Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zestaw wahaczy


piogorski

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie

Zamierzam kupić i wymienić sobie cały komplet wahaczy przednich. dylemat mam taki że ofert jest sopro.

zakres cenowy od 500-2000

Ktoś jakieś by polecił, jakaś kąkretną firmę w rossądnej cenie. w stosunko do jakości

ms sport

kraft

moog

wiadomo TRV drogie jak i Lemforder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne sie pod pytanie, moze mi ktos podac numery przednich wahaczy gornych ? Chodzi mi o lewa strone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między 500 a 2000 są spore widełki. Kup za 700-800 Febi lub Delphi lub do tych 2000 dodaj trochę i kup górną półkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Zamierzam kupić i wymienić sobie cały komplet wahaczy przednich. dylemat mam taki że ofert jest sopro.

zakres cenowy od 500-2000

Ktoś jakieś by polecił, jakaś kąkretną firmę w rossądnej cenie. w stosunko do jakości

ms sport

kraft

moog

wiadomo TRV drogie jak i Lemforder.

Piszesz że masz do wydania od 500 do 2000 zł , to ja bym się nie zastanawiał tylko kupował zestaw Lemfordera - cena w okolicach 1200-1300 zł

Podepne sie pod pytanie, moze mi ktos podac numery przednich wahaczy gornych ? Chodzi mi o lewa strone

Lemforder przedni górny lewy - 13719 02

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne sie pod pytanie, moze mi ktos podac numery przednich wahaczy gornych ? Chodzi mi o lewa strone

Do Twojega samochodu

wahacz dolny nośny 8E0 407 151M

Drążek prowadzący 8E0 407 693Q

wahacz lewy pród góra 8E0 407 505 A

wahacz lewy tył góra 8E0 407 509 A

Łącznik stabilizatora 8E0 411 317

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Master Sport jesli chodzi o wahacze moglby byc ? Bo mam wybity sworzen lewego gornego wahacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co do wahaczy. Czy można wymienić pojedynczo ? Bo mam wybity górny lewy wahacz i się zastanawiam czy robić komplet czy tylko ten jeden wystarczy.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozbierzesz to będziesz widział że ten obok prawdopodobnie też za chwilę się skończy. Jeśli masz zamiar zrobić częściowo a masz jeszcze ori wahacze to polecam regenerację, zaoszczędzisz trochę grosza a dalej ori zawias. Jak będzie kilka do wymiany to wtedy wymień całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast pakować mastera lepiej regeneruj tj mówi Ci Tomasz albo kup coś co choć trochę bezproblemowo polata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zregenerujesz gumy i sworzeń za chwilę poleci i kilka ładnych stówek w plecy.

RTS polecany przez kolegę wyżej wcale nie wychodzi aż tak drogo i sam pójdę w tym kierunku.

No chyba, że macie inne propozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po demontażu będzie widać czy trzeba go regenerować, jak dobry to przeżyje nie jeden nowy wahacz, poza tym regeneracja obejmuje w razie czego cały wahacz a nie tylko tuleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę na Master Sport i niestety wytrzymują około 35 tys, km (górne wahacze)

gdzie producent mówi o 80 tys. km (może po autrostradzie)

będę zmieniał producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ktoś musiał źle założyć, raczej mało prawdopodobne że po tak małym przebiegu już padły, z drugiej strony czy to na pewno wahacze, może coś innego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też górne master sport padły po 3 miesiącach a zakupiłem je dlatego bo zasugerowałem się tym że w B5 miałem cały przód MS i było ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też górne master sport padły po 3 miesiącach a zakupiłem je dlatego bo zasugerowałem się tym że w B5 miałem cały przód MS i było ok

a ile na nich przejechałeś przez te 3 miesiące?? tak jak kolega wyżej napisał może niepoprawny montaż? większe chińczyki potrafią wytrzymać dłużej, tym bardziej sam napisałeś, że w B5 było ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...