Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bagażnik b6 sedan


Elendir

Rekomendowane odpowiedzi

oK to mam nie uchylne oparcia ale można je ściągnąć po wyciągnięciu zagłówków , będzie dziura pytanie czy jest tam jakieś otwieranie bagażnika :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz nie uchylne oparcie kanapy i nie możesz się dostać do bagażnika bo jest przegroda to masz problem..

Sprawdź Vag czy są błedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o sterowanie tylną klapą ?

Złącze 5. 16-pinowe brązowa wtyczka nie pamiętam który pin

Możesz też VAGiem wejść w MK i zrobić test wykonawczy dla wyjść po co od razu rwać wszystko do modułu jak możesz to zewrzeć programowo?

Chyba że o co innego Ci chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No błędów brak , obstawiam problem z kablami przy bagażniku , tylko jak się tam dostać :P

Ściągniecie tapicerki chyba tutaj nie pomoże .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1fbd5f8f5f1fb26d6cd1d1cff30cd033.jpgba95222dd1bfd5ad5153299148fd1aaf.jpgNajprawdopodobniej wysypał Ci się silniczek zamka, który odpowiada za otwieranie i zamykanie klapy. Miałem ten sam problem. Wymieniłem go i święto. U mnie objawiało się to właśnie brakiem możliwości otworzenia jak i zamknięcia. Tyle ze mi się udało otworzyć i go wymienić [emoji16] na zdjęciach jest ów serwo do zamka.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Lipen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez otworzenia tylnej klapy nie zdemontuje silniczka.A bez dostania się do bagażnika nie otworzy klapy i kółko się zamyka..

Zostaje metoda brutal force lub szukanie jakiegoś innego patentu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może po ściągnięciu oparcia w tej małej dziurze będzie dyndal jakiś drut do otwierania klapy? *-:-)

Ten silniczek drogi?

Ogólnie to równocześnie jest problem ze światłami stóp, może kable gdzieś poszły?

A kluczykiem już wcześniej nie działało..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogólnie to równocześnie jest problem ze światłami stóp, może kable gdzieś poszły?

Stóp ???

Raczej światła STOP.

Wiązka idąca od klapy do karoserii.

Zdaje się górny prawy róg ( ciemno i zimno, nie chce mi się ubierać i dreptać na parking by sprawdzić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie słychać było silniczek przy wciśnięciu otwierania, jednak odpuszczał przed otwarciem. W silniczku jest malutka podwójna blaszka, z polprzewodnikiem w środku. Wystarczy dorobić ową blaszke z metalu i śmiga. Otworzyłem klapę kluczykiem, zamek mam w blendzie

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...