Opublikowano 1 Czerwca 20215 l Ok dzięki, w takim razie muszę to wyczyścić bo jeszcze gdzieś wciągnie i będą problemy.
Opublikowano 1 Czerwca 20215 l Ten otwór na pompie, w który wkręcasz ten zawór. Wszystko ładnie wyczyść. Tam się zbiera bród.
Opublikowano 10 Czerwca 20215 l Panowie czy jest sens ladowac w auto warte 30k 8 tysw naprawe? Dopadlo mnie to ale jikt nie chce sie podjac naprawy. ...a ci co koze i by zrobili to maja terminy 1.5-2mies a auto potrzebne... Chyba lepiej sprzedac za 20 i sie nie pirtolić bo niepewnie wyglada gwarancja ..
Opublikowano 10 Czerwca 20215 l Czy to jest tragicznie czy moze wyczyscic i sprobowac czy bedzie zyl???
Opublikowano 11 Czerwca 20215 l Ze sprzedażą możesz bujać się jeszcze dłużej. Szukaj ogarniętego warsztatu nawet jakbyś miał 100 km dalej jechać.
Opublikowano 11 Czerwca 20215 l Do którego roku a4 b8 pompy sprawiały problemy? Edytowane 11 Czerwca 20215 l przez Math86
Opublikowano 11 Czerwca 20215 l Moze ktos polecic warsztat w WLKP ktory to ogarnie i jest godny polecenia? Jestem z Leszna.
Opublikowano 12 Czerwca 20215 l W dniu 11.06.2021 o 00:50, Pudzian81 napisał: Panowie czy jest sens ladowac w auto warte 30k 8 tysw naprawe? Dopadlo mnie to ale jikt nie chce sie podjac naprawy. ...a ci co koze i by zrobili to maja terminy 1.5-2mies a auto potrzebne... Chyba lepiej sprzedac za 20 i sie nie pirtolić bo niepewnie wyglada gwarancja .. A kto Ci da 20 tys za auto warte 30 tys , z uszkodzonym układem paliwowym który jak wiadomo jest drogi w naprawie. Wiadomo że ten co by go kupił to chce żeby wyszło go taniej niż cena rynkowa i żeby trochę kasy zostało w portfelu .
Opublikowano 2 Lipca 20214 l Po odkręceniu czujnika aby sprawdzić czy nie ma opiłków i ponownym założeniu, samochód odpaliłem i zaraz zgasł. Teraz nie odpala. Czy układ teraz trzeba odpowietrzyć? Jak to zrobić za pomocą VCDS?
Opublikowano 2 Lipca 20214 l 1 godzinę temu, Caporeira napisał: Po odkręceniu czujnika aby sprawdzić czy nie ma opiłków i ponownym założeniu, samochód odpaliłem i zaraz zgasł. Teraz nie odpala. Czy układ teraz trzeba odpowietrzyć? Jak to zrobić za pomocą VCDS? plak w dolot i odpali
Opublikowano 2 Lipca 20214 l 2 godziny temu, mrarturko napisał: plak w dolot i odpali A potem się ludzie zastanawiają czemu pompy opiłkują...
Opublikowano 5 Lipca 20214 l Witam. Panowie mam pytanie. Czy jedyna awaria pompy wysokiego cisnienia jest łuszczenie się i opilki? Bo u mnie np.mechanik podejrzewa że jest walnięta pompa, a opilkow w sitku nie ma.
Opublikowano 5 Lipca 20214 l Zepsuć się może wszystko przecież, opisywane tutaj opiłkowanie pompy to jest raczej wada wynikła ze złego użytkowania. Lepiej zacznij od napisania jaki masz problem że jest taka diagnoza. Edytowane 5 Lipca 20214 l przez kuebk
Opublikowano 5 Lipca 20214 l 1 godzinę temu, kuebk napisał: Zepsuć się może wszystko przecież, opisywane tutaj opiłkowanie pompy to jest raczej wada wynikła ze złego użytkowania. Lepiej zacznij od napisania jaki masz problem że jest taka diagnoza. Właśnie, nie napisałem o najważniejszym... Witam. Od połowy czerwca stałem się szczęśliwym posiadaczem A4 b8 2.0 TDI. Tydzień czasu po zakupie miałem umówiona wizytę u mechanika w celu przejżenia samochodu i wyeliminowania ewentualnych usterek. Tak też się stało. Wszystko szło zgodnie z planem, zostało między innymi sprawdzone sitko czy nie ma opilkow, było czysto. Auto zostało poskręcane odpalone i chodziło. Na koniec doszła jeszcze usterka prawego zamka z przodu gdyż po zamknięciu z pilota drzwi nie chciały się otworzyć od zewnątrz. Mechanik zdemontował zamek i stwierdził że nadaje się on di wymiany, został zamówiony i miał być dnia następnego. Nazajutrz z rana dostałem telefon z zapytaniem czy w samochodzie jest jakieś odcięcie zapłonu gdyż auto niechce im odpalić. Samochód kręci mocno lecz nie odpala, na płakać również. Trwa to już tydzień czasu, na desce jak i kompie nie ma żadnych błędów. Wracałem tym samochodem z Bydgoszczy do okolic Łodzi i wszystko było ok, silnik pracował cicho i równo, brak wycieków,odpalalo również z dotyku przez mój okres użytkowania do czasu zaprowadzenia auta do warsztatu. Czy ktoś może spotkał się z podobnym problemem
Opublikowano 5 Lipca 20214 l 1 godzinę temu, kuebk napisał: Zepsuć się może wszystko przecież, opisywane tutaj opiłkowanie pompy to jest raczej wada wynikła ze złego użytkowania. Lepiej zacznij od napisania jaki masz problem że jest taka diagnoza. I mechanik teraz stwierdził że to jest pompa.. Ale ja nie miałem żadnych objawów, żadnego kopcenia żadnego szarpania żadnej nierównej pracy. Od nagle im nie odpalił z dnia na dzien
Opublikowano 5 Lipca 20214 l Jeśli masz w aucie zamontowany DPF to żadnego kopcenia nie będziesz miał. Na podstawie tego co piszesz nie da się doradzić nic innego oprócz diagnostyki.
Opublikowano 5 Lipca 20214 l Podejrzewam, że zapowietrzył auto, a teraz nie może odpalić. Tez kiedyś po sprawdzeniu sitka nie mogłem odpalić auta. Mechanik męczył się z odpowietrzeniem dwa dni. Już prawie kupowałem pompę ale jednak udało się odpalić. Później było wszystko Ok.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto