Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)


kamil-vag

Rekomendowane odpowiedzi

@KoJ@K - wszystko jasne i pięknie zobrazowane :thumbup:

 

No i kolejne lampki zrobione, wylądują na aucie, zobaczę jak ta Hella3 sobie świeci ;)

W głowie na później mam jednak jeszcze dla siebie inny projekt... ale na razie zostaje z tymi...

Z takimi czarnuchami, ciężko dojrzeć co tam w ogóle siedzi w tym reflektorze hehe... 

Ten dziwny niebieski odbłyśnik to od żarówki, wrzuciłem taką, żeby DRL miało w miarę białą poświatę... można sobie na to pozwolić mając mam nadzieję dobry projektor bi.

Klosze muszę jeszcze raz kiedyś spróbować dobrze spolerować, ale to kolejny bodziec by zainwestować w swój sprzęt :)

DSC_0611.JPG

DSC_0615.JPG

DSC_0617.JPG

  • Pomoc techniczna 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kamil, jest :git:

Wyszły super!!!

Czekam na zdjęcie na samochodzie :slina:

 

Ps. Maszynę polerską polecam Dual Action Krauss S15 całkiem nieźle sobie radzi :)

Edytowane przez lewiatan1989
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Git wyszły, tylko te żarówki z kierunków wywal i daj te takie jasne. Roztaczałeś otwór na soczewe ? 

 

Tutaj moje linie z bliższa:

20191103_170605.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KoJ@K napisał:

Git wyszły, tylko te żarówki z kierunków wywal i daj te takie jasne. Roztaczałeś otwór na soczewe ? 

Tak Mati, powiększałem. 

No myślałem właśnie, że tu by dobrze wyglądały te żarówki diadem chrom ?

No u Ciebie to kreska zawsze perfekt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, lewiatan1989 napisał:

Ps. Maszynę polerską polecam Dual Action Krauss S15 całkiem nieźle sobie radzi :)

Mam tą maszynę, polecam jeśli chodzi o DA.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy na aucie, wszystko działa jak należy ;)

Nie patrzeć, że brudas :P

Ogólnie spoko, mi się podoba, zamówione już żarówki do kierunków, żeby nie waliło pomarańczem...

74670692_767230760415125_6348253012594524160_n-2.jpg

Niestety po montażu lamp, padł moduł DRL 30% - nie wiem, zbieg okoliczności czy co... sytuacja wygląda tak, że moduł nie rozłącza jednej żarówki, pali się dalej nawet po wyjęciu kluczyka... 

Instalacja jest, więc trzeba będzie poszukać czegoś nowego...

A tak wygląda linia odcięcia na bihalo - jak widać, do mini H1 dużo brakuje... ale z drugiej strony nie będzie się tak rzucać w oczy przeróbka...

75322590_470203553841834_2233476847545352192_n.jpg

A tak to jeszcze zamówiłem olej, w wolnej chwili się podmieni i zobaczymy co ten Ravenol jest warty hehe ;)

No i zapomniałem dodać, że kupiłem w końcu tą polerkę K2 z zestawem padów i past :P

Edytowane przez kamil-vag
  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil, co by nie było jest lepiej niż bez soczewki :D i to bez dwóch zdań. 

Na samochodzie lampy siadły elegancko :thumbup1:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wyszło ? zamówiłeś diadem chrome bo mysle, ze fajnie by się wpasowały ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.11.2019 o 19:20, dekiel 13 napisał:

Teraz przód klawo się prezentuje. :thumbup1:

11 godzin temu, M@rcin napisał:

:thumbup1:

W dniu 7.11.2019 o 17:46, lewiatan1989 napisał:

Na samochodzie lampy siadły elegancko :thumbup1:

Dzieki ;) Fajnie, że nie tylko mi się widzi :)

54 minuty temu, Norbas napisał:

zamówiłeś diadem chrome bo myślę, ze fajnie by się wpasowały ?

Dokładnie Norbert, zobaczymy jak to siądzie, ale na pewno będzie lepiej, niż z tym niepasującym do niczego pomarańczem ;)

W dniu 7.11.2019 o 17:46, lewiatan1989 napisał:

Kamil, co by nie było jest lepiej niż bez soczewki :D i to bez dwóch zdań. 

Darku w B6 każde lampy miały soczewkę, jeszcze nie wpadli na ten pomysł, że można przyoszczędzić na lampach jak w B7 ;) Ale fakt, że rewelacji z ori soczewkami nie ma i praktycznie wszystko inne świeci lepiej :)

 

Audi było na przeglądzie !

No i nuda :P nic nie wyszło...  ale w sumie co ma wyjść jak ten samochód ma połowę nowych części powsadzane hehe :)

Więcej przegadałem na temat jakie te B6 są porządne auta i te silniki 1.9 TDI, niż tego sprawdzania było...

Na blacie prawie 268 000 tys ja go kupiłem z prawie 230 000 tys... 

Także prawie 40 tys i w marcu 2020 będzie ze mną 4 lata - co daje 10 tys jazdy na rok :P Masakra, więcej stoi jak jeździ hehe

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil 10kkm na rok to nie tak znowu źle. Moje B6 mam ok. 3,5 roku i właśnie wczoraj na liczniku wybiło 223000km czyli od kupna zrobiłem dokładnie 50k km.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil, a Ty masz jeszcze Polo, jakie tam masz przebiegi? U mnie w Audi lada chwila 250k, średni roczny przebieg ok. 15k, z czego i tak więcej jeździ żona, bo do pracy mam firmowego busa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam Polo jako daily, z 1.9 130KM ? śmiga aż miło, mało pali... Przebiegi? Hmm... Nie wiem, ale jeździ codziennie w porównaniu do Audi ?

Musiałbym sprawdzić, ale napewno jest dużo więcej km zrobionych niż w A4... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, olej dziś zmieniony ;)

74673196_573761463454855_6186227609030885376_n.jpg

Spoiler

 

Przy okazji podmieniłem czujnik oleju na ten z B7 - ze względu, że mam zegary z B7.

74881513_1964803386999023_3932778648163057664_n.jpg

Niestety, nic to nie dało. Dalej na kanale 50 jak skakały odczyty, tak skakają... 

Mógłbyś ktoś z Was zerknąć i sprawdzić w B7 co macie na kanale 50 w temp oleju ? Czy to jest stały odczyt... 

Zastanawiam się co może być winne, instalacja raczej nie, bo na liczniku i czujniku od B6 nie waliło błędem.

Sam poziom oleju chyba działa poprawnie, bo nie wywala mi nigdy błędu z poziomu... 

Czy po prostu uszkodzenie czujnika - bo mogłem trafić taki - powoduje skakanie odczytów ? ? ? 

Pinologia licznik - czujnik jest ta sama dla b6/b7

Czy może miska w B7 jest większa i czujnik jest bardziej zanurzony ? 

Ostatecznie przyjdzie mi chyba szukać licznika kolor z B6, a może do B7 się odsprzeda...chociaż szkoda, bo kasa za przypisanie zapłacona i oprócz temp oleju działa mi wszystko inne.

 

Będąc już w kanale, założyłem podejrzaną kiedyś u kolegi @Gremlin0209 gumową dokładkę zderzaka... Taka alternatywa dla Cupry :P

Tyle, że mniej podatna na uszkodzenia... i tak po talerzykach z B5 zauważyłem, że częściej gdzieś przyhaczam przodem, więc dla mnie to dobry wybór ;) Nie będę bynajmniej płakał jak się coś zepsuje...

75241106_693066487885383_3553578536809791488_n.jpg

75521763_467472857460499_5248650838317989888_n.jpg

  • Pomoc techniczna 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...