Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Poduszka skrzyni biegów i drgania lewarka A4 B6 1.9 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Edytowałem pierwszy post, żeby ludzi w błąd nie wprowadzać... 

Kaseta 8D0711026B od A4 B5 nie pasuje do B6 - można jedynie zrobić SWAP odbojników / prowadnic.  

Edytowane przez kamil-vag

Opublikowano

Udało się wymienić gumki :) okazuje się że Luz na kasecie jest wynikiem wypracowanych plastikowych tulejek na gumkach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, turzol napisał:

okazuje się że Luz na kasecie jest wynikiem wypracowanych plastikowych tulejek na gumkach

Też to właśnie widziałem... ciekawe czy idzie gdzieś dokupić takie odbojniki z tulejkami...  Czemu oni nie zrobili tego na 4 łapy ? Wtedy by nie było problemu... 

Opublikowano

daj znać turzol czy po przełożeniu wyregulowałeś idealnie tak, że nic nie haczy

Opublikowano
Godzinę temu, mlodziak22 napisał:

daj znać turzol czy po przełożeniu wyregulowałeś idealnie tak, że nic nie haczy

No nie było już czasu bo troche zeszło z przekładaniem tych gumek. O ile ze starej kasety wypchnęliśmy te pręty bez problemu, to z nowej już tak łatwo nie szło. Dodatkowo trzeba sie przemęczyć z wypchnięciem samych gumek a potem ich ponownym nabiciem, tak zeby nie poniszczyć tych plastikowych tulei ktore siedza wewnatrz. 

W każdym razie pobawie sie regulacją przy srubie dolnej bo na gorze mamy juz złapany wymiar z serwisówki.

Opublikowano

Te posty raczej powinniscie wrzucic do tematu o wymianie wybieraka itd  :wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

heh panowie muszę sie pochwalic, :P kopiłem poduchę skrzyni lemka zaglądam do pudełeczka  a tam ori z usuniętym znaczkiem :)

tak wiec dostałem nówkę ori za 160 pln :banan:

Edytowane przez ŁukaszPłock

Opublikowano

Lem szedł na 1 montaż więc normalka :) na zawieszeniu Lema również logo jest spilowane.

Opublikowano

Tutaj jest na filmiku jak wygląda demontaż, firma JHM która robi dedykowane części do audi i vw może się przydać:
1.

2.

 

Edytowane przez Złomiarzu

Opublikowano

Ciekawi mnie bardzo, jak sie spisuje takishort shifter w B6 :eusathink: ma ktoś coś takiego zamontowanego ?

Opublikowano

Na necie są filmy z wymiany na coś takiego yutuba sprawdzić musisz 

 

Opublikowano

Cena trochę zabija 275 $ widziałem :(

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Bazując na poniższej rozpisce Lemfordera, czy dobrze rozumiem, że dla AVF ze skrzynią GBC o nr VIN WAUZZZ8E83A284491 idzie poduszka oznaczona kolorem zielonym?

2cwyin7q.png

Opublikowano

Raczej żółty 3110601

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Godzinę temu, luki19862121 napisał:

Raczej żółty 3110601

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

FAkt, teraz przeczytałem że DO nr mojego nadwozia, myślałem że OD

Opublikowano

też zakładałem z żółtym do AVF tylko fwd i wszystko ok :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Panowie haczy mi czasami 3 bieg gdy chce go szybko wbic ... to które elementy na to wplywaja

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Ja bym zaczął od próby wyregulowania cięgien. Jak to nie pomoże to zobaczyć na czym jest luz... ale przy przebiegach rzędu 250-300 tys. to na bank jest na osadzeniu jabłka, i przegubie kulowym przy skrzyni... 

Opublikowano
FAkt, teraz przeczytałem że DO nr mojego nadwozia, myślałem że OD
A to nie jest tak że kolor zależy tylko od silnika a nie skrzyni? Tak by wynikało z pierwszego posta.

Tapatalknięte z Tapatalka

Opublikowano
Ja bym zaczął od próby wyregulowania cięgien. Jak to nie pomoże to zobaczyć na czym jest luz... ale przy przebiegach rzędu 250-300 tys. to na bank jest na osadzeniu jabłka, i przegubie kulowym przy skrzyni... 
Do tego przegubu kulowego przy skrzyni ... jak sie tam dostac? Spad auta jest to wykonalne czy trzeba coś kombinowac?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.