Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Poduszka skrzyni biegów i drgania lewarka A4 B6 1.9 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hej,

Czy ktos z was spotkal sie z taka poduszka jak na zdjeciu? Zamowilem LMI31105 ale zupelnie nie pasowala ( nizsza i bez gwintu jak ta ktora mam)

1.jpg

2.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam. Panowie jak rozkminić jaką potrzebuje poduszkę a dokładka łapę skrzyni ? Robiłem swap quattro i mam skrzynię gmv 6b z A4 b7. 

Czy łapa o takim numerze będzie dobra 8e0399115k ? Czy musi być taka bardziej płaska z końcówką R ?

Opublikowano
  • Autor

Do 2.0 TDI z Q szły 2 łapy:

8E0399105HM i 8E0399105KC

I nie wiem czy tu nie musisz mieć 8E0399115P

Poszukaj i doczytaj jeszcze, bo 100% nie wiem :P A te łapy tanie są niestety...

 

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Panowie a w a4 b7 3.0tdi idą takie same poduszki? ?

Screenshot_20190305-175522.png

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Witam czy po wymianie tej poduszki udało się komuś rozwiązać problem z drgającym lewarkiem zmiany biegów? u siebie zmieniłem przegub wewnętrzny ale to dużo nie pomogło i przy ruszaniu do tyłu słychać stuknięcie.

Opublikowano

Poducha skrzyni cała?

Opublikowano

Nie tylko ten element metalowo gumowy (Lemforder 3110501 (zielona)).

Lewarek najbardziej drga mi przy prędkości 80-100 potem ustaje przy 140-150 prawie wogole nie drga

Edytowane przez luk1121

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Witam 

 

Zmieniłem poduchę skrzynii bo stara lemfordera się urwała po 1.5 roku ale po wymianie jest jeszcze gorzej na wolnych obrotach skrzynia omało nie wypadnie lewarek drga jak j**nięty przy wyższych prędkościach nie da się jechać stara lemfordera może i stuka ale nic sie nie działo takiego a na nowej poduszce jest masakra dodam ze nowa poduszka to nie lmo tylko jakaś z intercarsu kupiona naeet nie wiem co za firma 

Opublikowano
  • Autor
56 minut temu, marky2552 napisał:

nowa poduszka to nie lmo tylko jakaś z intercarsu kupiona naeet nie wiem co za firma 

Może w tym problem... nie kojarzę by kto kolwiek tu wspominał, że coś się działo po lemie do skrzyni... 

Opublikowano

to w takim razie kupię lema i zobaczę co się zmieni 

Opublikowano
Teraz, marky2552 napisał:

to w takim razie kupię lema i zobaczę co się zmieni 

Możliwe że na skrzyni się usztywniło ,a masz luzy na lewarku i/lub na jabłku przy skrzyni co powoduje większe luzy niż na uszkodzonej poduszce

Opublikowano

możliwe żeby to powodowało wibracje na nogach na wolnych obrotach ? 

Opublikowano
7 godzin temu, marky2552 napisał:

możliwe żeby to powodowało wibracje na nogach na wolnych obrotach ? 

Raczej nie 

Opublikowano
  • Autor

Przychodzi mi na myśl, popuszczenie wszystkich poduch, poruszanie napędem i skręcenie...

Ewentualnie dwumas Ci się kończy...

Opublikowano

Już dwumas ? Ma ledwo 40k km 

Opublikowano

Ja z kolei wymieniłem starą ori poduszkę na Lema i jeżeli chodzi o drgania drążka to minimalnie lepiej ale bez szału. Tak wyglądała stara

A chyba w każdej a4 drga ten ten drążek,mniej lub bardziej. Przy v6 wymiana poduszki nie jest taka łatwa bo drugi wydech blokuje wspornik.

received_461494181295749.jpeg

Edytowane przez pila24

Opublikowano
5 godzin temu, marky2552 napisał:

Już dwumas ? Ma ledwo 40k km

a co Ty myślałeś? jak tani bublowaty zamiennik to może już drganie czuć.

Opublikowano

LUKa zakładałem ? 

Opublikowano

A nikt chyba nie uwierzy ani nie zgadnie co było przyczyną moich drgań lewara i budy jakiś czas temu złamało się jedno żeberko od wiatraka a dziś pod maske patrze a tam nie ma 3 żeberek wiatraka odkręciłem wiatrak od wiskozy założyłem samo wisko bez wiatraka i jak ręką odjął nie wiem co ma piernik do wiatraka ale pomogło ???

Opublikowano
  • Autor

Uwierzę, pracuje w utrzymaniu ruchu, nieraz wymieniałem wentylatory, które traciły wyważenie. Niejednokrotnie urządzenia dostawały takich wibracji, że śruby potrafiły się same rozkręcać. A dziwięki jakby samolot startował ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.