Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.


dzik

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz robiłem zakupy u dzika ale nie ostatni :kox: szybko sprawnie, kontakt natychmiastowy, wysyłka błyskawiczna, w środe zamówiłem dzisiaj już jeżdże(piątek) na świeżo zalanym :decayed:

Dzięki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

rowniez jestem zadowolonym klientem, polecam :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszę jako kolejny zadowolony klient DZIKA. Olej i filtry w super cenie, POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakiej cenie jest u Ciebie Motul Specyfic i jakiś dobry filtr oleju?[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 21:08_________________________________________________Otrzymałem już odp na gg :> .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wszystkim zakupy u Marcina. Pełny profesjonalizm i super kontakt lewo zdążyłem kaskę przelać a już miałem paczuszkę :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko chcialbym zainwestowac w jakis dobry olej do mojego autka ale niestety jak wiekszosc ludzi nie za bardzo sie na tym znam.. Posiadam Audi a4 z 1998r z silnikiem 1.9tdi 110ps z przebiegiem dochodzacym do 240tys km ,jezdze ta furka juz od 4miesiecy ale nie stety mechanik bez mojej wiedzy zalal mi <wedlug niego najlepszy olej> jest to jakis castrol 10w40 ,i powiem szczerze ze faktycznie jest tragedia ,nie wiem na czym auto jezdzilo wczesniej ale na pewno teraz go strasznie przymulilo i jest glosniejszy,, czytajac na forum dowiedzialem sie ze duzo ludzi poleca Motul 8100 X-MAX 5W30 .. bedzie to sluszny wybor? ..no i oczywiscie czy mozna zrobic ta zmiane bez wiekszego ryzyka i plukanki... z gory dziekuje za dobra rade pozdrawiam[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 00:09_________________________________________________a może MOTUL 8100 X-CESS 5W40 :>[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 00:13_________________________________________________prosze o pomoc ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zakupy u Marcina :good: . Polecam kolegę, ekspresowa wysyłka i miły kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko chcialbym zainwestowac w jakis dobry olej do mojego autka ale niestety jak wiekszosc ludzi nie za bardzo sie na tym znam.. Posiadam Audi a4 z 1998r z silnikiem 1.9tdi 110ps z przebiegiem dochodzacym do 240tys km ,jezdze ta furka juz od 4miesiecy ale nie stety mechanik bez mojej wiedzy zalal mi <wedlug niego najlepszy olej> jest to jakis castrol 10w40 ,i powiem szczerze ze faktycznie jest tragedia ,nie wiem na czym auto jezdzilo wczesniej ale na pewno teraz go strasznie przymulilo i jest glosniejszy,, czytajac na forum dowiedzialem sie ze duzo ludzi poleca Motul 8100 X-MAX 5W30 .. bedzie to sluszny wybor? ..no i oczywiscie czy mozna zrobic ta zmiane bez wiekszego ryzyka i plukanki... z gory dziekuje za dobra rade pozdrawiam[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 00:09_________________________________________________a może MOTUL 8100 X-CESS 5W40 :>[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 00:13_________________________________________________prosze o pomoc ;p

chyba już rozmawialiśmy:)

Panowie dziękuję Wam za kontakt i zawsze :good: podejście do tematu.

Od jutra jestem na urlopie do 15 lipca.

Śmiało piszcie, na zapytania odpowiem od 15tego.

Pozdrowionka i szerokości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak rozmawialismy jeszcze raz dziekuje za fachowe podejscie !! na prawde polecam wszystkim zakupy u Dzikusa, filtry i oleje ktore posiada sa z pierwszej ligi, na prawde polecam tego sprzedawce ..pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuję motula specyfika do AJM czyli do PD :)

i jak masz to filtr oleju i filtr paliwa.... tylko nie filtrony :good:

Wracam 16~17 lipca więc odezwij się po urlopie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, potrzebuje olej motula polsyntetyk 10W40 i jakis filtr olejowy , daj znac jak wrocisz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,chciałbym wymienić w swojej audi "AJM-PD" płyny,filtry i wachacze,proszę o odzew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy serdecznie wszystkich, jesteśmy już do Waszej dyspozycji.

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ile bedzie kosztował kompletny rozrzad ( nie wiem co sie wymienia bo kupiłem auto ) moj silnik to audi a 4 1.9 TDI AVANT 110KM 97rok. dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Wysłałem w poniedziałek do ciebie na PW pytanie o olej i filtry do AJM-a 2000r..

Proszę o odpowiedź.

Dzieki.

do dzikusa nalezy walić na gg albo gsm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...