Opublikowano 17 Stycznia 20206 l Teraz, koniorc napisał: A czy jest mozliwosc zaadoptować ten zacisk na trochę mniejsza tarcze tak żeby podeszło pod felgę 17. Na te chwile przy zacisku z q5 i tarcza 345 mam jeszcze z 10 mm luzu do felgi (felga oryginalna) Nie sądze. Ty masz 30mm grubą a tam trzeba 36mm
Opublikowano 19 Stycznia 20206 l Czy taki zacisk podejdzie do B8 ? AUDI A4 B9 ZACISK PRZÓD LEWY 4 TŁOCZKI 8W05DQ 17^ 7465784650 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 199 zł - AUDI A4 B9 ZACISK PRZÓD LEWY 4 TŁOCZKI 8W05DQ 17^ (7465784650). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! i co potrzeba do swapu na 4 tłok z B9
Opublikowano 19 Stycznia 20206 l 1 godzinę temu, karolek_ust napisał: Czy taki zacisk podejdzie do B8 ? AUDI A4 B9 ZACISK PRZÓD LEWY 4 TŁOCZKI 8W05DQ 17^ 7465784650 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 199 zł - AUDI A4 B9 ZACISK PRZÓD LEWY 4 TŁOCZKI 8W05DQ 17^ (7465784650). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! i co potrzeba do swapu na 4 tłok z B9 Nie
Opublikowano 19 Stycznia 20206 l 35 minut temu, karolek_ust napisał: czyli zostaje 345 mm i Q5 Brembo ? i wtedy felga min 17"? Ja na 17stce miałem 356mm.
Opublikowano 19 Stycznia 20206 l 3 godziny temu, Gibons napisał: Ja na 17stce miałem 356mm. Co i z czego muszę zaadoptowac ?
Opublikowano 19 Stycznia 20206 l 57 minut temu, karolek_ust napisał: Co i z czego muszę zaadoptowac ? Kolega Gibons ma gotowe setup-y
Opublikowano 21 Stycznia 20206 l W dniu 19.01.2020 o 11:59, Gibons napisał: Ja na 17stce miałem 356mm. Ja też mam 356 pod 17", ale to naprawdę na styk i nie pod każdą felgę wejdzie, ostatnio wymieniłem klocki i tarcze i okazało się że z jednej strony ciężarek od strony ramion minimalnie zaczął zahaczać, a z drugiej strony śrubka trzymająca dekielek na zacisku zostawia ryskę na feldze, więc koniecznie sobie przymierz
Opublikowano 21 Stycznia 20206 l 8 godzin temu, przemek530d napisał: Ja też mam 356 pod 17", ale to naprawdę na styk i nie pod każdą felgę wejdzie, ostatnio wymieniłem klocki i tarcze i okazało się że z jednej strony ciężarek od strony ramion minimalnie zaczął zahaczać, a z drugiej strony śrubka trzymająca dekielek na zacisku zostawia ryskę na feldze, więc koniecznie sobie przymierz Zgadza się na 17stke trzeba dać ciężarki slim. To że szerokość felgi i et nie bardzo pasuje to i na 20stce się zdaży
Opublikowano 25 Stycznia 20206 l Panowie, podpowiecie z jakiego auta bierzecie ten zestaw hebli 356mm do a4b8 pod felge 17?
Opublikowano 1 Lutego 20206 l 3 godziny temu, kastro napisał: Panowie czy taki nr zacisków 8K0105 AG to pod tarcze 345 Jak chcesz mam 345/330
Opublikowano 2 Lutego 20206 l W dniu 25.01.2020 o 23:29, Dev napisał: A6 C7 Zacisk + klocki + tarcze z A6 C7 i cos jeszcze potrzeba , czy pasuje P&P
Opublikowano 2 Lutego 20206 l 47 minut temu, karolek_ust napisał: Zacisk + klocki + tarcze z A6 C7 i cos jeszcze potrzeba , czy pasuje P&P Nowy płyn
Opublikowano 2 Lutego 20206 l Czy ktoś może mi rozszyfrować nr zacisków 8K0105 AG bo niemogę nigdzie znależć .
Opublikowano 2 Lutego 20206 l 7 godzin temu, Dev napisał: Nowy płyn No to chyba jasne i oczywiste , jak sie zmienie heble to juz płyn to drobnostka która duzo daje . Czyli jak mam teraz 314 mm to jak wezme z C7 zacisk tarcze i klocki to pakuje to P&P a moj zestaw zamontuje na C7 ? bo mam okazje zmienic heble ale musze założyć coś na C7 spwrotem , auto idzie na wyzłomowanie ale musi pojechac kompletne jedyny uszkodzenia to te co byly w kolizji
Opublikowano 2 Lutego 20206 l 20 minut temu, karolek_ust napisał: No to chyba jasne i oczywiste , jak sie zmienie heble to juz płyn to drobnostka która duzo daje . Czyli jak mam teraz 314 mm to jak wezme z C7 zacisk tarcze i klocki to pakuje to P&P a moj zestaw zamontuje na C7 ? bo mam okazje zmienic heble ale musze założyć coś na C7 spwrotem , auto idzie na wyzłomowanie ale musi pojechac kompletne jedyny uszkodzenia to te co byly w kolizji Podmienisz bez problemu.
Opublikowano 2 Lutego 20206 l 4 minuty temu, Dev napisał: Podmienisz bez problemu. No i o to mi chodziło , bo inaczej musialbym miec drugi kpl na podmiane z jakiejs C7 , ale jak tak to bajecznie , tylko czekać na opinie o kasacji a tył w C7 był 330mm ? i czy tez podchodzi do B8 ?
Opublikowano 3 Lutego 20206 l Jaki zacisk brembo można wrzucić na tarcze 380mm z sq5? Podejdzie zacisk z nowego sq7 czy tarcze też z sq7 wrzucić trzeba?
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto