Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RS4 B5 w programie Samochód marzeń: kup i zrób


lookas

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie w którym motoricusie robia te samochody?RS miał "mrowienie" na kierownicy i zaciekawiło mnie wyważanie kół,nie spotkałem się jeszcze z czymś takim żeby zdejmowali opony i osobno wyważali:eusathink: A jeśli chodzi o autko to :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie w którym motoricusie robia te samochody?RS miał "mrowienie" na kierownicy i zaciekawiło mnie wyważanie kół,nie spotkałem się jeszcze z czymś takim żeby zdejmowali opony i osobno wyważali:eusathink: A jeśli chodzi o autko to :kox:

Nic takiego nie robią, jak już to zdejmują by założyć o 180st obróconą, jest tam pokazane jak zaznacza wentyl na oponie. A robią to na maszynie HUNTER, sam korzystałem z takiej usługi.

Ja tam zazdraszczam i gratuluję takiego teścia, fura jest kox :decayed:

Oby nie pojawiła się zbyt szybko na allegro, jak co poniektóre auta z tego programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tarcze przód jak i zaciski z RS4 B7, od S6 nie pasuja tarcze

nie wyczyscili perforacji w przednich tarczach :facepalm: do tego klocki EBC :polew::polew::polew::polew::polew:

kilka hamowan i tarcze pójda na złom :facepalm:, jak mozna zyebac hamulce w takim aucie ???? brak słow :facepalm:

piasty przejechali szczotka drucianą, dławika w klimie nie wymienili

342 kM i jest ok ????? tak wychodziły w serii ???? fabryka nigdy nie trzymała serii :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

jak zayebiste auto tak odcinek psu w d.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a każde RS4 nie powinno mieć dwóch dużych luster w satynie? :wink: Cały odcinek mnie to trapiło :grin:

No odcinkiem nie zrobili szału, pomijam już to, że jak zobaczyłem chatę pod którą RS'a stała i tego lalusia (jego właściciela) to jasnym było, że sam mógł to wszystko ogarnąć za swoją kasę (również u Klimka), ale wiecie o co chodziło w tym odcinku?

TVN Turbo wiedziało, że tym autem zrobią mega szał pod względem oglądalności. Nie wiem czy polubiliście ten program na fejsie, ale non stop przeciągali, dawali zdjęcia z Audi już od grudnia bodajże, a wszyscy w komentarzach się spuszczali, że już chcą odcinek z Audi i czekają na niego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię ten program. Nie to, że czekam na premiery, ale jak trafię to obejrzę. Co do napraw nie wypowiadam się, bo za słaby jestem. Jedyne co mi nie pasuje czasem, to dobór aut, albo raczej ich właścicieli.

Ps. Ładna apaszka. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem auto było mocne a odcinek jeden z najsłabszych z dotychczasowych. Bogaty chłopczyk kazał umyć auto i zdobić rozrząd bo mu się w garażu rs4 zapodziało. Widzialem w tym programie większych pasjonatów, ktorzy bardziej zaslugiwali na pomoc w odbudowie auta. Ja wiem, że auta trzeba urozmaicić w programie ale inaczej ten odcinek sobie wyobrazalem. szkoda bo za fajnym autem nie poszedł dobry odcinek tego programu, który skąd inąd bardzo lubię.

Wysłane z mojego Trooper_X55

Dokładnie, chawira z dwoma garażami a typek nie ma kilku kafli na doprowadzenie do stanu używalności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolegę trapią lusterka a mnie kierownica, nie powinna byc inna?

4-ramienna też była w RSie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jakiś dziwny pic na wodę był ten odcinek, na początku jak klimek podjechał po auto pytał o jakieś mody/przeróbki. Koleś wskazał że tylko tarcze od rs6 i że teściu był w niemcowni u jakiegoś DOBREGO tunera, i to tajemnnica rodzinna. A na hamowni wypluło 340 KM trochę to dziwne :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny tuning jaki zrobili to zmiane przednich hamulcow na RSowe z B7, zadnego S6 czy RS6 :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny tuning jaki zrobili to zmiane przednich hamulcow na RSowe z B7, zadnego S6 czy RS6 :facepalm:

koleś wyraźnie powiedział że z rs6, nie wiem może co innego ma na aucie. Napisałem tak jak powiedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koles nie ma bladego pojecia na ten temat, ja mam wiec napisałem jak sie sprawy mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koles nie ma bladego pojecia na ten temat, ja mam wiec napisałem jak sie sprawy mają

no i git :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fisa mogli zregenerowac i od kiedy klime sie nabija bez przykrecenia wczesniej chlodnicy buhaha. tysiaka za umycie i tyle bo szalu nie bylo a ten kolor potrafi zaszokowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodatkowo mówił, że auto miało z tyły zapieczone/zablokowane hamulce i ledwo wyciągnął je z garażu, a jak wciągali na lawetę, tylne koła normalnie się kręciły...:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...