Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak wymienić tarcze ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

11. 13. 15 coś do wciśnięciu tłoczno

Cieniutki śrubokręt do zajrzenia pod gumke

Opublikowano

super. a jakies imbusy do zaciskow?

ps oczywiscie tarcze 288, a nie 280 ja napisalem wyzej.

wysłane z prodiża

Edytowane przez endriuu

Opublikowano

Eeeee ee zastanów się. ..

Do 288 potrzebne jest:

11 oczkowa

21 oczkowa

Imbus 7

Płaski śrubokręt

Mały płaski śrubokręt

Coś do wciśnięcIa tloczka

Szlifierka kątowa że szczotą czołową

Opublikowano

super dzieki. wszystko mam. nie denerwuj sie dev bo ci tak zostanie [emoji14]

wysłane z prodiża

Edytowane przez endriuu

Opublikowano

Bujaj sie

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Dev nie masz czasem hebli S4 na handel w najbliższym czasie lub do końca tego roku :decayed:

Opublikowano

Coś będzie w najbliższym czasie

Opublikowano

Jak coś to daj znać :hi:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Odświeżam trochę temat, bo mam małe pytanko do Was.

Wymieniałem ostatnio hamulce w a4 b6 tarcze+ klocki. Po zrobieniu 100km trochę mnie zmartwiło nagrzanie przednich tarcz, gdyż po zrobieniu trasy 15km takiej troche krętej na postoju było czuć trochę hamulce. Dym z nich nie szedł ale mimo wszystko zainteresowałem się tym. Po wymianie światopoglądów ze znajomym zasugerował mi on jeden błąd:
Na przednich zaciskach po wyczyszczeniu tych gumowych prowadnic przy składaniu nałożyłem smar do prowadnic na sworznie prowadzące- pozycja 16. Ponoć nie powinno się tam dawać smaru z racji tego że jest to gumowy element. Faktycznie w każdym tutorialu w internetach nie widziałem żeby ktoś tam zalecał smarowanie. Czy jest to poważny błąd, tak żeby zdejmować to i usunąć ten smar, czy raczej nie wnosi to nic do tematu. Wydaję mi się że grzanie hamulców jest raczej normalne w pewnym stopniu zwłaszcza po wymianie, tłoczki weszły całkiem dobrze przy cofaniu więc jedyne co mnie nurtuje to ten smar na prowadnicach.

Proszę o info, pozdrawiam

http://i1338.photobucket.com/albums/o690/jezutkp/Foto/A46-10118.png

 

Dobra , nie było tematu już znalazłem odpowiedź

 

Edytowane przez koper26

Opublikowano

Podejrzewam że zrobiłeś jeszcze dwa błędy...

Opublikowano

nie bede pisał szyframi jak poprzednik................mi nie musisz robic laski zebym ci napisal:

niepotrzebnie dawałes ten smar bo on przycąga brud i wtedy prowadnice sie zacierają



 

Edytowane przez marjon

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
Dnia 4.03.2017 o 22:01, marjon napisał:

nie bede pisał szyframi jak poprzednik................mi nie musisz robic laski zebym ci napisal:

niepotrzebnie dawałes ten smar bo on przycąga brud i wtedy prowadnice sie zacierają



 

Dokładnie, tylko wyczyścić papierwm i nic nie smarować

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Może ktoś jasno opisać jak się zabrać za wymianę tarcz z przodu ?? hamulce z S4 - 345mm

Opublikowano
8 godzin temu, kupczak90 napisał:

Może ktoś jasno opisać jak się zabrać za wymianę tarcz z przodu ?? hamulce z S4 - 345mm

klucze:

11 oczkowa

21 oczkowa

imbus 7

szlifierka kątowa że szczotą czołową

płaski śrubokręt (duży i mały)

coś do wciśnięcia tloczka

zdejmujesz wszystko,  Piasta na lustro i składasz 

żadna filozofia

Opublikowano
35 minut temu, Dev napisał:

klucze:

11 oczkowa

21 oczkowa

imbus 7

szlifierka kątowa że szczotą czołową

płaski śrubokręt (duży i mały)

coś do wciśnięcia tloczka

zdejmujesz wszystko,  Piasta na lustro i składasz 

żadna filozofia

dev a pomiar bicia czujnikiem piasty

Opublikowano
Godzinę temu, wyzyk83 napisał:

dev a pomiar bicia czujnikiem piasty

A jak się okaże że.krzywe to będzie jeszcze.musial mieć prasę i tokarkę końca nie widac

Opublikowano

a tokarke po co? zeby łozysko odzyskać? :D 

Edytowane przez JeJu

Opublikowano

 tokarke żeby piaste przetoczyć. aczkolwiek ja bicie piasty u siebie zeszlifowałem bez demontażu z auta i jest ok.

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

ktoś wie, jaka są wymiary śruby do mocowania jarzma?? jedna ze śrub niestety urwała się i potrzebuje nowej.

Opublikowano

10x1,25 długość zmierz bo nie pamiętam

kup z łbem szesciokątnym zwykłym

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.