Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Którą firmę cenicie najbardziej ?

Którą firme cenicie najbardziej ?? 81 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą firme cenicie najbardziej ??

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

stawiam na clariona:)

Opublikowano
Zdecydowanie Clarion.Oryginalne fajnie wygladaja ale np u mojej szwagierki w radyjku chorus czasem swiruje potencjometr od glosu.nim sie radjo rozgrzeje to przy dodawaniu glosu sie scisza albo daje maks glosu.Ale po paru minutach dziala juz OK.

pada procesor w radyjku :wink:

Opublikowano
  • Autor
Zdecydowanie Clarion.Oryginalne fajnie wygladaja ale np u mojej szwagierki w radyjku chorus czasem swiruje potencjometr od glosu.nim sie radjo rozgrzeje to przy dodawaniu glosu sie scisza albo daje maks glosu.Ale po paru minutach dziala juz OK.

pada procesor w radyjku :wink:

Trzeba go podgrzać i powinno pomóc.To powszechna dolegliwość :mrgreen:

Opublikowano

Ale ja i tak zostanę przy orginalnym audi tylko zamierzam zmienić z audi beta na audi delta i do tego dołożyć zmieniarke

Opublikowano
Zdecydowanie Clarion.Oryginalne fajnie wygladaja ale np u mojej szwagierki w radyjku chorus czasem swiruje potencjometr od glosu.nim sie radjo rozgrzeje to przy dodawaniu glosu sie scisza albo daje maks glosu.Ale po paru minutach dziala juz OK.

Jesli nie jest już na gwarancji to możesz psiknąć w ten potencjometr sprayem który nazywa się "kontakt pr" powinieneś dostać go w każdym sklepie elektronicznym, są nawet w malych opakowaniach. Oczyszcza powierzchnie z tlenków i takich tam pierdołek dodatkowo zawiera smar przewodzący który poprawia działanie potencjometru. Tak naprawde to specjalnie z myślą o potencjometrach został zrobiony. Jeśli nie jest to uszkodzenie mechaniczne to jest duza szansa ze pomoze. Moze byc tez gdzies zimny lut przy potencjometrze albo obluzowala sie ktoras nozka od potencjometru.

Opublikowano
Zdecydowanie Clarion.Oryginalne fajnie wygladaja ale np u mojej szwagierki w radyjku chorus czasem swiruje potencjometr od glosu.nim sie radjo rozgrzeje to przy dodawaniu glosu sie scisza albo daje maks glosu.Ale po paru minutach dziala juz OK.

pada procesor w radyjku :wink:

Trzeba go podgrzać i powinno pomóc.To powszechna dolegliwość :mrgreen:

najlepiej w mikrofali :mrgreen:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

zdecydowanie pioneer, gra od początku :D

teraz to już nie to samo, nowy pioneer szybciej pójdzie w diabły.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

W Audi tylko oryginalne - zamieniłem BETE na CHORUSA+kaseta gra super ale mało basu :sad: - jest na to lekarstwo - CD za drogie !!!!!!!!!!!!.

Opublikowano

fakt faktem ze oryginalne radio jest ładne jako calosc ale gra marnie malo basu przedewszystkim a poza tym to jestem fanem pionniera :lol:

Opublikowano

Nie ma to jak ////Alpine i Clarion, ja bez wachania zamieniam wyglad na brzmienie.

Opublikowano

Jestem za ////Alpine bo firma mówi sama za siebie ! :cool:

Opublikowano

Mam Pionieera DEH-P815R ma jakies 5 lat ale gra rewelacyjnie godny polecenia jeszcze pogra u mnie troche ,chyba ze ukradna.Glosuje za Pioneerem

Opublikowano

Ja doceniam Alpine i Nakamichi, ktore robi swietne jednostki, ktore wygladaja skromnie i estetycznie, ale sa przekozakami :)

Opublikowano
Ja doceniam Alpine i Nakamichi, ktore robi swietne jednostki, ktore wygladaja skromnie i estetycznie, ale sa przekozakami :)

No wlasnie o nakamichi zapomnialem, biedny wyglad ale granie jak ta lala, co tu duzo mowic klasa sama w sobie, ja mam u siebie tylko kable nakamichi, ale moze kiedys radyjko? a co do jakosci to jaki producent daje tez 6 lat gwarancji?

http://allegro.pl/item100970059_audiofilski_nakamichi_cd_300_nowy_6_lat_gwar_pl.html

  • 7 lat później...
Opublikowano

Alpine- i wszystko w temacie. To ze jestem wierny tej marce juz 18 lat to chyba nie przypadek. :wink:

Opublikowano

alpine 9855r już zostanie :)

Opublikowano

Ale suchar :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

chyba najstarszy kotlecik jakiego widziałem :polew:

ale żeby nie było to dla mnie Alpine :decayed:

Opublikowano

Kiedyś Alpine teraz jak znam wady Alpine to Clarion lub Kenwood.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Opublikowano

Ja osobiście stawiam na Fabryczne radyjka AUDI fajnie wyglądają i pięknie się komponują z resztą wnętrza i te ori podświetlenie na czerwono:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.