Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio walczę w Combat Arms EU, i powiem że całkiem całkiem się napidala i co ciekawsze darmowa gra i brak jakichkolwiek lagów. Może zrobimy se jakis turneo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja ostatnio walczę w Combat Arms EU, i powiem że całkiem całkiem się napidala i co ciekawsze darmowa gra i brak jakichkolwiek lagów. Może zrobimy se jakis turneo?

Coś wszedłem na stronke, popatrzyłem i chyba realizm nie jest za mocną stroną tej gry ? (np. chodzenie i ciągłe strzelanie za bardzo nie psuje celności)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio walczę w Combat Arms EU, i powiem że całkiem całkiem się napidala i co ciekawsze darmowa gra i brak jakichkolwiek lagów. Może zrobimy se jakis turneo?

Jak by ktoś grał to mój nick jak w podpisie ... można by spokojnie jakiś turniej klubowy zrobić :) problemem są Glitche i hacki ale robią update i jest specjalna strona gdzie można to zgłosić ze screenem i bany się sypią.

Ja jednak nie mogę się doczekać na Amercia's Army 3 z zapowiedzi wygląda że będzie grubo :naughty: pomijając poprawioną znacznie grafikę i fizykę gry ma np mieć wbudowanego teamspeaka 3

Jakiego masz nicka Adecneo :mysli:

Coś wszedłem na stronke, popatrzyłem i chyba realizm nie jest za mocną stroną tej gry ? (np. chodzenie i ciągłe strzelanie za bardzo nie psuje celności)

Grafika jest bardzo ładna, bronie są dość dobrze odwzorowane. Jest to bardziej gra arcade niż symulacja pola bitwy, ale rodzaje rozgrywki jak seek&destroy to już nie zwykła nawalanka jak w warrocku. Najmocniejszą stroną gry oprócz grafiki jest grywalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś wszedłem na stronke, popatrzyłem i chyba realizm nie jest za mocną stroną tej gry ? (np. chodzenie i ciągłe strzelanie za bardzo nie psuje celności)

Grafika jest bardzo ładna, bronie są dość dobrze odwzorowane. Jest to bardziej gra arcade niż symulacja pola bitwy, ale rodzaje rozgrywki jak seek&destroy to już nie zwykła nawalanka jak w warrocku. Najmocniejszą stroną gry oprócz grafiki jest grywalność.

hmmm może spróbuje i zobacze z czym to się je :naughty:

A nikt tu nie popyla w Battlefield 2142 ? :disgust: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MRoger powim Ci. że chwilke pograłem i nawet przyjemna gierka jak na arcade :wink4: Można troszke w nią pośmigać dla relaksu :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak po stresującym dniu sprzedać parę headzików :kox: :> :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak po stresującym dniu sprzedać parę headzików :kox: :> :decayed:

Oooooo yeeesss :naughty::evil:

Tylko szkoda, że tak dziwnie sprzęt się kupuj (na określony czas :blink: ) Ale gra spoko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nick to Adecneo. Jak by co to możesz Mnie poszukać i zaprosić do znajomych.

Gierka wciąga. Ale ostatnio z tymi hackami to trochę wkur..ia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam pytanko przymierzam sie do kupna PS3 i gran turismo 5,i jaka konsole byscie polecili 40GB,60 czy 80GB... filmow tam nie zamiezam trzymac tylko sety z gier,i czytalem ze na nowych konsolach 80GB nie chodza juz gry z PS2 I niema czytnika kart...czy te wszystkie konsole roznia sie tylko pojemnoscia dysku

40 GB i 80GB różnią się tylko pojemnością dysku - mają tylko 2 x USB i brak czytnika kart. Nie odtwarzają gier z PS2.

60 GB ma 4 USB, czytnik kart i jest kompatybilna z PS2.

generalnie nie wiem czy zakupisz jeszcze 60GB... ja kupiłem ponad rok temu, sugerowałem się gierkami z PS2 , ale jak odpalisz gierkę z PS2 to odechciewa się grać, taka jest różnica w grafice... więc kompatybilnościa z PS2 bym się nie przejmował...

ja jeżdżę po mieście w GTA4 i rozrabiam... trochę cisnę w synaAsam czyli Asasina.. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

COF4 oraz Guild Wars :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z innej beczki, moze ktos by chcial wciagnac collina dirt na X360 i halo 3 ?? po 40 pln za sztuke zupelnie bez rys oczywiscie wersje sklepowe oryginalne :)

ja aktualnie smigam sobie tezz w GTA4 - chyba nigdy sie nie znudzi - misje to sobie samemu mona wymyslac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obczajałem w sobote u brata demo RE5 i Killzone2 , bajka, za miesiąc leci do Libanu a jego PS3 ląduje u mnie na chacie :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty:

Daj cynk jak będziesz miał.. Umówimy się na randkę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty:

Daj cynk jak będziesz miał.. Umówimy się na randkę :decayed:

spoko loko , możesz liczyć jak na zawisze :good:

chyba sobie kupie tego residenta :kox: :kox: demo bynajmniej powala na kolana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz mowa o resident evil, sprawdzcie sobie całą serie Silent Hill to chyba najlepszy horror jako gra jaki dotychczas powstał. Ja grałem w SH na PS1 jeszcze pózniej w kolejne części na PS2 i PC a na PS3 nie miałem jeszcze okazji bo nie mam konsolki, ale ta gierka nieda wam spokojnie usnąć :good: Film powstał na bazie gry jabyco i raczej jest słabym odzwierciedleniem tej gry. Oczywiscie RS też grałem ale według mnie chowa sie jesli chodzi o klimat :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...