Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lekka przesada ze światełkami na choinkę... :)


LUCAS

Rekomendowane odpowiedzi

... ja za takie coś sąsiada bym od razu odstrzelił :) Niektórym naprawdę odbija na święta :>

http://www.metacafe.com/watch/2053091/christmas_house/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za pierwszym razem koparka by mi opadka... i poszedlbym sasiadowi uklon za wklad w zrobienie tego zrobic, ale wizja takich efektów w nocy przez polowe grudnia jakoś do mnie nie przemawia... a wręcz przeraza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co tu takiego zdrożnego mi się podoba ale bardziej ten :> http://www.metacafe.com/watch/45390/wizards_of_winter/

tego nie widziałem, ale tez robi wrazenie... Nie chodzi mi tu o zdroznosc, bo sam efekt jest po prostu super. Tylko zapewne kazdego szlag by trafial gdyby mu takie fajerwerki sasiad co wieczor przez pol nocy odpalal w grudniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale to nie u nas tylko w stanach albo gdzie indziej gdzie takie fajerwerki są normalnością więc nawzajem sobie mrugają :decayed: i jest git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bomba :naughty::kox::good: zbliżają się świeta więc chyba ja pomyśle nad jakimś extrawaganckim oświetleniu w moim wozidełku :polew::kox::wink4: umieszcze sobie wielki napis ze światełek na tylnej szybie prezentujący nasze forum :decayed: :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co tu takiego zdrożnego mi się podoba ale bardziej ten :> http://www.metacafe.com/watch/45390/wizards_of_winter/

Ktoś wie co to za muzyka? Bo mam filmik już jakiś czas, właśnie ze względu na tą nutę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby mi sąsiad takie coś za oknem zrobił, to bym poszedł go zastrzelić, a potem wyłączył bezpieczniki.

Ale tak, to wygląda super fajnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co tu takiego zdrożnego mi się podoba ale bardziej ten :> http://www.metacafe.com/watch/45390/wizards_of_winter/

Ktoś wie co to za muzyka? Bo mam filmik już jakiś czas, właśnie ze względu na tą nutę :decayed:

Trans Siberian Orchestra Wizards In Winter http://odsiebie.com/pokaz/529117---a336.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i to jest ładne, ale ludzie... tyle się mówi o oszczędzaniu energii, mają się pojawić reklamy w TV żeby oszczędzać energię, żeby oszczędzać paliwo itd. A tu takie popisy - ile prądu ten ktoś zmarnuje przez takie święta, a raczej zimę? Mnie to osobiście guzik obchodzi czy koleś ma masę kasy i stać go na to, być może wynajął jakąś firmę co mu to zrobiła, zaszpanował przed sąsiadami i super czuje się dowartościowany... Ale dla mnie to żałosne. Sorry, ale taka jest prawda, marnujemy masę energii niepotrzebnie. W sumie co do tego oszczędzania - robią reklamy, ostrzegają że powoli kończą nam się źródła energii, itd. A nic szczególnego się z tym nie robi :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to żeś pojechał z tą energią, każdy z nas oszczędza bo szkoda nam kasy na palącą się żarówkę w schowku, czy przed drzwiami. Gasimy z przyzwyczajenia tam gdzie nas nie ma .Ale żeby od razu takie wywody robić. Gościa stać , to niech sobie pali, przynajmniej cieplej bedzie w okolicy:)

fakt "Energia" w polsce jest w opłakanym stanie, ale wymyślono już samochód na powietrze więc z czasem ta technologia stanieje:) i nie trza bedzie ropki i prądu czerpać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie taki przyozdobiony domek w grudniu oznacza,że rodzina właśnie potrafi cieszyć się Świętami.

Sam jadąc do chatki każdego wieczoru podziwiam oświetloną dzielnicę w której mieszkam i powiem wam że jak dla mnie to jest piękne,zwłaszcza dodaje uroku jak popada więcej śniegu :good:

Co do tego filmiku to już jest przesada,fajnie to wygląda ale zbyt tam wszystkiego nawalone :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kennykk policz sobie tych wszystkich ludzi, którzy mają tak ozdobione ogrody i domy. Przez jeden tydzień zużywają pewnie tyle prądu co jedna mała rodzina w Polsce przez cały rok. U nas będą wprowadzać reklamy, będą nam wmawiać żeby zacząć oszczędzać, bo kończą się źródła energii, a taki dziany amerykaniec ma to gdzieś. Sam nie zwracam aż tak bardzo na to uwagi... ale jakoś nie wyobrażam sobie czegoś takiego przed swoim domem. W sumie u nas w Polsce ludzie inaczej na to patrzą i raczej nie kojarzy nam się to z takim fajnym świątecznym klimatem, tylko ze szpanowaniem przed sąsiadem... Jak ktoś chce coś takiego przed domem to niech sobie kupi baterie słoneczne, lub wiatraczek i w ten sposób zdobywa energię na te świecidełka :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu,gdzie mieszkam-jest to normalnoscia...kazdego roku od 20 listopada do 20 stycznia tak(no moze bez muzyki)oswietlone sa cale miasteczka i centrum wiekszych miast i nie jest to wcale uciazliwe,a dzieciaki maja frajde stojac przed duzym sklepem,gdzie jest cos ,jak szopka,tylko np.jakies krasnale,czy gnomy zjezdzajace po linkach,rabiace drewno,czy wielkie tunele za sniegu,gdzie mozesz wejsc do srodka i dzieci czuja sie przez chwile,jak w bajce... :wink4:

nota bene -zona mojego szefa ma sklep z pierdulkami swiatecznymi,lampkami i takie tam,co roku pomagamy jej w zaopatrzeniu sklepu i na prawde zdziwilo mnie to,jak wielu ludzi kupuje takie swiatelka i placa za nie fortune,tylko po to,zeby odpalic je raz w roku, przez 2 miesiace :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie to wyglada ktos sie napewno napracowal :) , jak bym mial takiego sasiada to bym nie musial swiatla swiecic w domu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie u nas w Polsce ludzie inaczej na to patrzą i raczej nie kojarzy nam się to z takim fajnym świątecznym klimatem, tylko ze szpanowaniem przed sąsiadem...

Mieszkam w miejscowości gdzie każdy prawie przyozdabia sobie chatkę lub ogródek a że prawie wszystkie chatki stoją blisko drogi wiec efekcik jest wręcz super,zwłaszcza w godzinach nocnych.Wiemy dobrze że jest kilka większych symbolów Świąt ale także są i te mniejsze które dopinają wszystko w nastrój świąteczny.

Dla jednego zawsze może kojarzyć się to ze szpanerstwem,a drugiego czymś uczuciowym...

Skąd wiesz jak ludzie patrzą na to w Polsce???Przecież każdy jest inny i to właśnie jest zajefajne :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...