Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

da radę, to jest sterowanie masą, do tego ten sam przekaźnik bistabilny który Ci podesłałem (sterowany -), ale mi się wydaje że chyba lepiej to pasuje w PDC niż tym w tunelu...

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 242,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
13 minut temu, kamil-vag napisał(a):

da radę, to jest sterowanie masą, do tego ten sam przekaźnik bistabilny który Ci podesłałem (sterowany -), ale mi się wydaje że chyba lepiej to pasuje w PDC niż tym w tunelu...

Tak wiem Kamilu, ale myślę przyszłościowo o lx7z oraz b6 brata i b7 tam lepszym rozwiązaniem dla mnie jest panel menu do sterowania kamerą przednią ponieważ są dwa uchwyty na kubek :banan:

Opublikowano
  • Autor

Bierzesz panel w rękę, masa przychodzi na pin 10 i teraz miernik z funkcją piszczyka na przejście (sprawdzanie rezystancji) i wciskasz przycisk i sprawdzasz na którym pinie jest przejście z tego przycisku, czyli nozki miernika między pin 10 a:

 

pin 1 to menu

pin 8 - enter

pin 6 i 7 - out A i B, czyli chyba lewo prawo joya

pin 4 - zasilanie podswietlania

pin 2 - chyba info

3 i 11 do sprawdzenia...

 

Ogólnie łatwo to sprawdzić...

Opublikowano

@kosik25zamontowałeś już tą kamerę w grilu?? Zrób jakieś zdjęcie i wklej. Ta kamera musi być zamontowana chyba centralnie na środku grila??

Opublikowano
2 godziny temu, kamil-vag napisał(a):

Bierzesz panel w rękę, masa przychodzi na pin 10 i teraz miernik z funkcją piszczyka na przejście (sprawdzanie rezystancji) i wciskasz przycisk i sprawdzasz na którym pinie jest przejście z tego przycisku, czyli nozki miernika między pin 10 a:

 

pin 1 to menu

pin 8 - enter

pin 6 i 7 - out A i B, czyli chyba lewo prawo joya

pin 4 - zasilanie podswietlania

pin 2 - chyba info

3 i 11 do sprawdzenia...

 

Ogólnie łatwo to sprawdzić...

1 - MENU
2 - INFO/TRAFFIC
3 - RETURN
4 - ZASILANIE ILLUMINACJI
5 - PUSTE
6 - ROLKA W LEWO
7 - ROLKA W PRAWO
8 - ROLKA POTWIERDZANIE
9 - ZASILANIE PO ZAPŁONIE
10 - MASA
11 - TELEMATIK
12 - PUSTE

Opublikowano
Godzinę temu, Lukasz_mk2 napisał(a):

@kosik25zamontowałeś już tą kamerę w grilu?? Zrób jakieś zdjęcie i wklej. Ta kamera musi być zamontowana chyba centralnie na środku grila??

Bliżej wiosny jak będzie sucho, bo trzeba zdjąć nadkole aby fabrycznie przewody schować. Czy centralnie na środku nie koniecznie,  z tyłu też nie jest idalenie na równo. Jak będę kupować kamerę na przód to z liniami skretnymi (z opcja ich wyłączenia poprzez przecięcie przewodu). Chociaż myślałem nad kamerą z noktowizorem ?

Opublikowano

Po co z noktowizorem, masz zamiar bez świateł jeździć? ?

Opublikowano
34 minuty temu, Langista napisał(a):

Po co z noktowizorem, masz zamiar bez świateł jeździć? ?

W lesie czemu nie, uciekając smerfą  :naughty:

Opublikowano

Jakiego modułu użyłeś do kamerek przód tył? 

Opublikowano
39 minut temu, BartoszSoldier napisał(a):

Jakiego modułu użyłeś do kamerek przód tył? 

Jak jesteś zainteresowany pisz na priv.

Niedługo będzie nowość moduł pod kamerę przód oraz tył wraz z tunerem TV. Już się nie mogę doczekać testów ?

Opublikowano

Audi coś wygrało ?

Narzędzi nigdy nie za wiele ?

Screenshot_20230212-002001_YouTube.jpg

20230216_143010.jpg

20230216_143132.jpg

20230216_143235.jpg

Opublikowano

No teraz żonka bedzie obiady donosić do garażu bo z niego nie wyjdziesz. :thumbup1:

Opublikowano
6 minut temu, dekiel 13 napisał(a):

No teraz żonka bedzie obiady donosić do garażu bo z niego nie wyjdziesz. :thumbup1:

Coś w tym jest, jadę do garażu ?

20230216_150015.jpg

Opublikowano

Udało się TV działa, tak samo filmy z pendrive. :banan:

 

20230216_174821.jpg

Opublikowano
13 minut temu, kosik25 napisał(a):

Udało się TV działa, tak samo filmy z pendrive. :banan:

 

20230216_174821.jpg

Ile takie cudo i kto to robi??

Można jakoś do rnsa podłączyć zewnętrzne ekrany, np. do zagłówków?

Edytowane przez Lukasz_mk2

Opublikowano
3 minuty temu, Lukasz_mk2 napisał(a):

Ile takie cudo i kto to robi??

Można jakoś do rnsa podłączyć zewnętrzne ekrany, np. do zagłówków?

Cudo okolice 600zł plus antena jeżeli chcesz odbierać telewizję naziemną a najlepiej 2 anteny aby jakość sygnału była lepsza. Dekoder dtvb ma wejście na usb więc bez problemu można oglądać filmy z pendrive. Jeżeli chodzi o podłączenie zagłówków pod rnse to myśle, że tak (fabrycznie były takie montowane). Ale jak dla mnie lepiej kupić zagłówki np. z aliexpres są duzo tańsze, mają lepsza rozdzielczość i wbudowane miejsce na kartę i pendrive. A jeszcze lepeszym rozwiązaniem jest telefon lub tablet z dostępem do Internetu.

Opublikowano
Godzinę temu, kosik25 napisał(a):

:naughty:Udało się TV działa, tak samo filmy z pendrive. :banan:

 

20230216_174821.jpg

No teraz to nawet z auta nie będziesz wychodził już.  :naughty:

Good move.  :thumbup1:

Opublikowano
16 godzin temu, kosik25 napisał(a):

Cudo okolice 600zł plus antena jeżeli chcesz odbierać telewizję naziemną a najlepiej 2 anteny aby jakość sygnału była lepsza. Dekoder dtvb ma wejście na usb więc bez problemu można oglądać filmy z pendrive. Jeżeli chodzi o podłączenie zagłówków pod rnse to myśle, że tak (fabrycznie były takie montowane). Ale jak dla mnie lepiej kupić zagłówki np. z aliexpres są duzo tańsze, mają lepsza rozdzielczość i wbudowane miejsce na kartę i pendrive. A jeszcze lepeszym rozwiązaniem jest telefon lub tablet z dostępem do Internetu.

A ile za same cudo pod kamery przód/tył

Opublikowano

Równy rok temu kupiłem od @kamil-vag audi. Przez ten rok zrobione bezawaryjnie 8tys km. Dzisiaj w równy rok od zakupu auta udało się kupić na miejscu rnse Led przypadek? ? Radio w stanie idealnym daje możliwość na kolejne mody ?

20230220_140625.jpg

Opublikowano
  • Autor

Ja mogę tylko napisać, że bardzo mnie to cieszy, i rozpiera mnie radość, że Dawid kontynuuje tak fajnie wątek, że auto ma się dobrze, że nie zginęło gdzieś w otchłani polskich dróg. Szerokości i jeszcze wielu bezawaryjnych kilometrów życzę ☺️

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.