Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Connect myAudi


Sensei

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie obecnie najtaniej można dokupić zamykanie zdalne (skończyła mi się licencja)?

Edytowane przez fio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od kilku dni jestem posiadaczem A4 , w salonie przeprowadziłem rejestracje w myAudi. Mieli problem z potwierdzeniem danych i niestety nie dokończyliśmy wszystkiego. Dziś pani poinformowała mnie, że moje dane są uwierzytelnione i mam dokończyć konfigurację w aucie jako użytkownik główny.  Tam niestety robi się problem, gdyż po wpisaniu mojego maila i kodu pojazdu z karty wyskakuje następująca informacja : "Zdefiniowanie użytkownika głównego nieudane. Wystąpił błąd "   Czy ktoś wie może w czym problem ?

image.png.f8789d0636901c340f1a1c53f82a2bef.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Koltigdynia napisał:

Tam niestety robi się problem, gdyż po wpisaniu mojego maila i kodu pojazdu z karty wyskakuje następująca informacja : "Zdefiniowanie użytkownika głównego nieudane. Wystąpił błąd "   Czy ktoś wie może w czym problem ?

Zadzwoń lub napisz do Centrum wsparcia Audi . Najlepiej zadzwonić , ale bądź w pobliżu samochodu bo będą chcieli widzieć ekran żeby Cię połączyć . Rozumie że masz auto z EU , bo jak z Stanów lub Kanady to jest więcej kombinowania . 

Centrum Wsparcia Usług Cyfrowych dla Klientów Audi
Infolinia: 00 800 121 6780
[email protected] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzi

23 godziny temu, mariusz36 napisał:

Zadzwoń lub napisz do Centrum wsparcia Audi . Najlepiej zadzwonić , ale bądź w pobliżu samochodu bo będą chcieli widzieć ekran żeby Cię połączyć . Rozumie że masz auto z EU , bo jak z Stanów lub Kanady to jest więcej kombinowania . 

Centrum Wsparcia Usług Cyfrowych dla Klientów Audi
Infolinia: 00 800 121 6780
[email protected] 

Dzieki , jutro skontaktuje sie z infolinia. A auto z EU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest sens dopłacania do VC, kiedy nie interesuje mnie nawigacja? Jak z czytelnością klasycznych zegarów?

Czy w przypadku braku wykupienia navi ekran pośrodku deski pozostaje ten sam?

Edytowane przez ernestbugaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przedlifcie były 3 zegary. Zwykłe z czarno-białym FISem, zwykłe z kolorowym FISem i VC. Tylko te 2 ostatnie pokazywały mapy. Czarno-biały FIS pokazuje tylko strzałki. Moim zdaniem warto dopłacić do VC, czytelność jest bardzo dobra. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę zamawiał nówkę, więc polift i waham się pomiędzy kolorowym FIS a VC. A powiedz proszę czy VC daje coś ekstra jeśli chodzi o funkcjonalności jeśli nie będę tam wyświetlał navi. I czy na przykład w którymś widoku nie będzie mnie starszył jebitny komunikat: "wykup nawigację, to tu zobaczysz mapę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie takich komunikatów bo w serii masz małą nawigację, która jest w stanie wyświetlać mapki na kolorowym FISie. W tym celu należało w przedlifcie zmienić kodowanie w sterowniku mmi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewny, że możesz aktualnie zamówić VC w konfiguratorze? Chyba nie są obecnie dostępnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Muskel1 napisał:

Jesteś pewny, że możesz aktualnie zamówić VC w konfiguratorze? Chyba nie są obecnie dostępnie. 

VC to teraz ekskluzywna rzecz nie dostępna dla zwykłego śmiertelnika. Jesteśmy szczęściarzami. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin:Możliwe, że jest jest już dostępny ale były jeszcze kilka miesięcy temu niedostępne, ze względzu na kryzys półprzewodników. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Muskel1 napisał:

Jesteś pewny, że możesz aktualnie zamówić VC w konfiguratorze? Chyba nie są obecnie dostępnie. 

Tak, jestem na bieżąco z konfiguratorem. :) W tej chwili nie ma tam żadnych informacji, że coś może opóźnić zamówienie albo jest niedostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit: Znalazłem jakąś niemiecką stronę ze statusem Audi Connect i ludzie komentują to samo od czerwca, więc to znów wina po stronie wspaniałych serwerów Audi :dance:

Od połowy czerwca (15.06) nie mogę odświeżyć statusu samochodu, ani przez stronę, ani przez aplikację myAudi.

"Błąd podczas komunikacji z samochodem"
Też macie z tym problem? Dotychczas działało (w miarę) stabilnie. Chyba znów będę musiał usunąć i dodać na nowo użytkownika głównego...

 

Edytowane przez sosim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, sosim napisał:

"Błąd podczas komunikacji z samochodem"

Też macie z tym problem? 

Nie, u mnie wszystko działa poprawnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Muskel1 napisał:

Macie w aplikacji myAudi widoczny poziom oleju?

Dawno już nie ma. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się właśnie wydawało. Przeglądałem ostatnio screenshots na telefonie i znalazłem jeden, na którym było to jeszcze widoczne.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ogółem straszna lipa. Pomyślałem, że może usunę użytkownika głównego i dodam na nowo to pomoże, no i teraz nawet nie mogę się zalogować w aucie... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...