Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 16.11.2019 o 19:45, kamil-vag napisał:

Będąc już w kanale, założyłem podejrzaną kiedyś u kolegi @Gremlin0209 gumową dokładkę zderzaka..

Jakaś konkretna firma tej gumy czy pierwsza lepsza z aledrogo ?

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 242,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki z info.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@kamil-vag na co kleiłeś lampy tzn klej jakiś czy klej do szyb ? bo mówiłem ostatnio że u mnie by sie przydało klosz wymienić prawy i mam okazję bo sarna przywaliła i musze to zrobić tylko nie wiem na co skleić wcześniej kleiłem na wurth klej+szczeliwo ale lampy parują w uj dlatego pytam 

Edytowane przez marky2552

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, marky2552 napisał:

@kamil-vag na co kleiłeś lampy tzn klej jakiś czy klej do szyb ?

Na sznur butylowy, bardzo fajnie się na to klei i super później rozklejać, jakiś tam na allegro brałem ?

Co do parowania to zobacz ten temat, może wkrotce kolega podrzuci rozwiazanie: 

 

 

Opublikowano

dzięki temat spoko ale autor strasznie trzyma w niepewności i buduje napięcie ciekawości :thumbup1::decayed:

 

@kamil-vag a nie pamiętasz może jaką średnicę tego sznura brałeś bo nie chcę wziąć za dużego ani za małego sorki że zawracam :) 

 

Edytowane przez marky2552

Opublikowano
  • Autor

Lepiej weź sobie grubszy, zawsze lepiej rozciagnac sznur niż ma być za cienki, najlepiej 5-6mm

Opublikowano

akurat 6mm jest dostępny i 8mm kusi imnie wziąć 8 ale nie wiem wtedy czy nie za gruby będzie ale dzięki za sugestię 

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, marky2552 napisał:

kusi imnie wziąć 8 ale nie wiem wtedy czy nie za gruby

Lepiej weź 6mm.

Opublikowano

dobra zamówiona 6mm dzięki 

Opublikowano

Bierz 8mm, w razie potrzeby delikatnie go rozciągasz bez problemowo i wchodzi w rowek lampy.

Opublikowano

jego potem podgrzewać jak będę klosz z obudową kleił czy nie trzeba 

Opublikowano
  • Autor

Podgrzewać, podgrzewać, ja leciałem opalarką kilka razy dookoła i potem klosz wchodzi jak w masło ;) Nie przesadź z klejem, żeby nie wypłynął :P

 

 

Opublikowano

A nawet jak se tam troche wypłynie to póżniej paluchem ładnie zbierzezz i gra.

Opublikowano
  • Autor

Jako, że dziś zdemontowałem kierę, żeby pobawić się swobodnie z licznikami, wpadł długo leżakujący chrom na poduszkę :P

78910474_557196275073400_7105719165813522432_n.jpg

78240028_426003848280543_969313572553228288_n.jpg

Zamawiane oczywiście na ali ;)

Łapcie linka jakbyście kiedyś potrzebowali podmienić: https://pl.aliexpress.com/item/32849258297.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.62925c0fK88uxA

A z licznikiem d*pa :/ 

Mam z końcówką 930R i coś blokuje przypisanie VIN na kanale 50 adaptacji. Wyskakuje "System not OK" Piny oba mam... Jeszcze się pobawię, ale prawdopodobnie znowu poleci do Karola hehe...

 

Opublikowano
6 minut temu, kamil-vag napisał:

Jako, że dziś zdemontowałem kierę, żeby pobawić się swobodnie z licznikami, wpadł długo leżakujący chrom na poduszkę :P

78910474_557196275073400_7105719165813522432_n.jpg

78240028_426003848280543_969313572553228288_n.jpg

Zamawiane oczywiście na ali ;)

Łapcie linka jakbyście kiedyś potrzebowali podmienić: https://pl.aliexpress.com/item/32849258297.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.62925c0fK88uxA

A z licznikiem d*pa :/ 

Mam z końcówką 930R i coś blokuje przypisanie VIN na kanale 50 adaptacji. Wyskakuje "System not OK" Piny oba mam... Jeszcze się pobawię, ale prawdopodobnie znowu poleci do Karola hehe...

 

 

Świetna robota! 

 

Opublikowano
19 minut temu, kamil-vag napisał:

Jako, że dziś zdemontowałem kierę, żeby pobawić się swobodnie z licznikami, wpadł długo leżakujący chrom na poduszkę :P

78910474_557196275073400_7105719165813522432_n.jpg

78240028_426003848280543_969313572553228288_n.jpg

Zamawiane oczywiście na ali ;)

Łapcie linka jakbyście kiedyś potrzebowali podmienić: https://pl.aliexpress.com/item/32849258297.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.62925c0fK88uxA

A z licznikiem d*pa :/ 

Mam z końcówką 930R i coś blokuje przypisanie VIN na kanale 50 adaptacji. Wyskakuje "System not OK" Piny oba mam... Jeszcze się pobawię, ale prawdopodobnie znowu poleci do Karola hehe...

 

A ja mam na czarny mat, Zabawy na 3 godziny z maskowaniem , matowaniem i malowaniem.A wyszło spoko. :guma:

Opublikowano
  • Autor

Paweł no to mi zeszło z wymianą samego chromu z 30 min ;) mając poduchę oczywiście na miejscu. 

Też myślałem o malowaniu matem ale kurde jednak w środku mam tych chromów, więc pasuje...

Opublikowano

U mnie odwrotnie , zero chromówff nawet rygle drzwi poszły w czarny mat.   :naughty:

Opublikowano

@kamil-vag

Spoko pomysl z tym chromem! U mnie jest on pekniety wiec bym sobie zmienil. Jak z jakoscia, rozni sie od orginalu?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.