiem ze były, mi chodzi o oryginał jak juz

obecnie mam http://alucenter.eu/environment/cache/images/0_0_productGfx_5ff067562fcb400f4fe0ebf27e4a9ce9.jpg 17" na oponie 225/45 tylko że zmeczone juz i myslałem nad regeneracja przez zime i pomalowanie ich na biało ale zacząłem zastanawiac sie czy nie zmienic koła czy regenerowac te ;)

lakiem mam LZ9U

a co tez masz na mysli mówiac opone odpowiednia trzeba dobrac?

Edytowane przez przemek11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kółka masz ładne wzór sline. Zostaw je sobie na zimę a na sezon zakup jakieś ładne 18. Pisząc ładnie nie mam na myśli tych zaproponowanych przez Ciebie :wink: To tylko kwestia gustów ale jest tysiąc ładniejszych wzorów które bardziej pasują do B5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostaw na zime :decayed: szczerze to szkoda by mi było:)

bardziej mysle jesli juz nad sprzedarza tych i np dołozeniem paru zł do jakiś innych.

ale tez nei wiem własnie czy nie regenerowac ich i malowac na biało, 300zł taki zabieg u mnie.

A jakie koło moglibyście poleci?

tylko które kupie juz za nie bardzo duze pieniadze bo nie wywale za duzo tymbardziej ze mam pare rzeczy jeszcze do zrobienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie jak masz tylko o cal większe zrobione przez ronala ewentualnie avusy. 17 trochę przy mała i do mega gleby się nie nadaje ale kto co lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko odnośnie łopat z A8 D2 Założyłem takowe do swojego a4 zawias BE 17" 8j et 48 opony 225/45 i niby jak auto stoi tocze je to nie słysze zeby obcierały ale jak np auto sie przechyli to czasem jest takie wrazenie jakby gwaltownie sciagalo na lewo lub prawo. Jak odszarpne kierownice to jedzie juz prosto i nie ciaga, czy to znak ze jednak obciera o zwrotnice i trzeba by dorzucić dystans? Jeśli tak to jakiej szerokości? I Czy np na dystans 7 mm podejdą oryginalne sruby? bardzo bym prosił o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...