Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

dajcie sie teraz nam (londynczykom) wykazac.......... :wink4:

Damy się wam wykazać ,spokojna główka :> ale nie możemy zapominać od czego się to zaczeło. Tradycje i pamięć trzeba podtrzymywać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mieszkam 50mil na polnoc od Londynu wiec pewnie sie pojawie oczywiscie jesli termin bedzie pasowal:) Jakis blizszy termin juz znany - styczen/luty czy moze blizej wiosny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz audi-maniacs.com, ekipa zbiera sie na swieta, a napewno bedzie jakis "ostry" zlot na wiosne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz audi-maniacs.com, ekipa zbiera sie na swieta, a napewno bedzie jakis "ostry" zlot na wiosne :)

akurat na te swieta zostaje w UK wiec raczej sie wybiore na zlocik pohustac sobie gula hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz audi-maniacs.com, ekipa zbiera sie na swieta, a napewno bedzie jakis "ostry" zlot na wiosne :)

akurat na te swieta zostaje w UK wiec raczej sie wybiore na zlocik pohustac sobie gula hehe

a dlaczego chcesz sobie hustac gula?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich. mam pytanko czy znacie moze kogos z VAG-giem w okolicach londynu. Musze sprawdzic klime bo nie mam nawiewu na przednia szybe. z gory dzieki

zagadaj do Szkopka,Eurochipa,Etronica :wink4: z samego Londynu-jeszcze na chipa i znizke w warsztacie sie zalapiiesz :wink4::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz audi-maniacs.com, ekipa zbiera sie na swieta, a napewno bedzie jakis "ostry" zlot na wiosne :)

akurat na te swieta zostaje w UK wiec raczej sie wybiore na zlocik pohustac sobie gula hehe

a dlaczego chcesz sobie hustac gula?

bo dopiero sie zabieram za mody swojego wozu, ale narazie to golas, a Wy juz pewnie macie fury spimpowane:)

witam wszystkich. mam pytanko czy znacie moze kogos z VAG-giem w okolicach londynu. Musze sprawdzic klime bo nie mam nawiewu na przednia szybe. z gory dzieki

ziomal jak chcesz sie przejechac do mnie to daj cyne chyba ze blizej masz do Luton to moge dac namiary na mechaniora; sporo zadowolonych znajomych od niego wyjechalo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabieram za mody swojego wozu, ale narazie to golas, a Wy juz pewnie macie fury spimpowane:)

...u mnie goła seria... :wink4::tongue4: a Ty co planujesz u siebie zrobic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupione :

navi plus, zderzaki s-lnie, wydech od 2.0 TFSI, listwy progowe w drzwiach s-line, listwy na progi s-line, dolne listwy drzwiowe s-line (brakuje mi jednej) , kiera s-line od B7.

Musze jeszcze zrobic porzadek w garazu i zaczne montowac po malu:)

plany :

podsufitka black line, jakies wygodniejsze fotele, pakiet going home i moze jak sie trafi tanio zenonki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to wszystko pakujesz do fury ktora ma herlawe serce?jak dla mnie pomylka,ale skoro lubisz jak wyglada,choc niejedzie to twoja sprawa,nie zebym sie czepial :gwizdanie:

Skad brales zderzaki i listwy jak mozna zapytac,ebay?No nic nastepna fura a~la S-line,powodzenia w przekladce :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mario daj spokoj koledze...chociaz ja tez uwazam, ze szkoda kasy, mozna bylo od razu kupic wersje Sport. ale tak czy inaczej zycze powodzenia z modami i z checia zobacze efekt koncowy. zdarzysz na wiosne na zlot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wymienilem oliwe na 0w40 i sie zobaczy co z tym sercem...jak bedzie tragedia to znalazlem juz dobrego kardiologa tylko dawca jeszcze potrzebny;)

fure kupilem za smieszne pieniadze i nawet jak dojdzie koszt wymiany pikawki (o ile bedzie trzeba) i tak wyjde ponizej sredniej ceny rynkowej!

kpl listew, kiere i wydech kupilem od kolesia ktory za 800GBP wyrwal rozbita B7 2008r! Szkoda tylko ze za pozno go namierzylem, bo juz polowe auta oddal na zlom - nie wiedzial co robi ;(

jak mi powiedzial 20GBP za listwy progowe w drzwiach to sobie wyobrazcie:D

zderzak na tyl kupilem na ebay a przod od naszego kolegi z forum:P

Dzisiaj pojawila sie malenka szansa ze jednak mnie puszcza z pracy na swieta. Jesli jednak nie to od 7.12 zabieram sie za swapy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wolnossaku i 10 koni to duzy efekt,jak bedziesz chcial kiedys cos pogmerac w silniku-daj znac-pomyslimy razem,lubie takie wyzwania i dokonania prawie niemozliwych rzeczy :wink4: wydech juz bedzie,czyli lepszy przpływ spalin :good:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 20:55_________________________________________________a co za silnik masz na swapa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisalem, ze mam mechanika:)

Jak sie okaze, ze trzeba wymienic to dopiero bede szukal silnika, ale na pewno nie 2.0:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz zmieniac to na cos z suszarka proponuje........ :gwizdanie: :naughty:

chociaz raz ,na jakims forum moznaby wolnossaka zmodowac...a nie tylko suszary i suszary... :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...