Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

L3Vy ja tylko Shell i to niezaleznie czy ropa czy benzyna.. Nawet w Orlenie jest lipa. Na benzynie zauwazylem ze wiecej mi palil. Wniosek? Mniejsza kalorycznosc paliwa. Czym spowodowana? A chocby mniejsza ilosc paliwa w paliwie.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no tak.. zgadzam sie :P kuzynowie w Tarnowie jak zatankował na Stacji Paliw POCZTY POLSKIEJ to podczas jazdy auto mu gasło:) hehe po długotrwałych wizytach u mechaników.. raz zatankował rpzypadkiem gdzie indziej i problem znikł:D hehehe

a jeśli mowa o mechanikach... :bicz3: to jestem zaje****** wqr***** bo dzis zostawiłem autko rano do wymiany wahacza górnego i wymiany filtra paliwa....

Owszem praca wykonana.. ale dalej sie tłucze przy skęcie w lewo... Te durnie zamiast zadzwonić do mojego ojca i powiedzieć że trzeba jeszcze przegub wymienić to wymienili co mieli wymienić i auto odstawili.. a Ty płać jeszcze raz za robote + zbierzność przedniej OSI... no tylko powybijać ich... wrrr... koszmar...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L3Vy mozna wiedziec kto jest takim specjalista..? :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrob zadyme to sie przestrasza.. A jak nie to idz do JW i powinno zadzialac.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrob zadyme to sie przestrasza.. A jak nie to idz do JW i powinno zadzialac.. :naughty:

no bez tego sie nie obejdzie.. bo Oni to sobie w kulki leca... :disgust:

jak by to powiedział jeden pan z Torunia:D Banda Decydentów Kur** :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedys robili wydech w innym aucie i spoko zrobili.. A jaka mine zrobil chlop jak podczas spawania powiedzialem mu ze paliwo przecieka.. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje kogos z avantem zeby mi cos sprawdzil. A mianowicie: czy ten zbiorniczek na plyn do spryskiwacza z tylu jest luzem, czy sztywno i mocno tam siedzi..? Bo mi cos lata i nie wiem czy tak ma byc.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co robimy z kalendarzykami, kto zamawia.. :decayed: Nie ma co czekac szkoda czasu.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wit.s odpada bo on nie zamawial wiec po co ma sie w to paprac.. :D

Mi to obojetne moge ja, ale tez moze to TTom3k zrobic. Wpadnie na forum to sie wypowie.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wit.s odpada bo on nie zamawial wiec po co ma sie w to paprac.. :D

Mi to obojetne moge ja, ale tez moze to TTom3k zrobic. Wpadnie na forum to sie wypowie.. :decayed:

no fakt...

jak by wam nei pasowąło to ja też moge sie w to zabawić tylko ktoś bedzie musiał mnie poinstruowac...

Ale oszczegam ja częśto gesto jestem nieczasowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L3Vy apropo wachaczy to po wymianie nie trzeba ustawiac zbieznosci ! nawet pisze w "sam naprawiam" z resztą robiłem to to wiem :foch: (nie robi cię ktoś w balona? :mysli:) a do wymiany przegubu wystarczy wyczepic tylko dwa górne wachacze odkręcic sróbę w piascie odchylic zbic przegub (a dokładnie po wyciągnieciu go z piasty wkrecic w niego śrubę którą byl przykręcony do niej i sam zejdzie ) i gotowe :gwizdanie: tez nietrzeba ustawiac zbieznosci wiem bo tez to przerabiałem :foch:

Ps A4 TTom3k jest najlepsze :notworthy::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jazda.. :naughty:

a koszty wysylki i przelewu trzeba podzielic i tyle.. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...