Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wystrzał Vredestein Ultrac sensata

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Odkąd przeczytałem temat. Ja swoje oglądam częściej, ale mam z indeksem prędkości 300 km/h, więc liczę, że są mocniejsze.

Opublikowano

Wysłałem dwie i cały czas czekam, zero odzewu. Wspominali o 30 dniach.

Opublikowano

nogrzxjv.jpg

Przecież ta opona się o coś przetarła, widać to jak na dłoni :decayed:

Coś nie tak z doborem ET felg, albo w ogóle rozmiaru :hi:

Edytowane przez piotrsob1

Opublikowano

a niby o co miała się przetrzeć jak jest węższa niż powinna ?? i jakoś wielu osobom się przeciera w ten sam sposób

Wygląda jak by osnowa pękała i guma tak pracuje w tym miejscu intensywnie że się rozsypuje

Dziadowska seria opon zrób sobie zbliżenie jak wygląda guma jest sparciała jak by miała z 10 lat albo więcej anie dwa trzy lata

Opublikowano

też sądzę że to wadliwa partia po prostu

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Właśnie dostałem informację że będzie korekta, wygląda że na dwie opony.

Tak więc Vredestein wyszedł z twarzą, mimo że strasznie długo to trwało....

Edytowane przez Michallus

Opublikowano
  • Autor

Ja nic nie wskurałem niestety. Nie umiem znaleźć faktury zakupu. A nie pamietam gdzie kupiłem te opony. Pisałem juz do wszystkich opony.com oponytanio.pl oponeo.pl lecz od kazdego dostaje odpowiedz ze u nich nie kupowałem vredesteinów. Znacie jeszcze jakies inne popularne sklepy z oponami?

Opublikowano

Placiles przelewem? Szukaj w historii rachunku.

Opublikowano
  • Autor

Heh nie wien jak placilem pewnie przelewem. Bylo to w 2012 roku...

Opublikowano

Właśnie dostałem informację że będzie korekta, wygląda że na dwie opony.

Tak więc Vredestein wyszedł z twarzą, mimo że strasznie długo to trwało....

no to dobrze - postarali się, pomimo wszystko

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Rozmawiałem z moim kuzynem bo miał Verdesteiny 18 Cali na swojej A4 B6.

Jemu również opona wystrzeliła na autostradzie.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

U mnie z reklamacji nic nie wyszło.

Napisali że pekniecia są spowodowane zbyt małym ciśnieniem. Wg ich zaleceń do a4 b6 przy rozmiarze 225/45/17 zalecane cisnienie to 2,9 bar.

Opublikowano

2,9 bar ? Na takim dużym ciśnieniu źle by się jeździło tym samochodem. Poproś o źródło ich informacji.

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

No to dołączyłem dzisiaj do grona osób niezadowolonych z Vredka. Po przeczytaniu tematu trochę się załamałem, zmieniać teraz wszystkie roczne opony?!

Dodam, zawieszenie trzy miesięczne TRW, zbieżność oczywiście ustawiona, auto świeżo po przeglądzie.

Wczoraj wróciłem z trasy i zauważyłem, że opony są trochę głośniejsze i zaczęło ciągnąć w prawo a dzisiaj strzeliła.

Jutro chciałem jechać na zbieżność wszystko sprawdzić jeszcze raz, ale nie dojechałem.

Wasze Sessanty też są dosyć głośne na deszczu??

nogrzxjv.jpg

to są jakieś jaja dosłownie ..... :facepalm:

za wąska opona do felgi :/ tak rozsypał mi się Goodyear efficientgrip run flat 225/45 R18 po 2 latach, jeździłem na ciśnieniu 2,4 tez za niskie.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Taka sytuacja na autostradzie....

Rok temu też mi jedna wystrzeliła, ale nie rozpadła się jak tym razem.

8rtfxohl.jpg

Opublikowano
  • Autor

O Kufa. Nie stało się nic pasażerom? Masakrycznie to wygląda. Nigdy już nie kupie opon tej firmy

Opublikowano

masakra.

Łukaszu dobrze że jesteś cały a doświadczenia pewnie nieciekawe.

Opublikowano

I niby Goodyear :-(

Napisane z Note EDGE

Opublikowano

Ku... Zminialem na zimowki dzis i zobaczyłem pękniecie na środkowej części opony.. Wieczorem wstawie foto. Dunlop Sport max RT.. 8 tysi przejechane.. Ciekawi mnie czy uznaja reklamacje..

Opublikowano

Walnęło na autostradzie przy 130-140 km/h w sumie jechałem tylko ja, narzeczona i po bagażu na głowę więc obciążenie żadne, prędkość też daleka od limitu. Na szczęście, było dosyć pusto i szybko udało mi się zjechać na pas awaryjny. Skończyło się na poszarpanej oponie i nerwach.... ADAC zawiozło nas pod sam dom (300 km) dobrze mieć rozszerzone ubezpieczenie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.