Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Słabe światła mijania rozwiązanie


lobuzu

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 13.02.2017 o 19:58, gonzalez09 napisał:

nastek79 oddawales cale lampy czy tylko odblysniki??

Zawartość dodana 1 minute later

a i zapomnialem jaka cena ?? bo mi nie moze tego linku zaladowac

Wysłałem im same odłyśniki a cena to o ile dobrze pamiętam 2x100zł + kw

Edytowane przez nastek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest o niebo lepiej. odbłyśniki przed regeneracją nie miały wcale powłoki która odbija światło , były brązowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór:hi:

Ost kupiłem H7 tungsramy +90 procent.

Założyłem i niby coś tam lepiej świeciły ale szału nie było.

Poczytalem o czyszczeniu soczewek i odbłyśników

Wziąłem się za robotę. Nie jest trudno wyciągnąć soczewkę z odbłyśnikiem. Trochę trzeba pokąbinować ale da się:)

U mnie odbłyśniki były w stanie idealnym. Tylko troszke zakurzone, natomiast soczewki wydawały się czyste ale pokryte kurzem, coś jakby pochuchać na okulary :kox:

Po wyczyszczeniu i zamontowaniu (też troche pałowania było) Światła święcą znacznie lepiej. Pupy nie urywa - wiadomo bixenon świeci lepiej ale poprawa jest ZNACZĄCA.

Pomalowałem też tą blaszkę na kolor tak jak ktoś też wcześniej zrobił.

U mnie na zielono, pod kolor auta. W realu trochę inaczej widać niż na foto. W dzień trzeba się przypatrzeć żeby zobaczyć ten kolor, normalnie jest to mało widoczne i nie wygląda jak  wieśtuning

http://vlep.pl/xmzh6y.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, WYSKUN napisał:

no mam te same, no ale do xenonów to się ma nijak

ty masz megalight

ja mam sportbluish mają jaśniejszą barwę

 

Edytowane przez wyzyk83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy jaśniejszą barwę? Jaśniejsze to są właśnie Megalighty, i dalej będę utrzymywał, że Bluish są do pupy. Mnie rozczarowały. Miałem je, robiłem zdjęcia i barwa na zdjeciach przekłamana wychodzi.

Zobacz moje Megalighty +120% w takim świetle:

ce1c9f68f3ddb2ea9f9d3f8943524bc3.jpg

4d728c17d4a0a9fad7f6a8f78a2e33d0.jpg

 

Wysłane z mojego HUAWEI CAN-L11 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać, akurat ustawiałem [emoji14]
No to dziwne, musieliśmy trafić na różne partie, bo u mnie były bardziej żółte od Megalightów, w zasadzie wkladałem z jednej strony Bluish a z drugiej zwykłego LongLifa Osrama i nie widziałem prawie zadnej roznicy. Przy czym po zmroku w jesień licho widziałem. A raczej podróbek nie robią.
A po przeczyszczeniu lamp wodą destylowaną i izopropanolem Megalighty świecą mi wiecej niż zadowalająco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać, akurat ustawiałem [emoji14]

No to dziwne, musieliśmy trafić na różne partie, bo u mnie były bardziej żółte od Megalightów, w zasadzie wkladałem z jednej strony Bluish a z drugiej zwykłego LongLifa Osrama i nie widziałem prawie zadnej roznicy. Przy czym po zmroku w jesień licho widziałem. A raczej podróbek nie robią.

A po przeczyszczeniu lamp wodą destylowaną i izopropanolem Megalighty świecą mi wiecej niż zadowalająco.

 

df9846536c00a300b796b9352a0fc41b.jpg

Tylko w lewej mi brakuje tej plamy centralnie na srodku, czyszczenie nie pomogło, więc doszedłem do wniosku, że mam chyba odwrócony odbłyśnik w tej lampie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy odbłyśniki można normalnie dotykać w celu ich wyczyszczenia? W B5 schodziła z nich warstwa odbłyskowa od dotykania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wolno a jak schodzą to już są poprzypalane albo ze starości chrom się łuszczy

Edytowane przez wyzyk83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w lampach halogenowych z B6 też są te holerne spinki łączące odbłyśnik z przesłoną i soczewką? Z tego co pamiętam na tym straciłem najwięcej nerwów w B5*

Edytowane przez HatefulEvil
błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto wymieniał regenerowal z was odbiorniki ? Zamówiłem sobie właśnie i w weekend będę działać. Tylko lampy valleo d2s xenon polift.

Chodzi mi żeby ktoś wstawił zdjęcie jaka różnica jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem świeżo po operacji czyszczenia soczewek. Wszystko poszło sprawnie, odbłyśniki, wydaję mi się, w b. dobrym stanie, dodatkowo po czyszczeniu montaż nowych żarówek (Tungsram megalight +120) . Na pierwszy rzut oka jest super, bielsze światło od poprzedniego. Po regulacji na stacji diagnostycznej światła świecą mi bardzo w dół i niewiele drogi widzę przed sobą... Czy spotkał się ktoś z czymś takim? Soczewki czyściutkie, odbłyśnik ok, nowe żarówki... Co jeszcze ewentualnie jest do sprawdzenia? Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustaw sobie sam, ja też tak miałem po wjeździe na stację, świeciły gorzej niż wcześniej, mimo że wcześniej nie raziły nikogo z przeciwka. Diagnosta "wie lepiej " ale autem nie jeździ więc nie brał bym jego ustawień zbyt poważnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? Oni tego nie ustawiają wedle swojego uznania, a według urządzenia pomiarowego? Skąd wiesz, że nie raziły nikogo z naprzeciwka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...