Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja zalewam Valvoline Max Life 5w40. Na 17 tys nie wymagał dolewki, kolor zrobił się ciemno czerwony tylko a silniczek ciszej pracuje niz na poprzednim 5w30. Wymienie przy 20 tys km.

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 750,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dwa razy za duży interwał.

Opublikowano

I mimo wszystko nie wskazany,pomimo określenia long.

Opublikowano

Polecam olej 10w60 patronas, zalecił mi go mechanik w motowola na kolejowej,, jestem usatysfakcjonowany charakterystyka oleju

Opublikowano

MaxLife

Duzo lepszym produktem jeste SynPower, pewnie przy nim bys zostal

Opublikowano

Polecam olej 10w60 patronas, zalecił mi go mechanik w motowola na kolejowej,, jestem usatysfakcjonowany charakterystyka oleju

jak temperatura spadnie poniżej zera to zmienisz zdanie

Opublikowano

Polecam olej 10w60 patronas, zalecił mi go mechanik w motowola na kolejowej,, jestem usatysfakcjonowany charakterystyka oleju

jak temperatura spadnie poniżej zera to zmienisz zdanie

Dev, przeciez to prowokacja :grin:

Opublikowano

MaxLife

Duzo lepszym produktem jeste SynPower, pewnie przy nim bys zostal

synpower 0W40 to gitarra olej.jeżdżę na nim aktualnie

a kolejna wymiana będzie na Motul x-max 0W40 w celach porównawczych :wink:

Opublikowano

Mnie xmax 0W40 zawiódł, popychacze cichly po 3-4 sekundach, gdzie na LM SHT tego w ogóle nie ma.

Opublikowano

To nie masz dla mnie dobrych wieści ...

X-maxa już mam ale jeszcze nie wlany (wymiana za miesiąc) i teraz nie wiem co robić :kwasny:

ale skoro ma łańcuch dzwonić jak pies jajami to może kupić LM lub Valvo :eusathink:

(a X-maxa wykorzystam gdzie indziej)

Opublikowano

Bierz LMa

Opublikowano

no i znowu dylemat z olejem, ceniony w okolicy mechanik powiedzial mi dzisiaj zebym do 1.8t zalał 5W30 MOTULA i bedzie wszystko ok, sam juz nie wiem bo na forum wiekszosc uwaza zeby lać 5W40, co myslicie ?

Opublikowano

Zdecydowanie 5W40

Opublikowano

no i znowu dylemat z olejem, ceniony w okolicy mechanik powiedzial mi dzisiaj zebym do 1.8t zalał 5W30 MOTULA i bedzie wszystko ok, sam juz nie wiem bo na forum wiekszosc uwaza zeby lać 5W40, co myslicie ?

5W30 tez spelni swoja role :wink:

mialem 0w30 u siebie i sprawowal sie super, nie mial lekko

teraz 0w40 tylko ze wzgledu na lpg ale chyba wroce do 0w30 :naughty:

Opublikowano

a jesli u mnie w planach jest chip i pozniej LPG to ktory bedzie lepszy ?

Opublikowano

ze wzgledu na lpg raczej 0W40/5W40

przy nastepnej zmianie sprawdze jeszcze jak bedzie na 0w30

Opublikowano

Mnie xmax 0W40 zawiódł, popychacze cichly po 3-4 sekundach, gdzie na LM SHT tego w ogóle nie ma.

Dev a jak łańcuszek na tym X-max 0w40? też dzwonił kilka sekund z rana?

Opublikowano

nie, tylko popychacze, moje maja już 300000km wiec mają prawo

ale na LMie na razie cisza

Opublikowano

poprosze o wskazanie dwoch najlepszych olei do 1.8t quattro z przelotem 120 tys silnik bfb rocznik 2007 z lpg na pokladzie

Edytowane przez SCORPIO111

Opublikowano

A czy ktoś lał do 1.8T LIQUI MOLY Top Tec 4200 5W30? Wg. ich strony taki właśnie powienin być zalany 1.8T.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.