Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'


KoJ@K

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko ciekawi mnie, czy nie gryzloby sie to z brakiem gwintu ?! W tym tygodniu mam druga zmiane, wiec znowu odpadam. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbroimy sie do zimy w to, na czym ktos przyzydzil w salonie - grzane lustra pfff :D

32vbkaqj.jpg

Przod rozgrzebany i jutro sie zaklada rozrzad :)

4rnkwk6y.jpg

Rozrząd i springi na przod zalozone, tylko dziwne troche ze H&R sa troche wyzsze w porownaniu do ori sprezyn ?!

male_297717c2530ca96a74a63831466.jpgmale_885e05a26ff248bbc39a10eb090.jpgmale_d8edf434b5eaf9f98ef410fa3a27.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wycieczka do Krk i dzieki forumowiczowi Adasko19 bedzie na czym jezdzic w zimy - 16' biedroneczki :D

male_cd78d8a202412dc1b3ffb3a67ce73.jpg

Dzieki Adasko. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za transakcje :wink:
I pamiętaj o felgach dla mnie od Twojego kolegi :decayed:

Edytowane przez Adasko19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maszyna polerska, rozne pasty/pady, w nie ktorych miejscach matowalem, a na koniec poszedl kliner i wosk. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolege z forum VW :D Audi widziałem już wcześniej na innym forum. Ślicznie wygląda po korekcie lakieru :wink:

Edytowane przez killerx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hje, same golfiarze. ;)

Nieźle, z dnia na dzień jest NAS więcej. Po przesiadce na AUDI do Golfa już nie wsiądę:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poki co tez nie wsiadam, bo magiel uj strzelil, ale jak tak teraz codziennie jezdze B6 to po przesiadce do golfa wydaje mi sie, ze jest w srodku tak glosno, jakbym jechal conajmniej roburem. ;) no ale za***rdala lepiej. :D

W dobrym piniadzu sie trafily praktycznie na miejscu to wzialem - tarcze,jarzma pod 312mm. Poki co zdazylem wypiaskowac tylko same jarzma, no i szybka partyzantka z czerwienią. ;)

male_2432d5250e93cd1c3a0f9d0f6bc8416.jpgmale_d21fda38b210d2c98877b2c00e67.jpgmale_b7fbba7d8b2aee39254c95b0ee83ab9.jpg

Wiem, ze to pewnie nie ma jakiejs przepasci w odniesieniu do 288, ale cos tam moze sie polepszy. ;) choc jak bym mial kupowac nowe tarcze i kloki to chyba bym juz wtedy wzial 320mm i dokupil pod nie zacisk i jarzmo. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś foto jak przód siedzi na tych H&R? Też mam zawieche 1BE i myślę o takich H&R'ach tylko chciałbym zobaczyć jak to leży bo teraz przód mi pieje trochę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to moge Ci pstryknac zdjecie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego napiszesz jeszcze jak auto prowadzi się na tych springach H&R względem 1BE? ;) Bo na Eibach Pro Kit podobno auto "robi się miękkie"...

-Lumia 920-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zalozeniu przodu roznicy pod wzgledem utraty komfortu nie zauwazylem/nie odczulem zadnej, a tyl zarzuce, jak wpadnie letnie kolo. :)

Dupowóz ma już kółko - 18' "RS6" :D

male_64c93910691a14c221e1c65d1a6a.jpgmale_e40fc5e7aac6dcb26bedc5940d423.jpgmale_4d7d1ebb63766bf3590fce0ec83f.jpg

male_6d1f83bb1de0eb185aeeb0e086cf32.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre koło do B6 :ok2: Klasyczny wzór ale przez to ponadczasowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że tutaj już fotki też będą :banan::banan: Jak podjadę to zrobimy przymiarkę na moim :D:D fajne te koło. No i wkońcu dorwane po długim czasie szukania co :P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej możliwości, abyś nie odczuł różnicy, po prostu zajarany jesteś nowym kołem, a to przyćmiewa każde odczucia :wink:

A samo koło, to jedna z lepszych opcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...