Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)


kamil-vag

Rekomendowane odpowiedzi

A tu kilka szotów po burzy. Nowy obiektyw, odpowiedni program i nawet na nudnym podwórku, stara B6 może jako tako wyglądać :P

Trzeba przyznać, że pakiet S-line zrobił za***isty look. I fura nie jest już taka nudna :)

DSC_0506.jpg

DSC_0508.jpg

DSC_0513.jpg

DSC_0502.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

OSZ Ty - śliczna jest- tylko to TDI wypeeeeeedrol bo jak spotkam na mieście sam ściągnę ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać że sline czy to w b6 czy b7 robi mega robotę, pięknie się prezentuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MARCIN607 napisał:

OSZ Ty - śliczna jest- tylko to TDI wypeeeeeedrol bo jak spotkam na mieście sam ściągnę ? 

Dokładnie tu jakaś benzynka by się przydała .. 2.7? ? min 1.8t 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MARCIN607 napisał:

tylko to TDI wypeeeeeedrol

22 minuty temu, Adam87 napisał:

Dokładnie tu jakaś benzynka by się przydała ..

Rzekli właściciele klekotów :P Może kiedyś dorosnę do decyzji by emblematy wyrzucić ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kamil-vag napisał:

Rzekli właściciele klekotów :P Może kiedyś dorosnę do decyzji by emblematy wyrzucić ;)

 

 

U mnie już nie ma także może next będzie w benzynce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio, bez emblematów(A4/TDI)będzie o niebo lepiej ;) Niemniej, super się teraz prezentuje 

Edytowane przez Marcinx52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze prawią z tymi emblematami - out ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skoro namawiacie, to czym ? Żyłką ? I potem ten klej czym usunąć ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np usuwam platikowym klinem delikatnie, klej usunąć miękką szmatką z jakimś zmywaczem (nawet do paznokci delikatnie) i na czarnym to najlepiej przepolerować..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super taki pakiet s line 

Auto pierwszy sort 

Kamil daj info na pw jaki koszt takiego pakietu bo widzę różne zestawy ale nie wiem czy to drogo czy nie pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz można ładny wydech zrobić z tyłu :P

Jaki koszt przyciemnienia szyb? U mnie podobny problem, słonko razi córeczkę, póki co na szybko założyłem tanie roletki, trzeba przyciemniać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marcin120383 napisał:

Kamil daj info na pw jaki koszt takiego pakietu bo widzę różne zestawy ale nie wiem czy to drogo czy nie pozdro

To żadna tajemnica, że to drogi interes :P Nie pamiętam już bo zbierałem ten zestaw dłuuuugo. Najpierw listwy i lotka, potem zderzak tylny z dokładką, no i przednia dokładka. Niestety do LZ5L w S-line ciężko coś znaleźć i dodatkowo musiałem wyrzygać kasę na malowanie elementów... średnio 150 za element... ale ktoś kiedyś napisał u mnie w temacie "cierpliwość w rezaniu to podstawa" :P no i prócz tej cierpliwości $$$ ? chyba nie skłamię jak napiszę, że całość ok 2tys złotych a jeszcze progi mi zostało znaleźć lub umalować swoje ? 

1 godzinę temu, Pawisco napisał:

Jaki koszt przyciemnienia szyb?

350 zł, ale teraz widzę po aucie, że i przód by się najsłabszą folią przydało pociągnąć dla fajnego looka. Nic straconego, zawsze można podjechać i dołożyć.

Wydech jakoś tak mi do TDI nie bardzo pasi :P To takie oszukiwanie trochę samego siebie hehe. Co innego 1.8 T albo V6 wtedy podwójny wydech ma sens... dałem taki dyfuzor s-line i ma wystarczyć. 

Wczoraj trochę pogrzebałem przy blendach lusterek CLH i tragedia z tym :P zanim się rozbierze lusterko, zanim przeciągnie kabelek, potem ten trójkącik wsadzić na swoje miejsce też męczarnia :P no i dodatkowo zapomniałem i muszę wlutować diodę w ten obwód CLH, bo przecież jak zapale halo to i napięcie by poszło na blendy :P To trochę taki minus dokładanego modułu, ale finalnie będzie wszystko elegancko i nie żałuje, że zdecydowałem się na ten mod :) bo wieczorem robi jako tako wrażenie w starym trupie hehe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kamil-vag napisał:

To żadna tajemnica, że to drogi interes :P Nie pamiętam już bo zbierałem ten zestaw dłuuuugo. Najpierw listwy i lotka, potem zderzak tylny z dokładką, no i przednia dokładka. Niestety do LZ5L w S-line ciężko coś znaleźć i dodatkowo musiałem wyrzygać kasę na malowanie elementów... średnio 150 za element... ale ktoś kiedyś napisał u mnie w temacie "cierpliwość w rezaniu to podstawa" :P no i prócz tej cierpliwości $$$ ? chyba nie skłamię jak napiszę, że całość ok 2tys złotych a jeszcze progi mi zostało znaleźć lub umalować swoje ? 

350 zł, ale teraz widzę po aucie, że i przód by się najsłabszą folią przydało pociągnąć dla fajnego looka. Nic straconego, zawsze można podjechać i dołożyć.

Lotka i listwy już są raczej chodzi o zderzaki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, marcin120383 napisał:

chodzi o zderzaki ?

Przednia dokładka - 250 zł (używana ORI) do malowania (+150), z allegro

Kratki S-line ORI używane - 120 zł, z forum

Tylny zderzak z S-line z PDC - 160zł po przejściach, do malowania (+150), brałem tu z forum od kolegi

Także tanio nie było, tyle, że rozłożone w czasie i nie szarpało tak po kieszeni. 

No i zestaw PDC - 180 zł :P

I weź potem sprzedaj furę jak sobie tak wszystko porobisz i wrzucisz furmankę pieniędzy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.05.2018 o 12:12, kamil-vag napisał:

Dokupiłem dodatkowo filc samoprzylepny, będę próbował wyeliminować skrzypiące plastiki. Bo masakra, jak jeżdżę teraz bez tapicerki to skrzypienia zero - tyle, że trochę głośniej. 

W b6 skrzypia jakies plastiki? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, szczególnie z tyłu w bagażniku, ta na klapie + roleta. Ale teraz szyby przyciemnione to roleta pójdzie w odstawkę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...