Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

Huan i Domjenik oraz reszta Najlepszej ekipy Audimaniamków na Wyspie - jestem duchem z wami i wychylam za wasze zdrowie Bellsa (promocja w ASDA jest - 1 litr za 10 f ) :notworthy:

Niestety, ale pierd....a robota - w mojej branży nie ma zmiłuj się. Pub po nowym roku powinienem w końcu dostać - najpóźniej po śniegach :wink4: i zrobimy chlańsko po Polsku w Bristolu. Zrobimu zrzutę i "wynajmę" salę - zorganizujemy polskie jadło - żurek, schabowe i VAG-owanie. Nocleg trzeba załatwić i poszukać jakiegoś toru dla wariatów z PL :tongue4:

Panowie !!! wielkiej zabawy i do zobaczenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Było super, było spotkanie ,vagowanie,kanajpa,polski obiad,wyścigi na gokartach itp. Ja już w domu bo na miejscu mieszkam ale współczuje tym którzy mają pare setek km. do domu.Dziękuje wszystkim że mogłem się z wami spotkać. Mam puchar zająłem pierwsze miejsce na gokartach :) :> :notworthy: Dodam że odbyły się dwa wyścigi z udziałem po 10 osób każdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam puchar zająłem pierwsze miejsce na gokartach

bio byles najtrzezwiejszy :gwizdanie:

ide spac,bo we lbi mi sie kotluje jeszcze... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było super, było spotkanie ,vagowanie,kanajpa,polski obiad,wyścigi na gokartach itp. Ja już w domu bo na miejscu mieszkam ale współczuje tym którzy mają pare setek km. do domu.Dziękuje wszystkim że mogłem się z wami spotkać. Mam puchar zająłem pierwsze miejsce na gokartach :) :> :notworthy:

Suuper było :good: chociaż po gokartach dupsko mokre i gnaty bolą ale się opłacało.Drugie miejsce wśród tak mocnych zawodników :rolleyes: Dzięki wszystkim i do zobaczyska następnym razem :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ,którym zlałem tyłek na gokartach :tongue4:

29 okrążeń,najlepszy czas 1.00.64 jak dobrze pamietam.

Spocik był palce lizać,trofeum już spoczywa na kominku.

grecco,przypomnij kolegom i koleżankom które to miejsce zająłeś??? :polew:

A tak na poważnie super zabawa,obiadek piwko,ludzie.Wielkie dzięki dla chłopaków którzy przy tym wszystkim latali i zorganizowali.Do zoba na następnym spocie.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie i panie poprostu zlocik rewelacja.juz czekam na nastepny.pozdrawiam wrzystkich i dzieki za super impreze[br]Dopisany: 25 Październik 2009, 19:30_________________________________________________magic dobrze wiesz ze stracilem dwa kolka na wymiane padla tylko dlatego wygrales pamietaj o tym haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magic dobrze wiesz ze stracilem dwa kolka na wymiane padla tylko dlatego wygrales pamietaj o tym haha

Ja na jedno okrążenie przed końcem bolida straciłem i dwa razy łańcuch spadł :confused4: jakby ktoś mógł to proszę o wrzucenie tej tabelki z czasami i miejscami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już mi tu Dominik dzwonił, że było super. Czekam na linki do jakichś fotek i filmików wink

:polew: A co on tam pamieta :polew: Ostatni raz go widzialem w sobote jak sie upijal pod dystrybutorem...na shellu :polew:

:tongue4: Zlocik super,klimat byl,adrenalina takze wiec niczego niebrakowalo :wink4: Boys & Girls from London,zameldujcie sie po przyjezdzie :)

Do zoba...na Audimaniacs :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzziieeeennnnddooooobbrryyy :)

ale mnie jeszcze cos trzyma do tej pory :) nie wiem, czegos spac nie moglem, boscie halasowali tam na dole pod oknem ;P

nie no smieje sie ;P

Jak na pierwszy raz - mi sie podobalo, tylko pogoda moglabybyc ciutke lepsza (to taka moja opinia).

Dzieki za skasowanie bledow, ktotam to byl bo nie pamietam ani nicka ani imienia ;)

pozdro i czekam na jakies fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i my dotarlismy do domu po przeprawie przez Londek :wallbash:

Tak jak ostatnio trzeba przyznac ze ekipa z Bradford pokazala klase i wszystko bylo zorganizowane na najwyzszym poziomie. Co do kartow to tym razem lepiej nie mowic (Nigdy nie jezdzijcie na czerwonym karcie).

Dziekuje wszystkim za wspaniala zabawe i mam nadzieje ze niedlugo powtorka !!! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co on tam pamieta :polew: Ostatni raz go widzialem w sobote jak sie upijal pod dystrybutorem...na shellu

cos tam pamietam-ale niewiele.... :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja musze podziekowac ekipie ktora sie zebrala i przyjechala do nas tzn do Bradford mam nadzieje ze nastepnym razem nie znajdzie sie zaden "killler" ktory bedzie chcial strzelac w glowe :laghing2: a co do kartow to ja zajalem 3-cie miejsce w drugim wyscigu a wiec zwyciestwo w tym ze biegu nalezalo do chlopakow z bradford :thumbup: Huan, Mario, Nies jak bedziecie mogli poslijcie troche fotek na maila [email protected] z gory dzieki i jeszcze raz dziekuje wszystkim a w szczegolnosci Paniom ktore tak dzielnie dopingowaly a nawet walczyly na gokartach do szybkiego nastepnego :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...