Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sytuacja we Francji i multi-kulti


Kamyk

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie byłem ciekaw w którą stronę cała ta Zachodnia Europa podąża

Odpowiedź już widać

Nadchodzą coraz to ciekawsze czasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba ultimatum postawić - albo Muslimy respektują zasady panujące w danym kraju albo deportacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba ultimatum postawić - albo Muslimy respektują zasady panujące w danym kraju albo deportacja.

W pełni to popieram, a nie wyjeżdżanie z mniejszością religijną i tolerancją tylko w jedną stronę! Chcesz mieszkać szanuj nasze zasady, i nie obnoś się z swoimi, chcesz się obnosić wypie****!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dokladnie tak samo jak chlopaki wyzej... jak chca, niech siedza, ale wypiealac z jakimis meczetami.. jak nie pasi to wypad do siebie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba ultimatum postawić - albo Muslimy respektują zasady panujące w danym kraju albo deportacja.

Nie będą respektować bo musieliby dostosować się do pogańskiego wedle ich mniemania świata. A to byłoby sprzeczne z wyznawaniem religii. Biorąc pod uwagę ekspansywność islamu i łatwość z jaką wpuszczamy to do europy to ja to czarno widzę. Olaliśmy chrześcijaństwo i żyjemy jakąś źle pojętą tolerancją (w praktyce akceptacją każdej głupoty i dewiacji) , podcinając własne korzenie i robiąc sobie po prostu krzywę zapominając o tym, że taki islam wcale nie będzie żył podobnymi zasadami i jeśli my będziemy ich przytulać to oni nie odwzajemnią misia na zgodę tylko ożenią kosę w żebra. Głupi jesteśmy bo zatraciliśmy instynkt i poczucie tego co wartościowe a co nie. Symbolem zdurnienia europy jest concita wursth, pytanie jak przeciwstawić taką ideologię karabinowi i maczecie... Sami się głupotą i dobrobytem wykończylismy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś były wyprawy krzyżowe, teraz ruszy islam, a my będziemy bronić się tolerancją a do walki baby z brodą pójdą :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najzabawniejsze jest to że wszyscy psioczą na islam a nikt nic nie robi :facepalm:

Zamiast zasłaniać się tolerancją, powywalać na zbity pysk skąd przyszli.

Pewien Holender mi kiedyś opowiedział jak to z nimi jest - przyjeżdżają z kraju gdzie syf, brud i nie ma wody, dostają socjal, mieszkanie, kran z wodą i z obrazą pytają dlaczego woda nie leci ze złotego kranu :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce do tego nie dojdzie. Masa społeczeństwa to rasiści a już nie wspomne o beretach. Nigdy ciapaty nie przejdzie wieczorem po warszawie całkowicie bezpieczny a jakby się obnosił jeszcze z allahem to ma morde obitą na pewno. Czasem mnie to nawet cieszy że społeczeństwo nasze jest "średnio": tolerancyjne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Wroclawiu pełno tego dziadostwa... I własnie panosza sie jak u siebie. Chocby taka sytuacja pod makiem polak jak je to wywali do kosza smieci a to dziadostwo je i rzuca pod nogi smieci... kiedys widzialem jak koles rzucal w nich hamburgerami;d Jedno jest dobre chocby ich bylo z 10 w kolejce to polak i tak ma pierwszeństwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najzabawniejsze jest to że wszyscy psioczą na islam a nikt nic nie robi :facepalm:

Zamiast zasłaniać się tolerancją, powywalać na zbity pysk skąd przyszli.

Pewien Holender mi kiedyś opowiedział jak to z nimi jest - przyjeżdżają z kraju gdzie syf, brud i nie ma wody, dostają socjal, mieszkanie, kran z wodą i z obrazą pytają dlaczego woda nie leci ze złotego kranu :facepalm:

Niestety źle rozumiana tolerancja zrobiła z ludzi w europie bandę trzęsidupków, którzy nie mają odwagi nie tylko bronić ale nawet przedstawić własnego zdania. Mało kto mówi coś otwarcie publicznie chociaż wszyscy to samo myślą bo zaraz ktoś podłapie i zacznie wykrzykiwać hasła o nietolerancji i tak dalej. Wiemy doskonale, że robimy sobie krzywdę, ludzie cierpią ale dalej słyszy się tylko dyrdymały o tolerancji i akceptacji odmienności. Jak długo będą głoszone hasła multi kulti i poświęcaniu własnego ja w imię nijakości tak na prawdę. Bo takie multi kulti docelowo doprowadzi do tego, ze poglądów, kultur i religii nie będzie żadnych (ludzie sami siebie pozbawią własnej tożsamości żeby przypadkiem innych nie urazić). Zostanie tylko bezwatościowa gówniana papka jak świat długi i szeroki goniąca jedynie po marketach, najlepiej zaraz po zimowych wakacjach ( bo przecież już ie Świetach, amerykanie psia ich mać w tę i z powrotem już w imię tolerancji unikają Merry Christmas). A talib głupi nie zrozumie o co chodzi w tej zabawie i zamiast się przytulić to za***ie wszystkich dookoła. I skońzcy się zabawa w tolerancję i cyrk dziwadeł. Rzym upadł bo już nic tylko uciechy i pieniądz się liczyły upadnie i dzisiejsza Europa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzym upadł bo już nic tylko uciechy i pieniądz się liczyły upadnie i dzisiejsza Europa.

Oby nie za moich czasów

Polecam filmik głównego Hitlera Holandii Geert Wilders

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0fee9b064717.jpg

No i właśnie dlatego w Polsce Islamu nie będzie :grin: Polacy za bardzo kochają cycki :boobs: i dobrą gorzałkę :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie tylko, jak ci miłujący pokój zmieniają się jak tylko wyjadą na zachód

byłem parę razy w turcji - może i w rejonach turystycznych bądź biznesowych, lecz ogólne wrażenie przywiozłem bardzo pozytywne

żyjąc z kolei parę lat w Brukseli, widziałem, jak percepcja "tych samych" ludzi zmienia się nie do poznania

kto tu jest w końcu u kogo gościem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjdzie przyjdzie. Już się akceptuje homo jako równorzędną orientację, coraz więcej się urabia ludzi na związki partnerskie potem na homo adopcję. To już się dzieje. Jeszcze niedawno smialiśmy się z głupot jakie mówiono o gender a dzisiaj to się dzieje na naszych oczach. To samo, dzisiaj niszczymy nasz Kościół, plujemy na chrześcijaństwo ale za chwilę przyjdzie islam a oni nie bedą pytać o poglądy...


ciekawi mnie tylko, jak ci miłujący pokój zmieniają się jak tylko wyjadą na zachód

byłem parę razy w turcji - może i w rejonach turystycznych bądź biznesowych, lecz ogólne wrażenie przywiozłem bardzo pozytywne

żyjąc z kolei parę lat w Brukseli, widziałem, jak percepcja "tych samych" ludzi zmienia się nie do poznania

kto tu jest w końcu u kogo gościem?

Gościem? to my tak myślimi i tak nam się wmawia. A dla nich to jest jak wycieczka na safari, do niewiernego bydła, do kogoś gorszego kto nie zna Boga więc nie zasługuje na szacunek, litosć itd. Cała nasza zachodnia cywilizacja jest cywilizają bez Allaha czyli pogańską, którą trzeba zaorać i ustawić po swojemu. I to się dzieje na naszych oczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wędrówka narodów trwa już tysiące lat. Tylko teraz to sporo łatwiejsze. Po za tym w Polsce nie będzie takiego zjawiska jeszcze długo bo nie ma socjalu dla obcokrajowców. Jak nie pracuje to nie ma z czego żyć. Na zachodzi ciapaty popracuje pół roku i dostaje socjal wyższy niż nasza najniższa krajowa. 20 km ode mnie jest wioska w ktorej siedzi ogromna grupa bodajże czeczeńców.Połowa już wróciła do siebie bo dostali od gminy stary budynek jakiejś szkoły w takim stanie że tylko na łeb nie leci. Ci którzy się ogarneli i mieli chęć pracować zostali i nie ma z nimi problemów. Ale ciężki nasz kraj jest dla obcych :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis czas temu miałem scysje z dwoma ciapatymi którzy staneli na miejscu dla niepełnosprawnych pod KFC przy Ikei w Gdansku

akurat przechodziłem obok i zwróciłem im uwage że to miejsce dla osób niepełnosprawnych

mówią ze mają pozwolenie, wiec powiedziałem żeby pokazali a jak nie mają to minuta i dzwonie na 997

a ze byłem głodny to miałem na nich wyebane

zamówiłem danie usiadłem i jem, nagle wpadają i mówią że ze mną porozmawiają na zewnątrz i żebym z nimi wyszedł

zapytałem sie ich czy podoba sie im w MOIM kraju, bo jezeli nie to niech wracają tam skąd przybyli

łajzy zaczelie sie robic coraz bardziej natarczywi i zaczeło sie robić goraco

nagle podeszło do nasz czterech gości z których jeden stwierdził że kolega jest zajety jedzieniem i nie wypada mu przeszkadzac

wiec oni chetnie porozmawiąja sobie z nimi o ich problemie i z miłą checią go rozwiążą

ciapatych strach obleciał i wydarli w drzwi, goscie sie rozesmieli i na tym sie skonczyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...