Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dość szybko w tym roku ;)

8P0060884DJ DVD 3, czyli mapki do RNSE na 2020.

 

83524658_211437090023831_7502654129139875840_n.jpg

 

83357919_488580278519510_7475321348110155776_n.jpg

 

83620051_468942197116817_6344493314187722752_n.jpg

 

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 242,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
11 minut temu, kamil-vag napisał:

Dość szybko w tym roku ;)

8P0060884DJ DVD 3, czyli mapki do RNSE na 2020.

Korzystasz w ogóle z tych map/navi? Odkąd używam głównie Google Maps to nie potrafię zaufać RNSE :ph34r:

Opublikowano
  • Autor

Parę razy się jechało, i nie ma się co oszukiwać wybiera najprostsze trasy... Co nie zawsze się przekłada na lepsze... Nigdy to nie dorówna Google Maps czy Garminowi, którego używam... Ale zawsze w pogotowiu jest, do domu doprowadzi, a skoro są najnowsze to czemu nie mieć najnowszych ? mnie rnse kosztowalo grosze... Dlatego je mam, jeśli miałbym wydać na nie 1000zl bym w życiu nie kupił i wolał dołożyć jeszcze 400 do Androida, ale chociaż takiego 4/64... Gra fajnie, mam pod to cyfrową zmieniarkę z pendrive, 2 karty SD... Muzyki od groma, więcej mi do szczęścia na razie nie potrzeba...ale muszę niestety przyznać że i rnse odchodzi do lamusa... Nowe radia biją je funkcjonalnością na głowę... 

Edytowane przez kamil-vag

Opublikowano

Mnie osobiście android z google mapami irytuje bo co bym nie robił to potrafi sam zmieniać trasy, używać durnych pseudo skrótów które prowadzą jak przez dżunglę i czasami człowiek kręci się w koło jak g**no w przeręblu.

Rnsowych jeszcze nie używałem ale może niedługo się uda ?

Opublikowano
21 minut temu, MaTeo85 napisał:

człowiek kręci się w koło jak g**no w przeręblu

Zaorane :polew:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ale... 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Androidy lepsze :pali:

Opublikowano
  • Autor

Ostatnio mi się choruje trochę, więc takie w domu małe naprawcze sprawy:

 

- Synuś w aucie za mocno walił klapą podłokietnika i w końcu zamek puścił, więc kolejny zestaw naprawczy i składanie:

83521930_969195563462340_451987905666088960_n.jpg

 

 

- Wymiana obudowy pilota, stary już był naprawdę zmęczony życiem:

83407021_225013301862629_3160642759266664448_n.jpg

 

83185380_210491696653724_8582449739608358912_n.jpg

 

83622434_1206936216172161_2246418653455056896_n.jpg

 

83210260_487280425509142_6134902032584146944_n.jpg

 

83258002_160464192053883_7084844396394315776_n.jpg

 

83233723_587873518725651_5946104452892065792_n.jpg

 

 

 

Opublikowano

Trzeba było na te z b7 wymieniać,te z b6 dziadkowe są ☺

Opublikowano
  • Autor

Pilot z B7 swoje pewnie kosztuje, a obudowy na Ali kupiłem za grosze... Jeszcze miały mi przyjść te naklejki ze znaczkiem Audi, to mi przysłał zamiast te 5mmx16mmm okrągłe (jak VW) ? ale założyłem spór i oddali kasę i wziąłem u innego. 

 

Jest lepiej niż było i cieszy oko, może kiedyś się podmieni na B7. 

Opublikowano
  • Autor

Panowie jakbyś ktoś chciał te najnowsze mapki do RNS-E 8P0060884DJ DVD 3 na 2020 to zapraszam na PW jak w tamtym roku.

 

Wiecie, że robię dobrą cenę dla forum ?

Na ten moment 3 szt mogę już wysłać, jutro mogę mieć następne jak coś... 

 

W domu jestem do soboty, potem będę dopiero dostępny pod koniec lutego... 

Opublikowano

Kamilku robota pierwsza klasa - zresztą jak zawsze u Ciebie :git:

Opublikowano

Funkiel nówka:naughty:

 

 

Opublikowano

z b7 juz tak drogo nie wychodzi ;) Czyli z alli obudowa pasuje :)

Opublikowano
  • Autor

Pasuje, chociaż wszystko działa tak sztywno, może z czasem się wyrobi, ale myślę, że tak ;)

Dzisiaj na szybkiego akcja, wymieniłem filtr powietrza no i kabinowy, żeby to mi w trasie mniej szybki parowały... 

Koła sprawdzone, napompowane...

Jutro lecimy 1200km :P

83115382_631970417549990_1558621035895455744_n.jpg

 

83312906_597506304404027_8805225625917849600_n.jpg

 

Zatankowany do pełna.

Przy okazji, bo chyba się nie chwaliłem, od dłuższego czasu dolewam do ON Archoil'a 6900-D MAX ;)

83333584_2564614773800083_1235270218243112960_n.jpg

 

Wcześniej też dolałem AR 9100, no ale chyba fotki nie było, więc uzupełniam ;)

82898619_2983386328393434_1438616441304645632_n.jpg

Opublikowano

Szerokości Kamil   :thumbup1:

Opublikowano

I jak z tym dodatkiem ? 

Bezpiecznej drogi :hi: 

Opublikowano
  • Autor
20 godzin temu, Norbas napisał:

I jak z tym dodatkiem ? 

Norbert doprecyzuj pytanie ? bo nie wiem o co dokładnie Ci chodzi i który, do oleju, do paliwa? 

Opublikowano

Hehe, ten do paliwa ? Coś faktycznie daje ? 

Opublikowano

warto to dodawać do paliwa ?

Opublikowano
  • Autor

Myślę, że coś tam daje, stosuje go zamiast oleju 2T, korekcje cały czas w normie, bez większych odchyleń... Tego typu dodatek to raczej obserwacje długoterminowe... 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W ciągu 2 tygodni obleciałem ponad 3000 tys km, także w końcu trochę przepaliłem kata i cały wydech hehe :)

Spotkała mnie tylko jedna awaria - kiedy to chciałem dolać płynu do spryskiwaczy - pękła rączka od otwierania maski...

 87794797_631063597679462_7392717878488727552_n.jpg 87289715_524996095059999_7175973805595033600_n.jpg

Od razu zamówiłem nową rączkę z linką, żeby załatwić sprawę po powrocie. Koszt niecałe 93 zł z ASO.

  • linka - 8E1823531D
  • rączka - 8E1823533B 01C

87663402_2470487069884977_8187004833580974080_n.jpg

Wykręciłem zamek - 4 śruby na klucz 13. 

87618875_543584353175957_2424957815429791744_n.jpg

No i znalazłem głównego winowajce problemu... korozja zrobiła swoje i rygiel bardzo ciężko się odblokowywał.

85215921_2607002929584920_3123962033456807936_n.jpg

Linka chodziła luźno więc odpuściłem temat.

Sam zamek wyczyściłem, nasmarowałem i już próby na sucho dawały dobry efekt, więc założyłem z powrotem. Miałem chwilowo chęć kupić jakiś nowszy z exeo, ale jak ten działa dobrze to został.

Zamontowałem zamek i rączkę - otwieranie teraz to bajka ;) 

87803674_201629474528928_4495515317803417600_n.jpg

87855831_2562163667438554_7024711409686544384_n.jpg

Także jak zaczynacie już czuć lekki opór to nie ma się co zastanawiać, bo korozja i zmęczenie materiału na rączce mogą skutkować pęknięciem.

Szykuje się kolejny mod. Mianowicie dołożenie:

  • Włącznika auto z exeo o nr 3R0941531A
  • MCE F
  • Samo-ściemniającego lusterka wstecznego z czujnikiem światła.

Miałem tego nie robić, ale znalazłem w wolnej chwili tanio wszystkie graty i tak już z wysyłką zapłaciłem za MCE 24,00 zł, lusterko 45 zł, włącznik 55 zł, wtyczka z kawałkiem wiązki 28,90 zł - co daje 152,90 zł.

Myślę, że ceny mega ^^

Lusterko kupiłem szare, obudowa już rozebrana, będę malował...

87903414_616328112267201_4322254799484485632_n.jpg

Trzeba jeszcze dokupić będzie albo przełącznik regulacji + CLH, albo przerobię swój bo mam jeszcze drugi z anglika... a po wstępnych oględzinach idzie to zrobić :P

Edytowane przez kamil-vag

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.